BRAVO KOŚĆ PROSTA jagnięcina
search
BRAVO KOŚĆ PROSTA jagnięcina

BRAVO KOŚĆ PROSTA jagnięcina

Bravo

  • Wielkość opakowania: 12-15cm
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 742174210600
Wybierz wariant
16,99 zł
Brutto

Brak w magazynie: Powiadom

Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)

Charakterystyka kości Bravo, dla psów wszystkich ras

Kość z naturalnej skóry, przysmak dla psów. Gryzak produkowany z twardej, wewnętrznej warstwy skóry surowej bydła domowego.

Długość kości: 12-15cm

Naturalny przysmak ułatwiający dbanie o higienę jamy ustnej Twojego pupila.

Wysoka jakość przysmaku uzyskana dzięki odpowiedniemu jego przygotowaniu:
- W procesie produkcji kości pierwszym krokiem jest całkowite usunięcie włosów oraz nadmiaru soli i olejów.
- Następnym jest płukanie w dużych zbiornikach, z dużą ilością wody i bez stosowania jakichkolwiek szkodliwych lub toksycznych środków chemicznych.
- W dalszej kolejności skóry są przycinane i przekazywane do linii produkcyjnej, gdzie są umiejętnie i ręcznie projektowane w różne kształty i rozmiary.
- Fabryka jest wyposażona w piece przemysłowe, które działają na czystym gazie ziemnym w celu zagwarantowania pełnego i głębokiego procesu suszenia.

Producent gwarantuje że nie suszy skóry na słońcu ani przy użyciu paliwa w postaci oleju napędowego, drewna lub innych metod, które pozostawiają produkt galaretowaty, spleśniały lub wydzielający silną woń, co sygnalizuje, iż dany produkt jest, choć to niewidoczne dla oczu - "zgniły" w środku.

Wszystkie produkty są dobierane i pakowane w zależności od wielkości, przed wysyłką. Ścisła kontrola jakości środków,  dba o to aby wysyłane były tylko najlepszej jakości gryzaki.

Firma
Lennox Int'l - producent gryzaków Bravo jest wykwalifikowanym liderem w procesach dodawania smaków. Ich smaki wyróżniają się, gdyż aby zapobiec łatwemu barwieniu, nie pokrywają i nie polewają gryzaków. Ich opatentowany proces pozwala, aby aromat przeniknął w skórę na stałe. Smak i zapach są doskonale połączone, tworząc rozkoszny i długotrwały przysmak dla psa.

Skład przysmaku dla psów

100% skóra cielęca

Analiza przysmaku Bravo

białko surowe 80%, oleje i tłuszcze surowe 0,2%, włókno surowe 0,5%, wilgotność 18%, Dodatki: aromaty, barwniki.

Dawkowanie kości wiązanej Bravo

Przysmaki należy stosować jako uzupełnienie codziennej, zbilansowanej diety lub jako nagrodę. Nie należy ich podawać szczeniętom poniżej 3 miesiąca życia. Trzeba pamiętać o świeżej wodzie dla swojego pupila. Po podaniu gryzaków nie pozostawiać zwierząt bez nadzoru. Nie nadaje się do spożycia przez ludzi.


Firma Lennox Int'l producent przysmaków Bravo radzi o czym dobrze pamiętać wybierając przysmaki dla psów.
Jak zauważyć różnice jakościowe wśród różnych marek ?
Zawsze wybieraj duże wiązane kości lub jeśli jest to inny kształt, upewnij się, że są ciężkie, bez zapachu i szklistego„tłuszczu” na powierzchni. To zagwarantuje, iż otrzymujesz dobrą jakość za rozsądną cenę i doskonale wysuszony produkt. Jeśli wolisz wybrać kość smakową, upewnij się, że zapach lub smak odpowiada twierdzeniom(opinii) producenta z etykiety. Bowiem smak czy zapach cielęciny nie jest jednoznaczny z kolorem brązowym kości i twój pies natychmiast wyczuje różnice. Psy mają wrażliwe nosy i nie dają się zwieść. Będą zawsze wolały kuszący aromat i smak.
Czy smakowe produkty firmy Lennox nie plamią ?
Nie plamią. A w rzadkich przypadkach, gdyby którykolwiek z naszych produktów poplamił zęby psa lub Twoje rzeczy, prosimy o natychmiastowy kontakt.
Jak często mój pies może gryźć kości z surowej skóry cielęcej?
Może bawić się nimi cały dzień.
Czy kości z surowej skóry są bezpieczne ?
Tak. Gryzaki dla psów z surowej skóry są w pełni strawne. Jeśli jednak twój pies ma
wrażliwy przewód pokarmowy należy uzyskać zgodę lekarza weterynarii w pierwszej
kolejności. Należy mu również podawać kości właściwego rozmiaru, aby uniknąć
zadławienia lub raniącego przełyk połykania.
Czy kraj pochodzenia producenta jest ważny ?
Tak. Są kraje, które są dobrze znane na całym świecie z produkcji najwyższej jakości skóry i które zapewniają ich łatwą dostępność i zawsze świeży stan. Argentyna, gdzie nasz zakład jest położony, jest jednym z czołowych krajów, znanych z produkcji najwyższej jakości skóry i bydła mięsnego.
Czy żucie kości jest korzystne dla mojego psa ?
Jak najbardziej. Żucie chroni płytkę nazębną przed osadzaniem się kamienia i pomaga mu utrzymać silne i zdrowsze dziąsła. Twoje meble i buty będą również nowsze, jeśli Twój szczeniak będzie obgryzał nasze produkty i pozostawi Twoje rzeczy nienaruszone.
Jakie produkty są najpopularniejsze ?
Różne psy mają różne preferencje. Wśród skór surowych, najczęściej wybierane są smaki : Naturalny, Pieczona Jagnięcina, Masło orzechowe, Guma do żucia, Boczek wędzony. Jakkolwiek wszystkie psy kochają mięso, dlatego nasze kości idealnie podpasują każdej rasie.

Opis

Wielkość zwierzęcia
Wszystkie
Wiek zwierzęcia
Dorosły
Junior
Senior
Rodzaj mięsa
Z jagnięciną
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię