DR SEIDEL WKŁAD DO EWAPORYZATORA ADAPTACYJNEGO DLA KOTA
search
DR SEIDEL WKŁAD DO EWAPORYZATORA ADAPTACYJNEGO DLA KOTA

DR SEIDEL WKŁAD DO EWAPORYZATORA ADAPTACYJNEGO DLA KOTA

Dermapharm

Wkład do ewaporyzatora adaptacyjnego dla kota

  • Wielkość opakowania:
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 5901742001490
Wybierz wariant
63,99 zł
Brutto

Brak w magazynie: Powiadom

Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)

Przeznaczenie Dr Seidel wkładu do ewaporyzatora adaptacyjnego

Dr Seidel - wkład od elektrycznego ewaporyzatora adaptacyjnego, będącego pomocą behawioralną dla kotów w każdym wieku. Ewaporyzator adaptacyjny jest dostępny oddzielnie i także można  go zakupić w naszym sklepie.

Wkład ma pojemność 37ml i działa przez okres 30 dni, potem wystarczy wymienić pojemnik aby ewaporyzator adaptacyjny działał przez kolejny miesiąc.

Produkt pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem, zawarte w nim substancje zapachowe powodują uspokojenie kota.

5901742001490 Dr Seidel ewaporyzator adaptacyjny dla kotaCharakterystyka Dr Seidel ewaporyzatora adaptacyjnego dla kota

Elektryczny ewaporyzator adaptacyjny dr Seidla to nowoczesny, wieloskładnikowy preparat z serii pomocy behawioralnych. Zwarte w nim substancje zapachowe działają na koty uspokajająco i łagodząco, zapewniają zwierzęciu poczucie bezpieczeństwa.

Ewaporyzator adaptacyjny zawiera kompozycję naturalnych substancji oddziałujących na zachowanie zwierząt podobnie jak feromony kocie. Zastosowanie obroży w trakcie terapii behawioralnej znacznie wspomaga jej proces.

Zalecenia do stosowania ewaporyzatora adaptacyjnego dla kota

Pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u dorosłych kotów (znakowanie moczem, drapanie mebli i innych przedmiotów, nadmierne pobudzenie, wylizywanie i wokalizacja) oraz w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla kotów w każdym wieku (odłączenie kociaka od matki, zmiana otoczenia, pobyt w kocim hotelu, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.)

Skład wkładu do ewaporyzatora adaptacyjnego dla kota

Olej parafinowy, maximum 30% kompozycji kwasów tłuszczowych i ich estrów pochodzenia naturalnego zawierających m.in. palmitynian metylu (13%-24% w czystej mieszaninie), trimetyloamina, wyciąg z waleriany 0,05%. Kompozycja ta odpowiada znanej już od 1996 roku mieszaninie ujawnionej w patencie europejskim EP0724832.

Sposób działania ewaporyzatora adaptacyjnego dla kota

Po włączeniu do kontaktu, pod wpływem ciepła, ewaporyzator uwalnia zawarte w nim substancje zapachowe powodując uspokojenie kota. Urządzenie obejmuje działaniem powierzchnię 50 - 70 m2.

Czas działania:
Ewaporyzator adaptacyjny działa przez okres 30 dni. W celu osiągnięcia oczekiwanego efektu nie należy wyjmować urządzenia z gniazdka elektrycznego. Efekty działania są widoczne już po 24 godzinach od włączenia.

Sposób użycia ewaporyzatora adaptacyjnego dla kota

Zdjąć nakrętkę z pojemnika z płynem. Nakręcić urządzenie z wtyczką (ewaporyzator) na pojemnik. Podłączyć do gniazdka elektrycznego w pomieszczeniu, w którym najczęściej przebywa kot.
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię