DOG FANTASY MATA CHŁODZĄCA DLA PSA
search
DOG FANTASY MATA CHŁODZĄCA DLA PSA

DOG FANTASY MATA CHŁODZĄCA DLA PSA

Dog Fantasy

Miękka mata chłodząca w kolorze szarym dla psa

  • Wielkość opakowania: M
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 8595681806789
Wybierz wariant
59,99 zł
Brutto
Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)

Przeznaczenie maty chłodzącej Dog Fantasy

Specjalna mata ułatwiająca schłodzenie się zwierzętom domowym w ciepłe dni.

Charakterystyka maty chłodzącej Dog Fantasy

Mata o wymiarach 50 x 40 cm jest od razu gotowa do użycia, nie trzeba jej wcześniej mrozić ani podłączać do prądu. Chłodzi przez kilka godzin i po krótkiej przerwie jest gotowa do ponownego użycia. Efekt chłodzenia następuje przez kontakt, wystarczy, że Twój ulubieniec się na niej położy. Część maty to pianka, która nie tylko pomaga dłużej utrzymać chłód, ale także sprawia, że ​​mata jest wygodniejsza dla zwierzęcia. Efekt chłodzenia, może być również pomocny w leczeniu niektórych schorzeń.

Mata została wykonana z trwałego materiału. Podkładka zawiera wewnątrz nietoksyczny żel chłodzący, który do działania nie wymaga kontaktu z wodą, mrozem ani ładowaniem elektrycznym.

Substancja ta rozprasza ciepło ciała leżącego zwierzęcia, które następnie oddaje do powietrza poprzez odparowanie z obszarów nieużywanej podkładki. Dlatego mata jest zimna w dotyku. Żel chłodzący jest aktywowany przez ciśnienie, a leżące zwierzę powoli się ochładza.


DOG FANTASY MATA CHŁODZĄCA DLA PSA


Zalecenia odnośnie użytkowania maty chłodzącej Dog Fantasy

Powierzchnia maty wykonana jest z włókien nylonowych, co zapewnia jej dużą wytrzymałość i trwałość, a w razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć tkaninę wilgotną szmatką i osuszyć ręcznikiem. Należy jednak unikać silnego tarcia podczas czyszczenia.

Maty Dog Fantasy nie można prać w pralce ani suszyć w suszarce. Nie należy też wystawiać produktu na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i gorąca ani pozostawiać wiszącego do wysuszenia. Podczas tego procesu mata powinna być zawsze wypoziomowana.

Aby ponownie aktywować chłodzące działanie maty, należy ją pozostawić na kilka minut, aby po ostatnim użyciu odzyskała swoje pierwotne właściwości. Uwaga: nie należy używać uszkodzonej maty.

DOG FANTASY MATA CHŁODZĄCA DLA PSA

Opis

Wielkość zwierzęcia
Średni
Rodzaj legowiska
Mata
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię