FURMINATOR DLA PSA KRÓTKOWŁOSEGO
search
FURMINATOR DLA PSA KRÓTKOWŁOSEGO

FURMINATOR DLA PSA KRÓTKOWŁOSEGO

FURminator

Furminator dla psa, oryginalne narzędzie do usuwania podszerstka

  • Wielkość opakowania: XS
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 4048422151418
Wybierz wariant
139,99 zł
Brutto

Brak w magazynie: Powiadom

Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)

Przeznaczenie FURminatora XS do sierści krótkiej

Profesjonalne, oryginalne narzędzie do usuwania podszerstka i martwej sierści, przeznaczone dla psów miniaturowych ras, o krótkiej sierści. Redukuje linienie psa aż do 99%.

FURminator Toy Dog (XS) do sierści krótkiej, przeznaczony jest dla psów, ważących poniżej 4,5 kg, z sierścią o długości <5 cm.

Waga produktu: 186g

Charakterystyka FURminatora Toy Dog dla psów krótkowłosych

Produkt do pielęgnacji FURminator został zaprojektowany w celu promowania zdrowej skóry i sierści u zwierząt domowych oraz znacznego zmniejszenia ilości włosów, które każdego dnia zwierzę gubi i roznosi po domu.

Krawędzie wykonane ze stali nierdzewnej sięgają przez wierzchnią warstwę sierści, aby łatwo i bezpiecznie usunąć luźny podszerstek bez ryzyka zacięcia skóry czy przycięcia sierści. Produkt „ślizga się” po skórze zwierzęcia dzięki technologii Skin Guard, zapobiegając wbijaniu się zębów w skórę.

Osłonięte krawędzie zapobiegają podrażnianiu skóry i chronią urządzenie podczas jego przechowywania dzięki technologii Edge Guard.

Produkt jest odpowiednio wyprofilowany, by jak najlepiej dopasować się do naturalnej budowy zwierzaka, zapewniając dzięki temu wygodne użytkowanie.

Urządzenie posiada także ergonomiczny uchwyt, zapewniający wygodę i łatwość użytkowania. Jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu.furminator


Zalety oryginalnego FURminatora - narzędzia do usuwania podszerstka:

►pozwala ograniczyć linienie do 99%,
►działa skuteczniej niż tradycyjne szczotki i grzebienie,
►zapobiega plątaniu się sierści,
►posiada osłonięte krawędzie zapobiegające podrażnieniom skóry
►nie uszkadza sierści psa,
►łatwy w czyszczeniu - usuwanie sierści z produktu dzięki wygodnemu przyciskowi,
►prosty i wygodny w użyciu, zawiera instrukcję obsługi,
►wygodny w użyciu, dzięki ergonomicznej rączce

Jak używać FURminatora dla psa?

Zaleca się stosowanie narzędzia raz - dwa razy w tygodniu, przez 10-20 minut. . Najlepsze efekty jednak można osiągnąć, czesząc zwierzę zaraz po umyciu lub wysuszeniu. W okresach intensywnego linienia, można zwiększyć częstotliwość stosowania. Psa wyczesujemy zgodnie z kierunkiem wzrostu sierści, od nasady szyi do ogona, na całej powierzchni ciała, wielokrotnie powtarzając tę czynność.

Przed rozpoczęciem wyczesywania psa, należy sprawdzić, czy jego sierść nie jest  posklejana czy nie ma w niej kołtunów, należy usunąć zlepioną sierść. Jest to szczególnie ważne w przypadku ogona czy uszu czworonoga, ponieważ są one wyjątkowo wrażliwe, a rosnąca na nich sierść ma tendencję do plątania się.

Delikatnie gładź sierść zwierzaka „z włosem”. Zacznij od głowy. Zachowuj szczególną ostrożność w okolicy brzucha, nóg, narządów płciowych i odbytu. Unikaj nadmiernych ruchów w jednym miejscu – zamiast tego używaj krótkich, delikatnych ruchów w górę i z dala od skóry zwierzaka. Mimo technologii zapobiegającej wbijaniu się w skórę, zbyt głębokie lub mocne szczotkowanie może podrażnić skórę Twojego pupila. Jeśli zauważysz zaczerwienienie – przerwij stosowanie. Używaj zgodnie z zaleceniami! Usuwanie sierści to nie to samo co szczotkowanie czy czesanie.

Wciśnij przycisk FURejector®, aby oczyścić ostrze. Po użyciu wciśnij przycisk FURejector® i pociągnij go w dół, aby zablokować osłonę na ostrze.

Opis

Wielkość zwierzęcia
Miniaturowy
Rodzaj sierści
Krótka
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię