{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zostań twarzą nowego kanału YouTube marki Brit!

Jeśli dbasz o zdrowie swoich czworonożnych przyjaciół, pewnie nie jest Ci obca marka Brit, której główną misją jest profilaktyka przez żywienie. Jej produkty dostępne są w najlepszych sklepach z artykułami dla zwierząt, a sama marka była inicjatorem wielu akcji charytatywnych. Społeczność miłośników zwierząt skupiona wokół Brit stale się powiększa, dlatego firma postanowiła zrobić kolejny krok i… powołać do życia nowy kanał na YouTube. Teraz szuka twarzy do prowadzenia profilu!

Akcja #BRITMOVIE

Brit już niebawem stworzy dedykowany kanał na YouTube, na którym będzie dzielić się ciekawostkami z pieskiego i kociego świata. Nie będzie to jednak jeden z wielu kanałów produktowych, a miejsce wyjątkowe, w którego powstanie zaangażowani będziecie Wy, czyli miłośnicy zwierzaków domowych. Celem akcji #BRITMOVIE jest znalezienie prowadzącego nowego kanału na YouTube, który nie tylko kocha zwierzęta, ale również ma doświadczenie przed kamerą.

Nie czekaj – zgłoś się już dziś!

Lubisz występować przed kamerą, kochasz zwierzęta i potrafisz opowiadać o nich wciągające historie? A może masz już doświadczenie w tworzeniu materiałów wideo i prowadzisz własny kanał? Niezależnie od poziomu Twojego doświadczenia – jeśli uważasz, że byłbyś świetnym prowadzącym kanału Brit, zgłoś się! Wejdź na stronę: movie.karmybrit.pl i wypełnij formularz, umieszczając w nim link do YouTube z nagranym przez siebie filmem zgłoszeniowym. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 5 lutego, więc nie ma na co czekać!

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wybierze finalistów, którzy będą mieli szansę zostać twarzą kanału. Końcowy, decydujący głos, będzie należał do Was, czyli samych internautów! Każdego dnia będziecie mogli zagłosować na jedną osobę, którą chcielibyście regularnie oglądać na YouTube Brit.

Więcej szczegółów dotyczących akcji #BRITMOVIE oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie: movie.karmybrit.pl

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu