{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Adresówka dla psa

Każdy psiak potrzebuje adresówki. Bez względu na to, czy na spacery zawsze chodzi z nami, czy też wybiera się na samotne przechadzki, identyfikator to niezbędne akcesorium, które zapewnia mu bezpieczeństwo w razie jakichkolwiek kłopotów z trafieniem do domu.

Co to jest adresówka?

Adresówka to zazwyczaj płaski kawałek metalu, w którym wyryte są konkretne dane: adres właściciela oraz numer telefonu. Często jest na niej wygrawerowane również imię psiaka. Na rynku dostępne są różne modele, wzory i kolory takich adresówek. Drugą wersją tego produktu jest mała karteczka, którą wypisuje się długopisem lub markerem, skręca w rulonik i wkłada do podłużnego, walcowatego pojemnika (jest naprawdę mały). Pojemnik zakręca się i przyczepia do obroży. Grawerowana adresówka nazywana jest czasami również identyfikatorem.

Po co psu adresówka?

Adresówka jest niezbędnym wyposażeniem spacerowym, nawet jeśli mamy pupila, który zawsze grzecznie chodzi przy naszej nodze. Nigdy nie wiemy, kiedy wydarzy się coś, co go spłoszy albo nadmiernie zainteresuje. Wówczas może puścić się pędem przed siebie i potem, kiedy emocje już opadną, nie poradzi sobie z odnalezieniem właściciela albo drogi powrotnej do domu. Psiaki chodzące samodzielnie na spacery muszą mieć adresówkę obowiązkowo. Nigdy nie wiemy, co wydarzy się podczas takiej eskapady. Czworonogi potrafią zgubić się, pomylić trasę lub dom, ale mogą też zostać ukradzione albo ulec wypadkowi. W każdej takiej sytuacji, bez względu na to, czy jest mniej, czy też bardziej prawdopodobna, dzięki adresówce możliwe jest poinformowanie właściciela, co dzieje się z jego zwierzakiem. Osoba, która znajdzie psiaka, ma od razu informacje, dzięki którym da radę niezwłocznie skontaktować się z właścicielem. Dlatego tak ważne jest, aby na adresówce oprócz adresu wpisać także swój numer telefonu.

Rodzaje adresówek dla psów

Na rynku jest ogromny wybór adresówek dla psiaków. Warto wybrać z głową, czyli postawić na wytrzymałość i praktyczność. Po pierwsze, adresówka nie może być zbyt duża i kostropata, bo zacznie obijać się o szyję pupila, co jest bardzo niewygodne. Nie może być też zbyt mała, bo niemożliwe okaże się później wygrawerowanie na niej lub wpisanie wszystkich niezbędnych informacji kontaktowych. Po drugie, potrzebujemy wytrzymałego materiału, który nie pęknie, nie odepnie się i nie rozpadnie zbyt szybko na kawałki. Pamiętajmy, że psiaki lubią szaleć, biegać po krzakach, wygłupiać się. Adresówka musi to wytrzymać, a przy tym nie zarysować się. Jeśli wybieramy produkt metalowy, zdecydujmy się na taki, który ma warstwę antykorozyjną. W przypadku adresówek zakręcanych, zwróćmy uwagę, czy nakrętka trzyma się na miejscu. Warto sięgać po produkty nieco droższe, ale najwyższej jakości, zrobione z dobrych jakościowo materiałów. Polecamy szeroki wybór adresówek w naszych sklepach. Z pewnością każdy właściciel i psiak znajdą u nas coś dla siebie (sprawdź adresówki dla psa w e-sklepie Kakadu KLIK).

Jeśli chodzi o kolory i materiały, wybór jest ogromny. Są adresówki metalowe (najbardziej popularne), ale też plastikowe (są lżejsze), skórzane (niezwykle eleganckie i do tego przyjemne w dotyku) lub gumowe. Mają też różne kształty – od tradycyjnych, okrągłych lub podłużnych, po te w kształcie kości, psa, łapki lub uśmiechniętej buźki. Dostępne są we wszystkich kolorach tęczy. Możemy zdecydować się na elegancki i stonowany, szalony i pstrokaty albo uniwersalny – w kolorze metalu.

Adresówka przy szelkach

Do obroży da się przyczepić każdą adresówkę. Większy problem bywa z szelkami, ale te dobrych firm zawsze mają gdzieś miejsce, aby ją umieścić. Z boku lub na grzbiecie – to najbardziej popularne lokalizacje. Możne też oczywiście zamocować adresówkę na kółku, gdzie przyczepia się smycz. To żaden problem.

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zdjęcie: Fotolia.pl

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 63 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu