Filtrowanie
Kategoria
WAGA
CENA


Dingo to polska, rodzinna firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości akcesoriów dla psów i kotów. Marka istnieje na rynku od 1977 roku. Na przestrzeni lat, swoim zaangażowaniem i innowacyjnością zdobyła serca klientów w Polsce i poza jej granicami. Przewodnie motto marki brzmi: „Jakość bez kompromisu”

Firma oferuje oryginalne i wytrzymałe zabawki dla psów i kotów oraz akcesoria użytkowe, spacerowe i pielęgnacyjne.

Wśród szerokiego wachlarzu zabawek Dingo, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila. W naszej ofercie posiadamy szarpaki np. agility – ideale zabawki dla aktywnych psów, które sprawdzą się w każdym terenie, również w wodzie. Na uwagę zasługują również gryzaki dla czworonogów oraz myszki dla kotów wykonane z naturalnych surowców takich jak juta, len czy trawa morska. Dla lubiących aktywną zabawę z psem polecamy różnego rodzaju aporty, piłki, szarpaki, a także frisbee.

W naszym sklepie, oferta marki Dingo to również: miski, grzebienie, szczotki, obcinacze do pazurków, adresówki dla zwierząt oraz obroże, smycze, szelki i kagańce.

Wśród akcesoriów spacerowych dostępne są wyroby wykonane ze skóry, taśmy bądź skóry ekologicznej. Dużą popularnością cieszy się linia Dingo America, którą wyróżnia niebanalne wzornictwo i żywa kolorystyka.

Dingo to także akcesoria specjalistyczne, takie jak pasy i szelki samochodowe oraz smycze i pas przeznaczone do biegania z psem. Łączy je przemyślana konstrukcja, komfort dla zwierzęcia oraz zwiększenie jego bezpieczeństwa, np. poprzez zastosowanie odblasków.

  • Nowość
DINGO WORECZKI DO ZBIERANIA PSICH ODCHODÓW

Woreczki biodegradowalne do zbierania psich odchodów. 1 rolka: 16 woreczków

7,59 zł

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.