Karmy Applaws dla psów

Karmy Applaws dla psów

Marka Applaws zaistniała na rynku zoologicznym w 2008 roku, gdy na Międzynarodowych Targach Interzoo zaprezentowana została sucha karma dla psów. Od samego początku stałą się ona hitem ze względu na to, że cechuje się niezwykle wysoką zawartością mięsa – aż 75%. Producentem tych karm jest firma MPM Products z Wielkiej Brytanii. Zachęcona sukcesem swojego produktu wkrótce  zaczęła wytwarzać karmę mokrą.

MPM Products dumna jest z tego, że ich produkty są w 100% naturalne i nie zawierają żadnych sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i konserwantów. Wytwarzane są tylko z najlepszych kawałków mięsa, ryb i innych składników, przy czym skład podany na opakowaniu jest w 100% zgodny z rzeczywistym. Zdjęcia pokarmu, widoczne na opakowaniach przedstawiają dokładnie zawartość puszki. W żaden sposób nie są retuszowane komputerowo, żeby poprawić atrakcyjność produktów.

Karmy Appalaws dla psów są już w ofercie Sklepów Zoologicznych Kakadu, w tym Internetowym Sklepie Zoologicznym Kakadu. Zapraszamy!

Suche karmy Applaws dla psów

Hipoalergiczne suche karmy Applaws dla psów są produktami pełnowartościowym, dlatego mogą stanowić jedyny składnik diety, lub jej podstawę. Zawierają aktywne probiotyki, które wspomagają i chronią potrzebne bakterie jelitowe; beta glucany z drożdży, wspierające system immunologiczny; ekstrakt z drożdży piwnych – jedno z najlepszych źródeł witamin z grupy B, które są niezbędne do sprawnego przetwarzania przez organizm węglowodanów, tłuszczy i białek; wyciąg z żurawin – opóźniający procesy starzenia, wspomagający zdrowie skóry, system immunologiczny i układ moczowy oraz zapewniający lśniącą sierść; naturalną glucozaminę i choindroitynę, które pomagają utrzymać aktywność fizyczną, oraz wiele innych cennych substancji.

Mokre karmy Applaws dla psów

Mokre karmy Applaws dla psów produkowane są w trzech wersjach: w puszkach, saszetkach i tackach. Na szczególną uwagę zasługują saszetki, które są absolutną nowością na rynku zoologicznym – są częściowo przezroczyste, dzięki czemu wyraźnie widać ich zawartość. Ze względu na swoją unikalną formę opakowanie saszetek zostało zastrzeżone prawem patentowym.

Tekst: Kakadu
Zdjęcie: Fotolia.com

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Trackbacks/Pingbacks

  1. Karmy Applaws dla kotów | Sieć sklepów zoologicznych Kakadu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 63 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu