Karmy Brekkies dla kotów

Karmy Brekkies dla kotów

Firma, która wytwarza karmy Brekkies dla kotów ma swoją siedzibę w Hiszpanii. Nie jest to z pewnością produkt z najwyższej półki, ale za to sprzedawany w korzystnej cenie.
Czy charakteryzują się karmy Brekkies dla kotów?

Podstawowym gatunkiem mięsa, z którego wytwarzana jest karma Brekkies dla kotów to drób. W produkcji używa się również innych rodzajów mięs, np ryb, jednak stanowią one tylko pewien procent białka zwierzęcego, które jest zawarte w danej karmie. Powinni wiąć to pod uwagę wszyscy których kot ma problemy z przyswajaniem drobiu.

Skład niektórych karm Brekkies dla kotów:

Karma z rybami dla dorosłych kotów Brekkies Excel Mix z Rybą: Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ekstrakt białek roślinnych, oleje i tłuszcze, minerały, ryby i produkty pochodzenia rybnego (min. 6% łososia w granulkach z łososiem i min 6% tuńczyka w granulkach z tuńczykiem),minerały, warzywa (min 4% zielonego groszku w granulkach warzywnych), drożdże. Analiza składu: Białko 32%, tłuszcz 11%, błonnik 1,8%, składniki nieorganiczne 6,8% wapń 1 ,3%, fosfor 1,1%, wilgotność 10%,

Karma dla dorosłych kotów, które mają problemy z kulami włosowymi Brekkies Excel Cat Special Hairball: Zboża , mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% kurczaka), wyciągi z białek roślinnych, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa, minerały, owoce (min. 4 % truskawki w granulkach owocowych). Analiza składu: Białko (34%), tłuszcz (9,5%), błonnik (4,5%), popiół (8%), wapń(1 ,3%), fosfor( 1,2%), wilgotność (10%), Witamina A:15 000IU/kg, witamina D3: 1 200 IU/kg, witamina E (α-tokoferol) 60 mg/kg, miedź (pentahydrant siarczanu miedzi) 8 g/kg.

Karma dla kociąt Brekkies Excel Cat Junior: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 20% kurczaka w beżowej cząstce), zboża (min 12% ryżu w cząstce beżowej, między innymi kukurydza) ekstrakty białek roślinnych, oleje i tłuszcze, ryby i składniki pochodzące z ryb, drożdże, składniki mineralne, mleko i produkty mleczne (min 4 % jogurtu w białych cząstkach). Analiza składu: Białko 40%, tłuszcz 13,5%, błonnik 2%, składniki nieorganiczne 7,5% wapń 1 ,4%, fosfor 1,1%, wilgotność 10%,

Tekst: Jacek P. Narożniak
Zdjęcie: Fotolia.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu