Karmy Animonda dla kotów

Karmy Animonda dla kotów

Producentem karm Animonda dla kotów jest Animonda Petfood gmbh. Firma ta jest częścią Grupy Heristo AG, która jest jednym z największych niemieckich koncernów wytwarzających przetwory mięsne. Animonda ma dla właścicieli zwierząt najbogatszą chyba ofertę mokrych karm, dostępnych w licznych smakach i postaciach. Nieco gorzej przedstawia się asortyment suchych karm Animonda, ale takie też istnieją. Wszystkie produkty tej marki konserwowane są wyłącznie naturalnymi przeciwutleniaczami: witaminami E i C.

Suche karmy Animonda dla kotów

Suche karmy Animonda dla kotów dostępne są w dwóch wersjach: Vom Feinsten DeLuxe oraz Rafiné CROSS

Karmy Animonda Vom Feinsten DeLuxe dla kotów to wysokiej jakości produkty wytwarzane z mięsa drobiowego.

Nie zawierają glutenu, który jest jedną z przyczyn alergii pokarmowych u kotów. Do ich produkcji nie używa się również soi, barwników i sztucznych konserwantów. Zawierają kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

W sklepach zoologicznych karmy te dostępne są w tej chwili w pięciu odmianach: dla kociąt, dla kotów dorosłych, dla kocich seniorów, dla kotów kastrowanych oraz dla kotów dużych ras.

Karmy Animonda Rafiné Cross dla kotów to również pełnowartościowy pokarm dla kotów. Zawiera pszenicę, dlatego nie nadaje się dla zwierząt z alergią na ten składnik pokarmowy. Dostępny jest w trzech wersjach: dla kociąt, dla kotów dorosłych i dla kotów seniorów.

Mokre karmy Animonda dla kotów

Niezwykle bogata oferta mokrych karm Animonda dla kotów, oraz ich dobra jakość, przyczynia się do tego, że produkty te należą do jednych z najbardziej popularnych pokarmów. Karmy te dostępne są w sklepach zoologicznych w ośmiu liniach: Vom Feinsten, Vom Feinsten Select, Rafiné Petit, Rafiné Soupe, Rafiné Ragout, Carny, Carny Ocean, Brocconis Cat.

Karmy Animonda Vom Feinsten dla kotów – Produkt dostępny w 100 gramowych tackach i wytwarzany jest aż w 10 odmianach i 33 smakach. Ma postać pasztetu i jest kompletnym posiłkiem bez składników modyfikowanych genetycznie.

Karmy Animonda Vom Feinsten Select dla kotów – Sprzedawane są w 85 gramowych saszetkach. Ma postać filetów z kurczaka w galaretce, dostępnych w 6 wersjach z różnymi dodatkami smakowymi. Nie zawierają cukru ani soi.

Karmy Animonda Rafiné Petit dla kotów – Karmy te produkowane są w 85 gramowych saszetkach. Mają postać musu i występują w trzech smakach: z sercami, z królikiem i z rybą. Nie zawierają soi.

Karmy Animonda Rafiné Soupe dla kotów – To delikatne mięsne kawałki w sosie. Dostępne są w 100 gramowych saszetkach, w trzech odmianach i dziesięciu smakach.

Karmy Animonda Rafiné Ragout dla kotów – Występuje w czterech różnych postaciach, z mięsem lub rybami. Dostępny w 100 gramowych tackach.

Karmy Animonda Carny dla kotów – Karmy te są kompletnym posiłkiem z czystego mięsa, bez sosu lub galaretki. Występuje w trzech odmianach i 16 smakach. Dostępne są puszki 200 gramowe i 400 gramowe.

Karma Animonda Carny Ocean dla kotów – To lekkie rybne przekąski. Dostępne są w 6 wersjach smakowych, w 85 gramowych puszkach.

Karma Animonda Brocconis Cat dla kotów – Dostępny jest w 400 gramowych puszkach, w postaci mięsnych kawałków w galaretce, w czterech smakach.

Tekst: Jacek P. Narożniak
Zdjęcie: Fotolia.com

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu