Filtrowanie
Kategoria
WAGA
CENA
Wielkość zwierzęcia
Wiek zwierzęcia
Taste of the Wild to amerykańska, rodzinna firma od lat zajmująca się tworzeniem wysokiej klasy żywności dla psów i kotów. Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz jakości produktów, jest ona doceniana przez właścicieli zwierząt na całym świecie. Od początku istnienia firmy, jej działaniom przyświeca idea wspierania zdrowia i radości życia zwierząt poprzez dietę.

Taste of the Wild oferuje karmy oparte na składnikach najwyższej jakości. Do współpracy przy wytwarzaniu swoich produktów firma zaprasza tylko sprawdzonych dostawców. Formuły karm powstają w zgodzie z naturalnymi  potrzebami żywieniowymi zwierząt. Tym co wyróżnia karmy Test of the Wild na tle innych jest wysoka zawartość świeżego mięsa, oraz brak zbóż. Zastosowanie unikalnych białek pochodzących m.in. z dziczyzny, jagnięciny i ryb gwarantuje doskonałe walory smakowe i odżywcze pożywienia. Wykluczenie zbóż oraz dodatek warzyw, owoców i opatentowanego zestawu probiotyków dba o zdrowie układu pokarmowego oraz niezawodną kondycję systemu immunologicznego.

Taste of the Wild troszczy się o zdrowie psów i kotów na różnym etapie ich życia. Wśród karm znajdziemy m. in. te dedykowane szczeniakom, psom aktywnym i wrażliwym oraz kotom wybrednym.

Taste of the Wild to doskonale zbilansowane i wyjątkowo smaczne pożywienie, które na co dzień wspiera prawidłowy rozwój, witalność i zdrowie zwierząt.

Sucha karma dla dorosłych, wrażliwych psów. Na bazie mięsa z łososia.

70,99 zł

Brak w magazynie: Powiadom

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.