Sklep online
Sklep online

E-Magazyn Kakadu nr 2/2015 (12)

Nastało lato, wreszcie zaczęły się wakacje. Urlop to często jedyny moment, kiedy znajdujemy czas na lekturę. Wszystkim miłośnikom zwierząt proponujemy więc chwilę relaksu przy najnowszym numerze E-magazynu Kakadu.

Czy wiecie, że najmniejszymi psami świata są przedstawiciele rasy Chihuahua, które czasami ważą niewiele ponad 300 gram. Ich całkowitym przeciwieństwem są dogi niemieckie ważące nawet 300 razy więcej.

Podejrzewamy, że w najbliższym czasie wielu z Was, drodzy czytelnicy, znów stanie przed problemem, co zrobić z pupilem na wakacjach. Mamy doskonałe rozwiązanie tego dylematu – zabrać zwierzaka ze sobą.

W jednym z poprzednich wydań naszego magazynu (nr 3/2013) pisaliśmy już trochę o tym, jak podróżować ze zwierzęciem i co trzeba ze sobą zabrać.

W tym numerze podpowiemy Wam, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze miejsca na wspólne wakacje z czworonożnym przyjacielem.

Dodatkowo przygotowaliśmy także obszerny materiał o tym, w jaki sposób zwierzaki wpływają na nasze zdrowie.

Kakadu
Największa w Polsce sieć profesjonalnych sklepów zoologicznych, która powstała w 1999 roku. Posiada 50 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy. Oprócz sprzedaży zwierząt, karm i różnorodnych akcesoriów dla nich, współpracuje z licznymi towarzystwami, działającymi na rzecz zwierząt. Organizuje również liczne akcje edukacyjne, których celem jest szerzenie wiedzy o zwierzętach i uwrażliwianie na ich los.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Czytaj więcej.*


* pole wymagane

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa

Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem
Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota
Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota
Pokarmy oraz inne artykuły dla małych ssaków
Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.
Wszystko dla ptaków egzotycznych
Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.
Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium
Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.
ⓒ 2022 KAKADU. All rights reserved
crosschevron-downchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram