Sklep online
Sklep online

Wygraj jedną z 30 płyt DVD „Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii”

Wyniki Konkursu:
Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu:
Wszystkie osoby, które wzięły udział w zabawie prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody na adres e-mail: portal@kakadu.pl

Wygraj płytę DVD z bajką pt. „Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii” o wartości 40zł oraz umieszczony w środku kupon rabatowy 10 zł na zakupy w sklepach stacjonarnych Kakadu!

Wszystkich kochających swoje zwierzaki, zapraszamy do udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie ze swoim pupilem. Wystarczy pstryknąć fajną fotkę zwierzaka i zamieścić ją pod postem konkursowym na naszym profilu Facebook'a. Do wygrania aż 30 płyt, dlatego udostępniaj i promuj post, aby inni też mogli wygrać. Pamiętaj, że zdjęcie musi być wykonane osobiście.
Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu:
§ 1 Organizator
1. Organizatorem konkursu jest Kakadu sp. z o. o.
§ 2 Organizacja konkursu
1) Udział w Konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika oraz opiekuna/ów prawnego/ych przez Organizatora dla celów organizacyjnych i promocyjnych Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr.101 z 2002r.,poz. 926 z póź. zm.).
2) Konkurs jest prowadzony na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i przystąpić do niego mogą osoby spełniające warunki niniejszego regulaminu.
3) Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.
4) Zadanie konkursowe polega na:
• zamieszczeniu pod postem konkursowym zdjęcia swojego pupila.
5) Organizator nagrodzi 30 najciekawszych, jego zdaniem, zdjęć.
6) Organizator wyłoni 30 zwycięzców. Każdy z nich otrzyma płytę DVD z filmem „Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii”. Fundatorem nagród jest Galapagos sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Podatek opłaca organizator.
7) Konkurs trwa od 29-05-2015r. do 09.06.2015r.
8) Lista Laureatów zostanie opublikowana nie później niż w dniu 14.06.2015 r. na stronie www.kakadu.pl oraz stronie Kakadu na Facebooku.
9) Organizator wyśle nagrody do laureatów kurierem w terminie do 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
10) Konkurs nie jest „grą losową” w rozumieniu ustawy z 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.)
11) Reklamacje dotyczące konkursu rozpatruje Organizator.
12) Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, organizowany czy wspierany przez portal Facebook. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności w związku z organizacją konkursu.
13) W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i członkowie rodzin pracowników Organizatora i Fundator nagród. Przez członków rodziny, o których mowa w niniejszym punkcie rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia.
14) Nagroda konkursowa – płyta DVD  40,00PLN brutto  w ilości 1 sztuka połączona z nagrodą pieniężną w wysokości 4,40PLN (10,10% wartości płyty DVD), przy czym nagroda pieniężna podlega zatrzymaniu przez organizatora na poczet wykonania obowiązku podatkowego zgodnie z art.. 21 ust.1 p.68 i art.30 ust1 p.2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
15) Uczestnik – pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, dokonująca zakupu Produktu w charakterze konsumenta w rozumieniu art. 221kc.
18) Jeden uczestnik na swojej tablicy facebookowej może zamieścić wiele zdjęć swojego pupila co zwiększa jego szanse wygranej przy czym może wygrać tylko jedną nagrodę bez znaczenia na ilość przysłanych zdjęć konkursowych.
19) Zdjęcia niespełniające zasad uczestnictwa przewidzianych w Regulaminie Konkursu nie będą podlegały ocenie konkursowej.
20) Zdjęcia konkursowe będą oceniane przez Komisję Konkursową powołaną przez Organizatora.
21) Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.

Kakadu Zoo
Największa w Polsce sieć profesjonalnych sklepów zoologicznych, która powstała w 1999 roku. Posiada 87 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy. Oprócz sprzedaży zwierząt, karm i różnorodnych akcesoriów dla nich, współpracuje z licznymi towarzystwami, działającymi na rzecz zwierząt. Organizuje również liczne akcje edukacyjne, których celem jest szerzenie wiedzy o zwierzętach i uwrażliwianie na ich los.

Powiązane artykuły

Wakacje cenowe Last Minute. Nie pozwól, aby super okazje odleciały Ci sprzed nosa.

Zrób wyjątkowe zakupy w promocji Wakacje Cenowe Last Minute w dowolnym sklepie stacjonarnym Kakadu Zoo i dodatkowo wygraj  jeden z pięciu voucherów o wartości 2 000 złotych na wyjazd ze swoim...

Czytaj więcej
Pokaz terrarystyczny Kakadu w Łódzkiej Atlas Arenie

W dniach 6-7 października 2012 roku, odbył się kolejny pokaz terrarystyczny zorganizowany przez sieć sklepów zoologicznych KAKADU. Tym razem w Łódzkiej Atlas Arenie. Boa był jedną z głównych atrakcji w...

Czytaj więcej
Akademia Kakadu w przedszkolu "Skrzat" w Ząbkach

W czwartek 8-go stycznia 2015 roku Akademia Kakadu zawitała do przedszkola "Skrzat" w Ząbkach, gdzie przeprowadziła dla tamtejszych maluchów wyjątkową lekcję. W trakcie spotkania uczniowie mogli obejrzeć z bliska ogromne...

Czytaj więcej
Kakadu zaprasza na film „Gang Wiewióra"

Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w...

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Czytaj więcej.*


* pole wymagane

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Zoologiczny sklep internetowy

Wszystko dla psów

Karmy dla psów suche oraz karmy mokre, a także liczne psie przysmaki - przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji (takie jak szampony dla psów oraz obroża na pchły i kleszcze dla psa), a także w trakcie spaceru (szeroki wybór smyczy oraz obroży dla psów) czy podróży samochodem.
Wszystko dla kotów
Karmy dla kotów suche oraz karmy mokre dla kotów topowych producentów - zarówno dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Szeroki wybór kocich przysmaków - kabanosy, przysmaki dentystyczne oraz odkłaczające. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota. W asortymencie sklepu znajdują się również liczne zabawki dla kota - piłki, wędki czy także myszki dla kota
Wszystko dla małych ssaków
Karmy dla gryzoni (w tym także karma dla królika, karma dla chomika oraz karma dla świnki morskiej), klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także zabawki i ściółki dla gryzoni
Wszystko dla ptaków egzotycznych
Pokarmy dla ptaków, klatki i ich wyposażenie. Akcesoria, zabawki dla ptaków i ściółki.
ⓒ 2022 KAKADU. All rights reserved
crosschevron-downchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram