{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Ham-stake produkty dla gryzoni i królików

Dieta gryzoni i królików powinna być zróżnicowana oraz bogata we wszelkie niezbędne zwierzakom składniki odżywcze. Dlatego poza siankiem i podstawowym granulatem warto serwować im także przysmaki i smakołyki, będące dodatkowym źródłem cennych witamin oraz minerałów. Przykładem dobrej jakości przysmaków są produkty dla gryzoni Ham-Stake.

Przysmaki i inne produkty dla gryzoni

Sianko oraz właściwie zbilansowany granulat stanowią najlepszą podstawę diety zarówno dla gryzoni, jak i królików. Trzeba jednak pamiętać, że zwierzaki te nie przepadają za żywieniową monotonią, więc ich dzienny jadłospis powinien być jak najbardziej urozmaicony. W miarę możliwości warto zatem włączyć do menu pupila produkty, takie jak świeża zielenina, warzywa, owoce lub inne naturalne smakołyki, pamiętając oczywiście o wymaganiach żywieniowych właściwych dla konkretnych gatunków gryzoni.

Doskonałym sposobem na urozmaicenie diety zwierzaka są również gotowe produkty dla gryzoni. Różnego rodzaju przysmaki i przekąski nie tylko dostarczą pupilowi dodatkowej porcji witamin, ale też przełamią monotonną dietę i sprawą gryzoniowi wiele frajdy. Produkty dla gryzoni Ham-Stake składają się, na przykład z różnego rodzaju nasion i orzechów, suszonych warzyw, owoców oraz ziół, takich jak babka lancetowata czy natka pietruszki.

Produkty dla gryzoni Ham-Stake

Ham-Stake to polska, rodzinna firma z tradycjami, która już od 2006 roku zajmuje się wyrobem naturalnych przysmaków i zabawek dla gryzoni. Przysmaki Ham-Stake produkowane są ze składników najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych i dobranych odpowiednio do potrzeb poszczególnych gatunków gryzoni.

W składzie przysmaków Ham-Stake znajdziemy nie tylko ziarna czy nasiona, ale również dodatek suszonych warzyw, owoców i ziół oraz liści krzewów owocowych. Do produkcji tych smakołyków używa się także mniej popularnych na rynku składników, takich jak kwiaty niektórych roślin. Są to na przykład kwiaty nagietka, kocanki, malwy, lawendy czy hibiskusa. Warto wspomnieć, że produkty dla gryzoni od Ham-Stake nie zawierają żadnych dodatkowych substancji słodzących, konserwantów ani szkodliwych barwników. Są całkiem naturalne, a co za tym idzie – zdrowe i bezpieczne dla naszych podopiecznych.

Rodzaje przysmaków Ham-Stake dla gryzoni i królików

Dodatkową zaletą produktów dla gryzoni Ham-Stake jest to, że przybierają one różnorodne formy i kształty, które zapewniają naszym pupilom dodatkową rozrywkę. W ofercie marki dostępne są, na przykład przysmaki w formie tuneli, gryzaków, huśtawek czy paśników. Warto dodać, że do produkcji takich interaktywnych zabawek i przysmaków wykorzystuje się wyłącznie drewno drzew liściastych, na którym gryzonie mogą bezpiecznie ścierać swoje zęby.

↓ Ham-stake produkty dla gryzoni i królików ↓

Tunele i huśtawki z przysmakami Ham-Stake dla gryzoni

Przysmaki w formie tuneli dla gryzoni dostępne są w kilku wersjach smakowych. Do wyboru mamy między innymi tunel z suszonymi liśćmi babki lancetowatej, tunel nagietkowy, buraczany, marchewkowy oraz ziołowy. Wewnątrz tunele wypełnione są rozmaitymi smakołykami. Po jednej stronie nasz pupil może znaleźć, na przykład mieszankę twardych nasion i celulozy, podczas gdy z drugiej czekać na niego będą suszone rośliny i kwiaty, takie jak ślaz, malwa czy liście porzeczki.

Ciekawą propozycję producenta stanowi także brzozowa huśtawka dla gryzoni, wypełniona naturalnymi przysmakami – mieszanką nasion, zbóż i suszonych traw. Huśtawka łączy w sobie zalety smakołyków i zabawek, a ponieważ wykonano ją z naturalnego drewna brzozowego, może pełnić także funkcję naturalnego gryzaka, idealnego do ścierania zębów.

Produkty dla gryzoni Ham-Stake – chipsy, sushi i hamburgery

Jak już wspomniano, przysmaki Ham-Stake dla gryzoni mogą przybierać najróżniejsze kształty oraz formy. W ofercie marki wyróżniają się na przykład przekąski przypominające hamburgery, w których porcja zdrowych warzyw lub ziół zamknięta jest pomiędzy dwoma ryżowymi waflami.

Kolejną propozycję stanowią brzozowe chipsy otoczone warstwą marchewkowej panierki. To przysmak idealny dla wszystkich gryzoni i królików, gdyż warstwa brzozy zapewnia dobry materiał do ścierania zębów, a marchewka stanowi cenne źródło beta-karotenu oraz witam E i C.

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu