Karmy Butcher's dla psów

Karmy Butcher’s dla psów

Karmy Butcher’s dla psów produkowane są w dwóch rodzajach. Są to karmy suche i karmy mokre. Na szczególną uwagę zasługują produkty w puszkach i w tackach, a zwłaszcza linia Butcher’s Superior i linia Butcher’s Active. Karmy Butcher’s dla psów produkowane są przez brytyjską firmę Butcher’s Pet Care, która ma siedzibę w Crick, w Northamptonshire. Ta nowoczesna firma specjalizuje się również w produkcji karm dla kotów. Butcher’s jest obecnie marką numer 2 w kategorii producentów mokrej karmy dla psów w Wielkiej Brytanii oraz marką numer 3, biorąc pod uwagę całkowitą wartość sprzedaży karm dla psów.

Suche karmy Butcher’s dla psów

Suche karmy Butcher’s dla psów dostępne są w dwóch wariantach: z kurczakiem oraz z wołowiną. Nie znaczy to jednak, że każdy rodzaj produkowany jest wyłącznie na jednym gatunku mięsa. Gdy przeczytamy skład podany na opakowaniu, przekonamy się, że zawartość drobiu lub wołowiny wynosi minimum 30%.

Ponadto w karmach tych znajdziemy glukozaminę, która zabezpiecza chrząstki stawowe czworonogów, prebiotyki usuwające z przewodu pokarmowego chorobotwórcze bakterie, przeciwutleniacze zwalczające wolne rodniki, żelazo dla zdrowej krwi oraz mannanoligosacharydy pomocne w rozwoju prawidłowego systemu odpornościowego.

Oczywiście do wyboru mamy karmy dla szczeniąt i dla psów dorosłych. Szkoda, że nie znajdziemy produktu opracowanego z myślą o seniorach.

Mokre karmy Butcher’s dla psów

Asortyment mokrych karm tej firmy jest znacznie bogatszy. Mamy więc przede wszystkim do wyboru cztery linie: Butcher’s w puszkach, Butcher’s Gastronomia w tackach, Butcher’s Active oraz Butchers Superior.

Linia Butcher’s w puszkach stanowi zbilansowane, wysokiej jakości pożywienie. Nie zawiera żadnych wypełniaczy ani sztucznych dodatków, takich jak koloranty, wzmacniacze smaku czy konserwanty. Producent polecana ją psom, które są uczulone za zboża.

Linia Butcher’s Gastronomia została opracowana z myślą o psach ras małych. Każde opakowanie jest jednorazowym posiłkiem, do którego nie dodano konserwantów i substancji smakowych. Są to produkty bezglutenowe, mogą więc być podawane psom z alergią pokarmową.

Linia Butcher’s Active to kompletna pełnowartościowa karma dla psów. Nie zawiera zbóż, podobnie jak inne mokre karmy tej marki.

Linia Butcher’s Superior rzygotowywana jest wyłącznie ze świeżego mięsa, bez sztucznych konserwantów, aromatów i barwników. Tak, jak pozostałe mokre karmy tej firmy może być stosowana w diecie bezglutenowej.

Wszystkie mokre karmy Butcher’s dla psów dostępne są w kilku wariantach smakowych.

Tekst: Jacek P. Narożniak
Zdjęcie: Fotolia.com

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu