{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Karma Animonda dla kota

Prawidłowe żywienie to kluczowy element opieki nad każdym domowym mruczkiem. Kocia dieta powinna być pełnowartościowa i dobrze zbilansowana, tak aby dostarczała zwierzakowi wszelkich składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Podstawą jadłospisu pupila powinna być zatem wysokiej jakości sucha lub morka, karma o dużej zawartości mięsa. Jednymi z najlepszych produktów tego typu są karmy Animonda dla kotów.

Jak karmić kota?

Wybierając karmę dla mruczka, powinniśmy kierować się jego naturalnymi potrzebami, które pomimo tysięcy lat udomowienia, praktycznie w ogóle się nie zmieniły. Kot był, jest i zawsze będzie drapieżnikiem, wyspecjalizowanym w trawieniu i pobieraniu wartości odżywczych wyłącznie z ciał upolowanych ofiar. Organizm domowego futrzaka wykazuje ogromne zapotrzebowania na białko i tłuszcz zwierzęcy, a zupełnie znikome na produkty roślinne. Do jadłospisu kotów żyjących na wolności zaliczają się przede wszystkim myszy, szczury i nornice, a także krety oraz małe ptaki i ich jaja. Warto wiedzieć, że mruczki zjadają swoje ofiary w całości, to znaczy razem z zawartością żołądków, czyli nadtrawionymi częściami roślin i zbóż. Właśnie w ten sposób koty dostarczają sobie cennych składników roślinnych.

Menu domowego futrzaka powinno odzwierciedlać naturalną dietę dzikich kotów. W trosce o dobro pupila warto sięgnąć po karmy z wyższej półki, o dużej zawartości czystego mięsa. Unikajmy natomiast tanich produktów komercyjnych ze zbożami i innymi roślinnymi wypełniaczami, których koci organizm nie jest w stanie porządnie strawić. Godnym polecenia produktem wysokomięsnym i bezzbożowym jest między innymi karma Animonda dla kota.

Zalety karmy Animonda dla kota

Animonda Petfood to ceniony, niemiecki producent pokarmów dla domowych czworonogów. Już od ponad dwudziestu pięciu lat firma dostarcza nam wysokiej jakości produktów spożywczych dla psów i kotów, wytwarzanych zgodnie z zasadami zdrowego i naturalnego żywienia zwierząt. Karmy dla kotów Animonda » stanowią optymalną i prawidłowo zbilansowaną dietę, dopasowaną do potrzeb kotów w różnym wieku, należących do konkretnych ras oraz borykających się z rozmaitymi schorzeniami czy problemami zdrowotnymi.

Pokarmy Animonda dla kotów charakteryzują się prostym, naturalnym składem oraz wyjątkowo dużą zawartością czystego mięsa. Są całkowicie pozbawione zbóż oraz niepotrzebnych wypełniaczy, a do ich produkcji nie używa się żadnych szkodliwych konserwantów, barwników czy chemicznych aromatów.

Mokre karmy dla kotów Animonda

Animonda to przede wszystkim bogaty wybór karm mokrych, które ze względu na wysoką jakoś i niesamowity smak stały się jednymi z najchętniej wybieranych produktów dla kotów. Pokarmy te znajdziemy w dobrych sklepach zoologicznych, w kilku wersjach.

Pierwsza z nich to Animonda vom Feinsten, najwyższej jakości karma, dostosowana do potrzeb mruczka na każdym etapie życia. Produkty wytwarza się wyłącznie z naturalnych, nie modyfikowanych genetycznie składników, bez dodatku zbóż, soi ani żadnych sztucznych substancji. Ogromną zaletą tej linii jest różnorodność. Karmy Animonda vom Feinsten dostępne są w postaci tacek oraz saszetek i to w ponad 30 wersjach smakowych.

↓ KARMY DLA KOTA ANIMONDA VOM FEINSTEN ↓

Kolejna linia to Animonda Carny, czyli wyjątkowo smakowita i pożywna mokra karma w puszkach dla kotów. Jest to zdrowy i w pełni naturalny pokarm, dopasowany do potrzeb każdego zwierzaka. Skład produktu opiera się na starannie wyselekcjonowanych, soczystych kawałkach mięsa, będących cennym źródłem tauryny.

↓ KARMY DLA KOTA ANIMONDA CARNY ↓

Animonda Rafine to następna propozycja z dużą zawartością mięsa, tym razem podanego w pysznej galaretce lub smakowitym sosie. Karma nie zawiera soi, szkodliwych konserwantów ani sztucznych aromatów.

↓ KARMY DLA KOTA ANIMONDA RAFINE ↓

Suche karmy dla kotów Animonda

Jeśli chodzi o suche karmy Animonda dla kotów, to znajdziemy je w dwóch wersjach: Vom Feinsten Deluxe oraz Rafine Cross. Pierwsza z nich obejmuje produkty na bazie mięsa drobiowego, niezawierające glutenu, będącego najczęstszą przyczyną alergii pokarmowej u kotów. Na rynku dostępnych jest kilka odmian karmy vom Feinsten, między innymi dla kociąt, seniorów, kotów kastrowanych i kotów ras dużych.

Animonda Rafine Cross to kolejny pełnowartościowy, wysokomięsny pokarm dla kotów, który jednak zawiera odrobinę pszenicy. Nie nadaje się zatem dla kotów z alergią pokarmową.

Specjalistyczna karma Animonda Integra

W ofercie firmy znajdziemy także pokarmy specjalistyczne Animonda Integra, dedykowane zwierzakom o szczególnych potrzebach żywieniowych. Ich skład opracowano, tak aby łagodziły objawy wielu schorzeń, poprawiały samopoczucie kotów przewlekle chorych i ułatwiały im codzienne funkcjonowanie. Dostępne są tu między innymi karmy dla kotów cierpiących z powodu chorób nerek i układu moczowego, kotów z cukrzycą, wrażliwością pokarmową, problemami trawiennymi czy nadwagą.

↓ KARMY DLA KOTA ANIMONDA BROCCONIS ↓

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zdjęcie: Fotolia.pl

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Ptaki
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu