Karmy Applaws dla kotów

Karmy Applaws dla kotów

Niedawno prezentowaliśmy karmy Applaws dla psów. Jej producent, firma MPM Products z Wielkiej Brytanii, ma w swej ofercie również karmy dla kotów. Pora zatem, by i o nich powiedzieć kilka słów. A z pewnością warto bliżej się z nimi zapoznać, ponieważ podobnie, jak ich psie odpowiedniki, są to produkty z najwyższej półki.

Karmy Applaws dla kotów nie tylko są w 100% naturalne, czyli nie zawierają sztucznych konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. To także pierwsze na świecie kocie pożywienie, które zawiera aż 80% mięsa! (Czystego mięsa, a nie produktów poubojowych, co często się zdarza w przypadku karm gorszej jakości.) Wszak koty są bezwzględnymi mięsożercami i nie są przystosowane do przyjmowania pokarmów pochodzenia roślinnego. Dlatego pokarm tej marki przeznaczone dla nich cechują się wysoką zawartością białka zwierzęcego i obniżonym poziomie węglowodanów.

Karmy Applaws dla kotów nie zawierają soi, pszenicy, kukurydzy i innych zbóż, których białko nie tylko jest ciężko stawne dla naszych czworonożnych przyjaciół, ale również jest główną przyczyną występującej u nich alergii pokarmowej. Zestaw utleniaczy, jak selen, naturalny tokoferol (witamina E), olej rozmarynowy, w które karmy te są bogate, opóźnia efekty starzenia się komórek kocich organizmów. Wyciąg z żurawiny udrażnia drogi moczowe oraz wspomaga system trawienny a naturalne prebiotyki wspomagają rozwój bakterii potrzebnych organizmowi do właściwej pracy układu trawiennego.

W ofercie firmy MPM Products pod marką Applaws znajdują się karmy suche i mokre. Premiera suchych karm Applaws dla kotów odbyła się w roku 2008 na Targach Interzoo, gdzie zdobyła duże uznanie. Zawierają wszystkie niezbędne dla kotów substancje pokarmowe, dlatego mogą być jedynym składnikiem diety naszych pupili. Mokre karmy tej marki opracowane zostały natomiast jako uzupełnienie ich codziennych posiłków. Jedyne karmy w postaci pasztetów, które sprzedawane są w tackach, stanowią w pełni zbilansowane posiłki, które nie muszą być uzupełniane o dodatkowe składniki odżywcze.

Absolutną nowością na rynku zoologicznym są mokre karmy tej marki sprzedawane w miseczkach i saszetkach. Nie tylko chodzi o ich skład, ale o formę opakowań. W pierwszym przypadku, miseczki są sztywne, więc nie ma potrzeby przekładania ich zawartości do innych naczyń – wystarczy je otworzyć i podać zwierzakowi (idealnie sprawdzają się w podróży). Jeśli chodzi zaś o saszetki, to są one częściowo przezroczyste, dzięki wyraźnie widać ich zawartość (forma ta została przez producenta opatentowana).

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Tekst: Kakadu
Zdjęcie: Fotolia.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 63 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu