Karma Versele Laga dla psa

Karma Versele Laga dla psa

Dobrej jakości karma dla psa wyróżniać powinna się dużą zawartością mięsa, z jej składu wykluczone muszą zostać też wszelkie zbędne wypełniacze. Dodatkowo kluczem do sukcesu jest tu bogata oferta uwzględniająca osobne specjały dla psów różnych gabarytów, różnej kondycji i w różnym wieku. Producent marki Versele Laga bez problemu spełnia wszystkie te kryteria.

Karmy Versele Laga – specjały dobrze dopasowane do zróżnicowanych psich wymagań

Wybierając karmę dla psa, wziąć musimy pod uwagę nieco więcej wytycznych, niż tylko to, że nasz ukochany pupil jest psiakiem. Niemożliwe jest stworzenie tak uniwersalnego dania, żeby należycie zaspokajało ono żywieniowe potrzeby wszystkich naszych czworonożnych przyjaciół. Niemożliwe też, by ten sam przysmak dobrze służył zwierzakowi w latach szczenięcych, i wówczas, gdy ten jest już dorosłym, a nawet sędziwym psiakiem. Producenci dobrej jakości pokarmów dla domowych czworonogów tworząc swe specjały mają przede wszystkim na uwadze więc wielkość zwierzaków, ich wiek, masę oraz poziom aktywności. Tym sposobem wśród karm Versele Laga dla psa odnajdziemy osobne dania dedykowane zwierzakom ras małych, średnich i dużych. Każda z tych kategorii dodatkowo dzieli się też na przysmaki dla szczeniąt, psów dorosłych oraz psich seniorów. Ponadto producent proponuje nam również specjały dla psów z nadwagą, dla pupili wiodących aktywny tryb życia, dla psiaków zmagających się z wrażliwym układem pokarmowym oraz tych o suchej skórze i matowej sierści. Bez najmniejszego problemu trafimy więc tu na takie danie, które należycie zaspokoi żywieniowe potrzeby naszego zwierzaka.

Produkty marki Versele Laga, a kwestia smaku

Nieco zaskakujący okazać może się fakt, że wśród bogatej oferty karm Versele Laga dla psa dość skromnie przedstawia się różnorodność dań pod względem smaku. Do wyboru mamy tu karmy bazujące na mięsie z kurczaka, na jagnięcinie lub łososiu. I choć nam wydawać się może, że psiak szybko znudzi się tak smakowo okrojonym menu, faktycznie gama ta jest dla niego w zupełności wystarczająca. Producent, komponując karmy dla czworonogów, kierował się bowiem wynikami badań wskazującymi na to, że psi układ pokarmowy najlepiej radzi sobie z jak najmniej urozmaiconym jedzeniem. Stąd też dobrze jest wybrać zwierzakowi jedną karmę i serwować ją przez dłuższy czas.

↓ KARMA VERSELE LAGA CLASSIC DLA PSA ↓

Dodatkowo pamiętajmy o tym, że wszelkie zmiany w diecie pupila wprowadzać powinniśmy powoli. Jeśli więc chcemy psu zaserwować nową karmę, do codziennego menu wprowadzajmy ją stopniowo. Dobrym sposobem na to, jest dodawanie coraz większych dawek nowej karmy do starej.

Karmy Versele Laga – troska o jakość produktu

Karmy Versele Laga dla psa to specjały należycie zbilansowane i tworzone pod czujnym okiem ekspertów ds. żywienia. W daniach linii Opti Life i Happy Life, a więc w specjałach o jakości premium, zupełnie zrezygnowano z kukurydzy i pszenicy, zastępując je ryżem. Zadbano tu też o to, żeby aż 73% białek pojawiających się w karmie było pochodzenia zwierzęcego. Ponadto żywieniowe formuły opracowano tu tak, aby były one lekkostrawne i dobrze przyswajane przez psi organizm.

↓ KARMA VERSELE LAGA HAPPY LIFE DLA PSA ↓

Producent specjałów sygnowanych logiem Versele Laga dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że końcowa jakość karmy ściśle zależna jest od jakości wykorzystanych do jej produkcji surowców. Stąd też składniki trafiające do fabryk są tu regularnie kontrolowane, a standardy higieniczne w niczym nie ustępują tym, jakie panować muszą w zakładach wytwarzających jedzenie dla ludzi. Również wykorzystywane w karmach produkty zwierzęce zdatne są do spożycia przez człowieka. Same specjały wolne są zaś od szkodzących zdrowiu sztucznych konserwantów, wzmacniaczy smaku i barwników.

↓ KARMA VERSELE LAGA OPTI LIFE DLA PSA ↓

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu