Filtrowanie
Producent
Pokaż więcej Pokaż mniej
WAGA
Cena
Wielkość zwierzęcia
Kolor
Regulacja rozmiaru

Obroża odblaskowa dla psa

Wybierając się na wieczorny spacer z pupilem, musisz zadbać o Wasze wspólne bezpieczeństwo. Jak to zrobić? Najlepszym sposobem na to, by zwiększyć widoczność na drodze podczas spacerów po zmroku, jest obroża odblaskowa dla psa. Dzięki niej Twój pies będzie widoczny już z daleka, nawet w nocy. Takie akcesorium okaże się niezastąpiony zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy zmierzch zapada dużo wcześniej, a widoczność na drodze jest mocno ograniczona. Zajrzyj do naszego sklepu i znajdź w nim obrożę odblaskową dla Twojego psa!

Odblaskowa obroża dla psa

29,99 zł

Brak w magazynie: Powiadom

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Świecąca obroża dla psa

49,99 zł

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Świecąca obroża dla psa

51,99 zł

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Nakładka na obrożę poprawiająca widoczność psa w ciemności

54,99 zł

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Obroża odblaskowa dla psa bezpieczne spacery po zmroku

Czy odblaskowe obroże dla psów są skuteczne? Jak najbardziej! Odblaski i święcące lampki LED przy psiej obroży naprawę mogą uratować życie, zarówno Tobie, jak i pupilowi. Warto pamiętać, że ciemność i trudne warunki atmosferyczne sprawiają, że nawet duży pies staje się zupełnie niewidoczny dla kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego. To niestety sprzyja różnym wypadkom, także tym śmiertelnym. Problem ten pojawia się zwłaszcza jesienią i zimą, gdy zmierzch zapada wcześniej, a i w ciągu dnia często bywa szaro i mgliście.

Wypadkom z udziałem czworonogów łatwo jednak zapobiec, wyposażając psa w obrożę z elementami odblaskowymi. Dzięki nim zwierzę stanie się dobrze widoczne w świetle nadjeżdżających samochodów, nawet z dużej odległości. W przeciwieństwie do zwykłych akcesoriów obroże odblaskowe odbijają światło lamp i reflektorów, informując kierowców i innych pieszych o obecności psa.

Obroża dla psa z odblaskami i inne świecące akcesoria

Jaką obrożę odblaskową wybrać dla swojego pupila? W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów wysokiej jakości, które uchronią Twojego czworonoga przed niebezpieczeństwem, związanym ze spacerami po zmroku. Produkty z oferty Kakadu pochodzą od sprawdzonych firm, takich jak Dingo, Zolux czy Trixie. Są wygodne i komfortowe dla zwierzęcia, a materiał, z którego je wykonano jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

W naszej ofercie dostępne są obroże z elementami odblaskowymi w różnych kolorach i rozmiarach od 30 do 60 cm, z możliwością regulacji. Dzięki temu bez trudu znajdziesz odpowiednią obrożę w rozmiarze dopasowanym do gabarytów oraz indywidualnych potrzeb Twojego psa.

Odblaskowa obroża dla psa lub kota, czyli bezpieczeństwo i widoczność w nocy

Obroża odblaskowa to absolutnie niezbędny element wyposażenia każdego psa! Ten niepozorny gadżet zapewni Wam bezpieczeństwo podczas wieczornych przechadzek i pomoże bezpiecznie wrócić do domu. Odbijający światło odblask informuje innych uczestników ruchu o Waszej obecności na pasach, chodniku czy w parkowej alejce i pozwala uniknąć przykrych, niezaplanowanych sytuacji.

W ofercie sklepu zoologicznego Kakadu dostępne są różne produkty odblaskowe, takie jak obroże, szelki dla psów oraz smycze dla psów lub kotów. Akcesoria te wykonane są z najlepszych materiałów i świetnie nadają się zarówno dla małych, jak i średnich czy dużych psów. Odblaskowa smycz zdecydowanie ułatwia spacer z psem i podnosi komfort wieczornych wypraw. Zajrzyj do naszego sklepu i koniecznie sprawdź, jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo psa po zmroku! Jeśli chcesz, możesz dobrać do kompletu smycz albo odblaskową zawieszkę do zwykłej obroży.