20 lat sklepów zoologicznych Kakadu

Sklepy KAKADU świętują 20 urodziny!

Już w najbliższy piątek tj. 30 sierpnia 2019 sieć sklepów zoologicznych KAKADU rozpocznie świętowanie dwudziestolecia swojej działalności w Polsce. Cała akcja skierowana jest do klientów i partnerów biznesowych oraz swoich pracowników, którzy mają duży udział w sukcesie marki.

Kakadu logo na 20 lecie - Sklepy KAKADU świętują 20 urodziny!Z okazji święta logo KAKADU z hasłem „Całe dla zwierzaków” otrzymało nowe hasło „Od 20 lat. Całe dla zwierzaków”, które podkreśla fakt, że od samego początku KAKADU w swojej misji w 100% oddane jest zwierzętom, oferując im najlepszy asortyment oraz wspierając fundacje i schroniska dla zwierząt, jednocześnie wskazując najważniejszą dla marki wartość jaką jest miłość do zwierząt.

Świętowanie urodzin KAKADU widoczne będzie we wszystkich sklepach, gdzie odbędą się, przygotowane na tą okazje wspólnie z partnerami biznesowymi, specjalne promocje, konkursy z nagrodami oraz rozdawane będą produkty degustacyjne dla zwierzaków. W części lokali akcja urodzinowa wsparta zostanie eventami obfitującymi w atrakcje dla dzieci i ich rodziców.

Za sukcesem sklepów KAKADU stoją pracownicy, którym w tym miejscu w imieniu właściciela i zarządu sklepów składamy ogromne podziękowania. Dzisiaj zespół KAKADU to prawie 500 fantastycznych osób, które codziennie są do dyspozycji naszych klientów, służąc im swoją wiedzą i doświadczeniem. Wielu z Nas to absolwenci techników i uczelni o profilu weterynaryjnym a prywatnie miłośnicy oraz hodowcy zwierząt.

Dużą część sukcesu KAKADU zawdzięcza także swoim partnerom handlowym. Obecnie sieć współpracuje z ponad 100 przedsiębiorstwami, z których część jest z nami praktycznie od samego początku istnienia KAKADU a ponad połowa od co najmniej 10 lat. Wśród naszych dostawców, partnerów biznesowych jest wielu takich, którzy wspierają KAKADU, budując z nami przyszłość rynku zoologicznego w Polsce, za co również chcemy im przy tej okazji bardzo podziękować.

20 lat temu sieć sklepów zoologicznych KAKADU otworzyła swój pierwszy sklep w Jankach pod Warszawą, a obecnie posiada 43 sklepy zlokalizowane w centrach i parkach handlowych na terenie całego kraju. Każdego dnia odwiedza nas blisko 20 tys. klientów, którzy już od kilku lat z rzędu przyznają sklepom KAKADU tytuł „Konsumenckiego Lidera Jakości”. Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie dlatego wszystkim Wam, naszym klientom pragniemy gorąco podziękować za zaufanie jakim nas obdarzyliście, jednocześnie składamy deklarację, że nadal będziemy słuchali waszych uwag i wskazówek aby jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania oraz wypełniać naszą misję.

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne
Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 45 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »
Zoologiczny sklep internetowy
Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»
Prezenty
Wybierz prezent do zakupów w e-sklepie! Obejrzyj katalog prezentów»
Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta
Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »
Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy
Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.

Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota » Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.

Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni » Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.

Wszystko dla ptaków egzotycznych » Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.

Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium » Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.

Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu