DR SEIDEL EWAPORYZATOR ADAPTACYJNY DLA KOTA
search
DR SEIDEL EWAPORYZATOR ADAPTACYJNY DLA KOTA

DR SEIDEL EWAPORYZATOR ADAPTACYJNY DLA KOTA

Dermapharm

Preparat o działaniu behawioralnych dla kotów Urządzenie z wtyczką + wkład

  • Wielkość opakowania:
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 5901742001438
Wybierz wariant
73,99 zł
Brutto
Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)

Przeznaczenie Dr Seidel ewaporyzatora adaptacyjnego z feromonami

Dr Seidel - elektryczny ewaporyzator adaptacyjny to pomoc behawioralna dla kotów w każdym wieku.

Produkt pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem, zawarte w nim substancje zapachowe powodują uspokojenie kota.

Opakowanie zawiera komplet: urządzenie służące do wpięcia do gniazdka i wkład zapachowy. Elektryczny ewaporyzator bez wymiany wkładu działa przez okres 30 dni, potem wystarczy wymienić pojemnik aby działał przez kolejny miesiąc.

Produkt jest przeznaczony do użytku w domu, wystarczy wpiąć go w gniazdko.

5901742001438 Dr Seidel ewaporyzator adaptacyjny dla kota

Charakterystyka Dr Seidel ewaporyzatora adaptacyjnego dla kota

Elektryczny ewaporyzator adaptacyjny dr Seidla to nowoczesny, wieloskładnikowy preparat z serii pomocy behawioralnych. Zwarte w nim substancje zapachowe działają na koty uspokajająco i łagodząco, zapewniają zwierzęciu poczucie bezpieczeństwa.

Ewaporyzator adaptacyjny zawiera kompozycję naturalnych substancji oddziałujących na zachowanie zwierząt podobnie jak feromony kocie. Zastosowanie obroży w trakcie terapii behawioralnej znacznie wspomaga jej proces.

Zalecenia do stosowania ewaporyzatora adaptacyjnego dla kota

Pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u dorosłych kotów (znakowanie moczem, drapanie mebli i innych przedmiotów, nadmierne pobudzenie, wylizywanie i wokalizacja) oraz w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla kotów w każdym wieku (odłączenie kociaka od matki, zmiana otoczenia, pobyt w kocim hotelu, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.)

Skład Dr Seidel ewaporyzatora adaptacyjnego dla kota

Olej parafinowy, maximum 30% kompozycji kwasów tłuszczowych i ich estrów pochodzenia naturalnego zawierających m.in. palmitynian metylu (13%-24% w czystej mieszaninie), trimetyloamina, wyciąg z waleriany 0,05%. Kompozycja ta odpowiada znanej już od 1996 roku mieszaninie ujawnionej w patencie europejskim EP0724832.

Sposób działania ewaporyzatora adaptacyjnego dla kota

Po włączeniu do kontaktu, pod wpływem ciepła, ewaporyzator uwalnia zawarte w nim substancje zapachowe powodując uspokojenie kota. Urządzenie obejmuje działaniem powierzchnię 50 - 70 m2.

Czas działania:
Ewaporyzator adaptacyjny działa przez okres 30 dni. W celu osiągnięcia oczekiwanego efektu nie należy wyjmować urządzenia z gniazdka elektrycznego. Efekty działania są widoczne już po 24 godzinach od włączenia.

Sposób użycia ewaporyzatora adaptacyjnego dla kota

Zdjąć nakrętkę z pojemnika z płynem. Nakręcić urządzenie z wtyczką (ewaporyzator) na pojemnik. Podłączyć do gniazdka elektrycznego w pomieszczeniu, w którym najczęściej przebywa kot.
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię