BEAPHAR CALMING COLLAR OBROŻA USPOKAJAJĄCA DLA KOTA dostępne do wyczerpania zapasów
search
BEAPHAR CALMING COLLAR OBROŻA USPOKAJAJĄCA DLA KOTA dostępne do wyczerpania zapasów

BEAPHAR CALMING COLLAR OBROŻA USPOKAJAJĄCA DLA KOTA dostępne do wyczerpania zapasów

Beaphar

Obroża relaksacyjna dla kotów 35cm

  • Wielkość opakowania: 35 cm
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 8711231175840
Wybierz wariant
23,59 zł
Brutto
Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)

Przeznaczenie Beaphar obroży uspokajającej

Obroża uspokajającą ograniczająca problemy behawioralne u kotów w każdym wieku. Pomoże Twojemu kotu zapanować nad lękiem w trudnych sytuacjach.

Beaphar Calming Collar obroża relaksacyjna dla kota - naturalny sposób na stresowe sytuacje.

Długość obroży: 35cm

Charakterystyka obroży uspokajającej dla kotów

Obroża uspokajająca Beaphar dla kotów, skutecznie i w naturalny sposób, pomaga wyciszyć się i ogranicza problemy behawioralne u kotów wszystkich ras i w każdym wieku.

Obroża relaksacyjna dla kotów zawiera walerianę i lawendę, które są często wykorzystywane w produktach prozdrowotnych dla ludzi, mających na celu radzić sobie z lekiem i stresem. Wykazano, iż substancje te są pomocne w przypadkach natrętnego miauczenia, drapania, znaczenia terenu i innych niepożądanych zachowań u kotów.

Obroża Beahar jest produktem długodziałajacym, dlatego doskonale sprawdza się, gdy pojawiają się nowi domownicy, przy częstych podróżach, podczas pobytu w klinice lub hotelu dla zwierząt oraz w sezonie karnawałowym obfitującym w częste i huczne zabawy. Założona obroża natychmiast uwalnia walerianę tak, ze objawy zrelaksowania można zaobserwować w ciągu jednej godziny.

Obroża jest wyposażona w mechanizm bezpieczeństwa, pozwalający kotu wysunąć głowę spod paska obroży, gdyby ta utkwiła w wyniku zakleszczenia o dowolne sprzęty.

Jak stosować obrożę relaksacyjną dla kota

Zapiąć obrożę, upewniając się co do wygodnego jej dopasowania w taki sposób, aby dwa palce swobodnie zmieścić pomiędzy szyję a obrożę. W przypadku młodych, rosnących kotów pamiętać o regularnym zwiększaniu obwodu. Odciąć zbędny nadmiar paska obroży i usunąć wraz z innymi odpadkami z gospodarstwa domowego.

Aby osiągnąć spodziewaną skuteczność, obroża musi spoczywać w bezpośredniej bliskości skóry. Gdy zwierzę nosi inne obroże poza Calming Collar należy założyć je w taki sposób, aby każda z nich pozostawała w bliskim kontakcie ze skórą. Gdyby doszło do zmoczenia obroży, odzyskuje ona skuteczność tuż po wyschnięciu. Gdy planuje się kąpiel kota w szamponie, poleca się zdjąć obroże i założyć ponownie po wyschnięciu.

Produkt przeznaczony wyłącznie dla zwierząt.
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię