Filtrowanie
Producent
Pokaż więcej Pokaż mniej
WAGA
Cena
Kolor

Adresówki dla psa

Nieprzewidziane sytuacje zdarzają się nawet podczas codziennych spacerów. Twój pies może przestraszyć się innego, większego czworonoga, popędzić za kotem lub za wiewiórką i całkiem zniknąć Ci z oczu. Jak go odnaleźć? W takiej sytuacji pomocna okazuje się adresówka dla psa z wypisanymi danymi kontaktowymi właściciela.

Identyfikator dla psa

6,49 zł

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Adresówka, identyfikator dla psa

21,99 zł

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Adresówka, identyfikator dla psa

6,49 zł

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Adresówka, identyfikator dla psa

6,49 zł

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Adresówka, identyfikator dla psa mix kolorów

12,99 zł

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zawieszka z imieniem dla psa to przydatny, choć niepozorny gadżet, który uratował już życie niejednego zwierzaka! Dzięki niej osoba, która znajdzie czworonoga, będzie mogła szybko nawiązać kontakt i zwrócić Ci Twojego ulubieńca całego i zdrowego!

Adresówka dla psa – gwarancja bezpieczeństwa każdego psa

Podczas spacerów czy podróży z psem może dojść do wielu sytuacji, na które zwierzę zareaguje ucieczką albo pościgiem za obranym celem. Kiedy pies pędzi przed siebie na złamanie karku, przestaje zwracać uwagę na nawoływanie właściciela. Zdarza się to nawet spokojnym i ułożonym zwierzakom, które pod wpływem stresu potrafią zerwać się ze smyczy, zupełnie tracąc panowanie nad emocjami. W takiej sytuacji łatwo stracić psa z pola widzenia, a szanse na to, że pupil sam wróci do domu, są raczej niewielkie. Jak zabezpieczyć siebie i psa przed takim zdarzeniem?

Najlepszym rozwiązaniem są adresówki dla psa, czyli specjalne identyfikatory, na których wypisuje się imię czworonoga oraz dane kontaktowe jego właściciela. Identyfikator z imieniem psa można przymocować do jego obroży lub szelek. Stanowi on jasny komunikat, że zwierzę nie jest bezdomne, a to uchroni go przed przykrym pobytem w schronisku.

W przypadku zaginięcia Twojego pupila znalazca będzie mógł szybko się z Tobą skontaktować i pomóc „zgubie” bezpiecznie wrócić do domu.

Identyfikator dla psa z imieniem – co jeszcze na nim napisać?

Informacje zawarte na adresówce psa powinny przede wszystkim umożliwić jego szybką identyfikację postronnym osobom. Co musi zawierać identyfikator dla psa?

  • Dane właściciela – na psiej adresówce należy umieścić swoje informacje kontaktowe. Niezbędny jest numer telefonu, a opcjonalnie możesz dopisać również swoje nazwisko oraz adres.
  • Imię psa – znajomość imienia psa może ułatwić znalazcy opiekę nad nim do czasu, aż zgłosisz się po swoją zgubę.
  • Stan zdrowia i choroby psa – jeśli pies choruje na schorzenia przewlekłe, mogące zagrażać jego życiu, warto grawerować takie informacje na adresówce. To może okazać się ważne, w przypadku, gdy osoba, która znalazła psa, będzie musiała zaopiekować się nim przez kilka dni.

Jak dobrać zawieszkę dla pupila?

W naszej ofercie znajdują się różne modele identyfikatorów dla psów. Wybierając adresówkę, należy zwrócić uwagę na jej rozmiar oraz materiał, z jakiego została wykonana. Identyfikator powinien być solidny i starannie wykonany, tak aby pies nie mógł go zniszczyć albo zgubić podczas zabawy. Z drugiej strony nie może być zbyt duży ani ciężki, ponieważ mógłby sprawiać dyskomfort mniejszym czworonogom.

Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza zawieszki metalowe. Do wyboru masz klasyczne blaszki w kształcie kości lub zakręcane adresówki, do których wkłada się karteczkę z wypisanymi danymi. Takie identyfikatory cechuje większa trwałość i odporność na psie harce, więc świetnie sprawdzą się nawet w przypadku silnych, energicznych zwierzaków.

Niestety dźwięk wydawany przez metal może nie każdemu psu przypaść do gustu. Dla takich zwierzaków proponujemy rozwiązanie w postaci zawieszki skórzanej. Materiał ten jest trwały, a jednocześnie lekki i delikatny dla psiej skóry. Zawieszka skórzana może mieć nadruk lub specjalną kieszonkę na karteczkę.

Zawieszka z imieniem dla psa i kota. Absolutny must have każdego właściciela

Brak identyfikatora to częsty powód, dla którego zabłąkane psy trafiają do schroniska. Ten z pozoru banalny gadżet pozwala psom bezpiecznie wrócić do swojego domu, a opiekunom oszczędza mnóstwa stresu i nerwów. W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment akcesoriów spacerowych, w tym również adresówek dla psa.

Nasze produkty cechuje trwałość i doskonała jakość wykonania. Możesz wybierać spośród różnych wzorów i kształtów, a nawet dobrać adresówki pod kolor obroży. Adresówki w kształcie kości czy serduszka to także doskonały pomysł na prezent dla innego zaprzyjaźnionego psiarza. Zajrzyj do nas i znajdź adresówkę dla swojego pupila!