ELANCO ADTAB DOG TABLETKA NA PCHŁY I KLESZCZE DLA PSA
search
ELANCO ADTAB DOG TABLETKA NA PCHŁY I KLESZCZE DLA PSA

ELANCO ADTAB DOG TABLETKA NA PCHŁY I KLESZCZE DLA PSA

Elanco

Tabletka do rozgryzania i żucia przeciw pchłom i kleszczom dla psów

 • Wielkość opakowania: pies 1,3 -2,5kg
 • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
 • EAN: 5420036974567
Wybierz wariant
37,99 zł
Brutto
Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)

Przeznaczenie tabletek AdTab

Tabletka przeciw pchłom i kleszczom dla psów o wadze od 1,3 do 2,5 kg w wieku powyżej 8 tygodnia życia - do rozgryzania i żucia.
 
Tabletka wykazuje natychmiastowe działanie bójcze i oferuje ochronę i leczenie przez 1 miesiąc (1 szt.)
Opakowanie zawiera 1 małą tabletkę przeciw kleszczom i pchłom AdTab™ 56,25 mg dla psów o wadze od 1,3 do 2,5 kg, do stosowania od 8 tygodnia życia.   
 
Jak działa AdTab:
    Na pchły - działanie rozpoczyna się w ciągu 4 godzin od rozpoczęcia podawania i trwa 1 miesiąc. Pchły obecne na zwierzęciu przed podaniem tabletki zabijane są w ciągu 6 godzin.
    Na kleszcze - działanie rozpoczyna się w ciągu 48 godzin od rozpoczęcia podawania i trwa 1 miesiąc. Kleszcze I. Ricinus obecne na zwierzęciu przed podaniem tabletki zabijane są w ciągu 8 godzin.
 
Sposób użycia:
    Należy podawać zwierzęciu raz w miesiącu wraz z karmą lub po karmieniu. Nie stosować w przypadkach nadwrażliwości na substancję czynną lub na dowolną substancję pomocniczą.
5420036974567 tabletki na pchły i kleszcze dla psa
 

Zalety tabletek Elanco AdTab:

 
 •     DŁUGOTRWAŁA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA:
Tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ zapewniają psu  ochronę przez okres 1 miesiąca.   
 
 •     DUŻA PRZYSTĘPNOŚĆ:
Ze względu na niewielki rozmiar, atrakcyjny smak i postać do rozgryzania i żucia, tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ są łatwe do podania. Tabletki należy podawać bezpośrednio z jedzeniem lub po karmieniu.   
 
 •     ODPOWIEDNIE DAWKOWANIE:
Tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ dla psów są dostępne w 5 dawkach dostosowanych do wagi Twojego psa.    
 
 •     DBAMY O TWOJEGO PUPILA:
Podobnie jak Foresto, Advantix i inne produkty Elanco, tabletki AdTab™ przeciw pchłom i kleszczom dla psów zostały poddane rygorystycznym testom.   
 
 •     SZYBKIE EFEKTY:
Tabletka przeciw kleszczom i pchłom AdTab™ osiąga maksymalne stężenie we krwi już po 2 godzinach, oferując tym samym niemal natychmiastową ochronę Twojego psa.  
 
 •     ZGODNOŚĆ Z INNYMI LEKAMI:
Lotilaner (substancja czynna zawarta w tabletkach AdTab™) został podany wraz z ponad 100 różnymi lekami i szczepionkami oraz bezpiecznie przetestowany u ponad 40 ras psów.*
*Dane w posiadaniu Elanco
 
AdTab™ to smaczna tabletka, która chroni przed pchłami i kleszczami przez jeden miesiąc. Dzięki niewielkim rozmiarom, postaci do rozgryzania i żucia oraz atrakcyjnemu smakowi, ten środek do stosowania wewnętrznego dla psów jest bardzo dobrze akceptowany i łatwy do podania.  Pożegnaj się z pchłami i kleszczami dzięki smacznej tabletce do rozgryzania i żucia AdTab™.
 
Aktywny składnik AdTab™, lotilaner, działa na receptory nerwowe kleszczy i pcheł, oferując ochronę i skuteczne leczenie przez jeden miesiąc. Po podaniu produktu pchły oraz kleszcze zabijane są w krótkim** czasie po ukąszeniu zwierzęcia i kontakcie z substancją czynną.
 
Cechy tabletek AdTab
 •     Mała tabletka do rozgryzania i żucia
 •     Atrakcyjny smak
 •     Wyróżniony za łatwość podawania
 •     Wykazuje natychmiastowe* działanie bójcze i utrzymuje skuteczność przez jeden miesiąc
 •     Skuteczne działanie przeciwko pchłom i kleszczom
 •     Sprzedaż bez recepty lekarza weterynarii - produkt dostępny w sklepach zoologicznych tradycyjnych i internetowych
 •     Dostępne w 5 dawkach w zależności od wagi psa
 •     Produkt twórców Foresto i Advantage
*W przypadku pcheł działanie rozpoczyna się w ciągu 12 godzin od rozpoczęcia odżywiania i trwa 1 miesiąc po podaniu produktu. Pchły obecne na kocie przed podaniem produktu zabijane są w ciągu 8 godzin. W przypadku kleszczy działanie rozpoczyna się w ciągu 24 godzin od rozpoczęcia odżywiania i trwa 1 miesiąc po podaniu produktu. Kleszcze obecne na kocie przed podaniem produktu zabijane są w ciągu 18 godzin.
 
Skład tabletek Elanco Adtab:
Każda tabletka do rozgryzania i żucia zawiera: AdTab tabletki do rozgryzania i żucia / lotilaner (lotilanerum) (mg): dla psów (1,3–2,5 kg) – 56,25 mg, dla psów (>2,5–5,5 kg) – 112,5 mg, dla psów (>5,5–11 kg) – 225 mg, dla psów (>11–22 kg) – 450 mg, dla psów (>22–45 kg) – 900 mg. Białe do beżowych okrągłe tabletki do rozgryzania i żucia z brązowawymi plamkami.
 
Wskazania lecznicze dla każdego z docelowych gatunków zwierząt Leczenie inwazji pcheł i kleszczy u psów. Ten produkt leczniczy weterynaryjny wykazuje natychmiastowe i trwające 1 miesiąc działanie bójcze wobec pcheł (Ctenocephalides felis i C. canis) oraz kleszczy (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, I. hexagonus i Dermacentor reticulatus). Pchły i kleszcze muszą znajdować się na zwierzęciu i rozpocząć odżywianie w celu kontaktu z substancją czynną. NAZWA PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO Elanco GmbH. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.
 
 
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię