Sklep online
Sklep online

Zgadnij hasło – Wygraj rabat! (08-14.04.2013)

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji naszego konkursu, w którym nagrodą jest 5% rabat na zakupy w sklepie internetowym Kakadu!

W tym tygodniu zagadka jest chyba bardzo łatwa i nie powinno być dla nikogo problemem znalezienie rozwiązania.

Zasady naszego konkursu są bardzo proste:

  • By uzyskać rabat należy odgadnąć hasło, a następnie wpisać go w specjalną rubrykę, która wyświetli się przy składaniu zamówienia (hasło wpisujemy małymi literami). Ewentualnie, gdy składamy zamówienie przez telefon, podać hasło konsultantowi (koniecznie przed potwierdzeniem zamówienia).
  • By otrzymać rabat, zakupy muszą być dokonane w trakcie trwania konkursu, czyli od 08 do 14 kwietnia 2013.
  • Rabat przysługuje wyłącznie klientom sklepu internetowego Kakadu!

Nasza dzisiejsza zagadka brzmi:

Zwierzę, które w tym tygodniu jest naszym hasłem rabatowym jest gryzoniem. Zostało udomowione w celach laboratoryjnych, później stało się popularnym zwierzątkiem domowym. To bardzo inteligentne zwierzątko, które szybko się oswaja, a nawet potrafi się bawić. Nie ma dużych potrzeb, ale jako zwierzę stadne potrzebuje towarzystwa. Jego dzikich krewnych raczej nie lubimy i tępimy, ponieważ roznoszą choroby i niszczą zapasy żywności. Co ciekawe jednak, w niektórych krajach wschodu szanuje się je, a nawet oddaje się im cześć.

Odpowiedź na zagadkę jest naszym kodem rabatowym.

Regulamin konkursu

1. Organizatorem Konkursu: „Zgadnij hasło – wygraj rabat” jest firma Kakadu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Annopol 4a blok E, 03-236 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000307998,

2. Konkurs trwa od 08.04.2013 do 14.04.2013.

3. Zasady konkursu :

a) Aby uzyskać rabat, w terminie obowiązywania konkursu należy:

b) Odgadnąć hasło i złożyć zamówienie w sklepie internetowym Kakadu

c) Przy samodzielnym składaniu zamówienia należy wpisać odgadnięte hasło w okienku, które wyświetli się podczas składania zamówienia. Uwaga: hasło należy wpisać małymi literami!

d) Przy składaniu zamówienia przez telefon, odgadnięte hasło należy podać konsultantowi. Trzeba to zrobić przed potwierdzeniem zamówienia!

4. Postanowienia końcowe

a) Organizatorem konkursu jest Kakadu Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Annopol 4a blok E.

b) Wszelkie reklamacje związane z konkursem należy zgłaszać do Organizatora. Reklamacja wraz z jej opisem i szczegółowym uzasadnieniem musi być zgłoszona w terminie 7 dni od zakończenia promocji pod rygorem wygaśnięcia jakichkolwiek roszczeń takiego uczestnika w związku z jego udziałem w konkursie.

c) Uczestnicząc w konkursie, uczestnik podporządkowuje się postanowieniom regulaminu promocji i wyraża zgodę na jego treść.

d) Postanowienia Regulaminu są wyłączną podstawą prowadzenia konkursu, a ich wykładnia i interpretacja należy wyłącznie do organizatora.

e) Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu w treści regulaminu w trakcie trwania promocji , jak również prawo do zakończenia akcji w dowolnym czasie.

f) Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z konkursem będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla siedziby Organizatora. W kwestiach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

Kakadu Zoo
Największa w Polsce sieć profesjonalnych sklepów zoologicznych, która powstała w 1999 roku. Posiada 86 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy. Oprócz sprzedaży zwierząt, karm i różnorodnych akcesoriów dla nich, współpracuje z licznymi towarzystwami, działającymi na rzecz zwierząt. Organizuje również liczne akcje edukacyjne, których celem jest szerzenie wiedzy o zwierzętach i uwrażliwianie na ich los.

Powiązane artykuły

Wakacje cenowe Last Minute. Nie pozwól, aby super okazje odleciały Ci sprzed nosa.

Zrób wyjątkowe zakupy w promocji Wakacje Cenowe Last Minute w dowolnym sklepie stacjonarnym Kakadu Zoo i dodatkowo wygraj  jeden z pięciu voucherów o wartości 2 000 złotych na wyjazd ze swoim...

Czytaj więcej
Konkurs Rango

4 marca na ekrany naszych kin wszedł nowy film twórcy Piratów z Karaibów - Rango. Zakończył się również konkurs Kakadu związany z tym filmem. Podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu...

Czytaj więcej
Pokaz Terrarystyczny w Zielony Park Targówek

W weekend 04-05 lipca w Zielony Park Targówek odbędzie się organizowany przez Akademię Kakadu Pokaz Terrarystyczny. W trakcie event’u będzie można obejrzeć z bliska ogromne węże, jaszczurki i inne gady....

Czytaj więcej
Mam kota na punkcie swojego kota

Tym razem tematem naszego konkursu fotograficznego były koty. A dokładniej mówiąc, przedstawienie ich w nietypowej sytuacji lub pozie. Nagrodami w konkursie były oczywiście akcesoria do kotów. Za zajęcie pierwszego miejsca:...

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Czytaj więcej.*


* pole wymagane

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Zoologiczny sklep internetowy

Wszystko dla psów

Karmy dla psów suche oraz karmy mokre, a także liczne psie przysmaki - przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji (takie jak szampony dla psów oraz obroża na pchły i kleszcze dla psa), a także w trakcie spaceru (szeroki wybór smyczy oraz obroży dla psów) czy podróży samochodem.
Wszystko dla kotów
Karmy dla kotów suche oraz karmy mokre dla kotów topowych producentów - zarówno dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Szeroki wybór kocich przysmaków - kabanosy, przysmaki dentystyczne oraz odkłaczające. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota. W asortymencie sklepu znajdują się również liczne zabawki dla kota - piłki, wędki czy także myszki dla kota
Wszystko dla małych ssaków
Karmy dla gryzoni (w tym także karma dla królika, karma dla chomika oraz karma dla świnki morskiej), klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także zabawki i ściółki dla gryzoni
Wszystko dla ptaków egzotycznych
Pokarmy dla ptaków, klatki i ich wyposażenie. Akcesoria, zabawki dla ptaków i ściółki.
ⓒ 2022 KAKADU. All rights reserved
crosschevron-downchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram