Pierwszy sklep Kakadu otworzyliśmy w Jankach w 1999 r.

Obecnie posiadamy 86 sklepów stacjonarnych, zlokalizowanych w popularnych centrach i parkach handlowych różnych miast Polski oraz sklep internetowy. Celem Kakadu było stworzenie sieci profesjonalnych sklepów zoologicznych, a przez ten czas staliśmy się liderem branży zoologicznej. Jesteśmy przyjaznym miejscem zakupów oraz atrakcyjnym partnerem w biznesie, który swoją ofertą i podejściem wyróżnia się na rynku.

W Kakadu oferujemy szeroki asortyment karm, przysmaków oraz akcesoriów dla psów, kotów, gryzoni, królików, ptaków i innych zwierząt. W sklepach stacjonarnych sprzedajemy również zwierzęta, które są pod stałą opieką lekarzy weterynarii.

Nasze starania są doceniane przez klientów, o czym świadczą wyróżnienia w prestiżowych konkursach:

  • Tytuł „DOBRA MARKA 2012 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Sklepów Zoologicznych.
  • W 2014 roku Internetowy Sklep Zoologiczny Kakadu znalazł się na czołowej pozycji w rankingu najlepiej ocenianych sklepów internetowych w kategorii „Artykuły zoologiczne”, która została opublikowana przez niezależny serwis Opineo.pl.

Współpracujemy również z wieloma Towarzystwami Opieki nad Zwierzętami, schroniskami oraz instytucjami, które dbają o dobro bezdomnych i potrzebujących zwierzaków. Od kilku lat prowadzimy akcję “Adoptujesz zyskujesz” - jesteśmy sponsorem wyprawki dla adoptowanego w danym miesiącu psa ze schroniska w Celestynowie.

W 2022 roku nasze sklepy stacjonarne Kakadu przeszły rebranding - zmieniliśmy się w Kakadu Zoo.

Jednym z elementów naszej kampanii rebrandingowej było stworzenie ekologicznego muralu w ZOO Łódź. Dumny paw nie tylko cieszy oko kolorami, ale także oczyszcza powietrze. Ekologiczny mural Kakadu Zoo znajduje się w sąsiedztwie wybiegu lemurów, którymi opiekujemy się jako marka.

Kakadu to teraz Kakadu Zoo - całe dla zwierzaków, całe dla Was!