CATs BEST SENSITIVE ZBRYLAJACY ŻWIREK DLA KOTA
search
CATs BEST SENSITIVE ZBRYLAJACY ŻWIREK DLA KOTA

CATs BEST SENSITIVE ZBRYLAJACY ŻWIREK DLA KOTA

J.Rettenmaier & Sohne (Jrs)

Drewniany, ekologiczny żwirek dla kotów.

  • Wielkość opakowania: 8 l
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 4002973234044
Wybierz wariant
58,99 zł
Brutto
Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)

Charakterystyka żwirku Cats Best Sensitive

Jest to ekologiczny żwirek dla kota, który niezwykle skutecznie wiąże nieprzyjemne zapachy uryny oraz kału. To wszystko dzięki specjalnej technologi naturalnego systemu kapilar drewna użytego do produkcji żwirku Cats Best Sensitive, który w swoim składzie nie zawiera również żadnych dodatków chemicznych.

Koty uwielbiają zapach żwirku Cats Best Sensitive, a jego delikatna faktura jest wyjątkowo miła dla poduszeczek kocich łapek.

Opakowanie żwirku Cats Best Sensitive ma dwa wygodne ucha, dzięki czemu jest on łatwy w transporcie. Produkt ten absorbuje ponad 300% więcej cieczy w stosunku do swojej objętości, co jest gwarancją niezwykłej wydajności i skuteczności przy wiązaniu wilgoci. Dzięki temu jedno napełnienie kuwety żwirkiem Cats Best Sensitive wystarcza na bardzo długo. Pozwala to oszczędzać pieniądze i prowadzi do znacznej redukcji wytwarzanych śmieci. Wspólnie dbamy o ekologię.

Zielone ziarenka Cats Best Sensitive za pomocą całkowicie naturalnych substancji czynnych, wspierają higienę antybakteryjną w kociej toalecie tak, że żwirek może w niej pozostawać do 8 tygodni, zanim będzie konieczna jego całkowita wymiana.

Sposób użycia żwirku Cats Best Sensitive

Umyć i osuszyć kocią toaletę. Napełnić kuwetę 5cm warstwą żwirku. Zużyty żwirek usuwać codziennie jako odpad lub jako składnik kompostu ( w pełni ulega biodegradacji)

4002973234044 cats best zwirek dla kota
Żwirki higieniczne CAT’S BEST zostały wyróżnione godłem DOBRA MARKA – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA w 12 edycji programu czasopisma Forum Biznesu na rok 2021.

żwirek cats best dobra marka

Opis

Rodzaj żwirku
Biodegradowalny
Buraczany
Zbrylający
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię