Kontakt

KONTAKT Z BIUREM

Sieć sklepów zoologicznych Kakadu
ul. Annopol 4a
03-236 Warszawa

tel. 22 762 97 07, 22 427 38 75
fax. 22 762 97 17
e-mail: kakadu@kakadu.pl

Lista i dane adresowe oraz kontaktowe sklepów zoologicznych Kakadu

Białystok

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Auchan Hetmańska
ul. Hetmańska 16
15 – 727 Białystok
tel.: 85 876 20 03
e-mail: hetmanska@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w Alfa Centrum
ul. Świętojańska 15 H 20
15 – 277 Białystok
tel.: 85 741 47 18
e-mail: alfa@kakadu.pl

Bielsko-Biała

Sklep zoologiczny Kakadu w Retail Parku Karpacka
ul. Kolista 23
43-316 Bielsko-Biała
tel.: 22 256 29 60, 33 810 82 66
e-mail: bielsko@kakadu.pl

Bydgoszcz

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Zielone Arkady
ul. Wojska Polskiego 1
85-171 Bydgoszcz
tel: 52 342 27 54
e-mail: bydgoszcz@kakadu.pl

Bytom

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Agora
pl. Tadeusza Kościuszki 1
41 – 902 Bytom
tel.: 32 396 25 26
e-mail: agora@kakadu.pl

Częstochowa

Sklep zoologiczny Kakadu Galerii Jurajska
al. Wojska Polskiego 207
42 – 202 Częstochowa
tel.: 34 399 10 42
e-mail: jurajska@kakadu.pl

Gliwice

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Europa Centralna
ul. Pszczyńska 315
44-100 Gliwice
Lokal S04A
telefon: 32 778 51 55
e-mail: gliwice@kakadu.pl

Katowice

Sklep zoologiczny Kakadu w CH 3 Stawy
ul. Alpejska 8/10
40-028 Katowice
tel: 32 608 01 55
e-mail: trzystawy@kakadu.pl

Kielce

Sklep zoologiczny Kakadu w Galerii Echo Kielce
ul. Świętokrzyska 20
25 – 406 Kielce
tel.: 41 240 50 13
e-mail: echo@kakadu.pl

Kraków

Sklep zoologiczny Kakadu w Bonarka City Center
ul. Kamieńskiego 11
30 – 644 Kraków
tel.: 12 298 64 48
e-mail: bonarka@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w Galerii Krakowskiej
ul. Pawia 5
31 – 154 Kraków
tel.: 12 311 63 84
e-mail: galeriakrakowska@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w CH M1 w Krakowie
Aleja Pokoju 67
31 – 580 Kraków
tel.: 12 682 58 77
e-mail: krakowm1@kakadu.pl

Legnica

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Auchan Legnica
ul. Roberta Schumana 11
59-220 Legnica
tel. +48 76 723-59-42
Fax. +48 76 723-59-43
e-mail: legnica@kakadu.pl

Lublin

Sklep zoologiczny Kakadu w Galerii Olimp
ul. Spółdzielczości Pracy 30
20 – 147 Lublin
tel.: 81 477 50 88
e-mail: olimp@kakadu.pl

Łódź

Sklep zoologiczny Kakadu w Manufakturze
ul. Karskiego 5 budynek 10
91 – 071 Łódź
tel.: 42 630 61 20
e-mail: manufaktura@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Port Łódź
ul. Pabianicka 245
93 – 457 Łódź
tel.: 42 298 11 31
e-mail: port@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w Parku Handlowym Vendo Park
ul. Przybyszewskiego 323
92 – 339 Łódź
tel.: 42 233 41 21
e-mail: przybyszewskiego@kakadu.pl

Poznań

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Avenida Poznań
Matyi 2
61-586 Poznań
tel.: 61 646-15-73
e-mail: poznancc@kakadu.pl

Sosnowiec

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Sosnowiec Plaza
ul. Sienkiewicza 2
41-200 Sosnowiec
tel.: 32 785-98-69
e-mail: sosnowiec@kakadu.pl

Szczecin

Sklep zoologiczny Kakadu w Outlet Park Szczecin
ul. A. Struga 42
70-784 Szczecin
tel.: 91 810-67-88
e-mail: ops@kakadu.pl

Warszawa

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Atrium Promenada
ul. Ostrobramska 75 c
04 – 175 Warszawa
tel.: 22 611 73 93
e-mail: promenada@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu CH Atrium Reduta
al. Jerozolimskie 148
02- 326 Warszawa
tel.: 22 882 02 23
e-mail: reduta@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Blue City
al. Jerozolimskie 179
02 – 222 Warszawa
tel.: 22 311 73 58
e-mail: bluecity@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w Centrum Skorosze
ul. Składkowskiego 4
02 – 497 Warszawa
tel.: 22 882 81 98
e-mail: skorosze@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Ursynów
ul. Puławska 427/B04
02-801 Warszawa
tel. 22 256-29-55
e-mail: ursynow@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Wola Park
ul. Górczewska 124
01 – 460 Warszawa
tel.: 22 533 41 44
e-mail: wolapark@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Zielony Targówek
ul. Głębocka 13
03 – 287 Warszawa
tel.: 22 743 31 71
e-mail: zielonypark@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w Galerii Mokotów
ul. Wołoska 12
02 – 675 Warszawa
tel.: 22 256 29 23
e-mail: mokotow@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w Galerii Renova
ul. Rembielińska 20
03 – 352 Warszawa
tel.: 22 301 12 02
e-mail: rembielinska@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w Parku Handlowym City Park Lazurowa
ul. Lazurowa 69
01-314 Warszawa
tel.: 22 256 29 57
e-mail: lazurowa@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w HOMEPARK Targówek
ul. Malborska 51-53
03 – 286 Warszawa
tel.: 22 256 29 32, 22 331 04 04
e-mail: targowek@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w Pawilonie Handlowym przy ulicy Korkowej
ul. Korkowa 165
04 – 549 Warszawa
tel.: 22 256 29 62
e-mail: korkowa@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w Sadyba Best Mall
ul. Powsińska 31
02 – 903 Warszawa
tel.: 22 370 30 53
e-mail: sadyba@kakadu.pl

Warszawa/Janki

Sklep zoologiczny Kakadu w PH Janki
ul. Mszczonowska 3
05 – 090 Raszyn
tel.: 22 702 35 55
e-mail: janki@kakadu.pl

Warszawa/Marki

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Prima Park Marki
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 200A
05 – 260 Marki
tel.: 22 256 29 58
e-mail: marki@kakadu.pl

Warszawa/Piaseczno

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Auchan Piaseczno
ul. Puławska 46
05 – 500 Piaseczno
tel.: 22 256 29 28
e-mail: piaseczno@kakadu.pl

Wrocław

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Futura Park Wrocław
ul. Graniczna 2 a (Wewnątrz Centrum Handlowego)
54 – 610 Wrocław
tel.: 71 785 59 03
e-mail: futura@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w CH Marino
ul. Paprotna 7 lok. 037
51 – 117 Wrocław
tel.: 71 711 72 01
e-mail: marino@kakadu.pl

Sklep Zoologiczny Kakadu w CH Park Handlowy Młyn
ul. B. Krzywoustego 110
51 – 421 Wrocław
tel.: 71 711 72 58
e-mail: mlyn@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w Galerii Borek
al. Generała J. Hallera 52
50 – 984 Wrocław
tel.: 71 711 70 45
e-mail: borek@kakadu.pl

Sklep zoologiczny Kakadu w N-Parku we Wrocławiu
ul. Jurija Gagarina 27
54 – 620 Wrocław
tel.: 22 256 29 63
e-mail: gagarina@kakadu.pl

 

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu Sp. z o.o.