Sklep online
Sklep online

Little Fish – Nowe żwirki do akwarium w sklepach Kakadu

Przedstawiamy żwirki do akwarium marki Little Fish, dzięki którym Wasz zbiornik nabierze wyjątkowo atrakcyjnego wyglądu i wzbudzi zachwyt wszystkich gości. Żwirki te, występujące w kilku rodzajach, dostępne są we wszystkich sklepach Kakadu, w tym również w sklepie internetowym.

Bazaltowy żwirek akwariowy Little Fish

Ten, wykonany z naturalnego materiału, czarny żwirek doskonale podkreśli subtelne barwy mieszkańców akwarium. Polecany jest szczególnie dla ryb pochodzących z ciemnych wód Ameryki Południowej. Nie zmienia ani pH ani twardości wody, nadaje się dla zarówno dla gatunków preferujących miękką i kwaśną wodę, jak i twardą i zasadową.

Bazaltowy żwirek akwariowy Little Fish dostępny jest w opakowaniach 2 kilogramowych w dwóch rodzajach granulacji: od 2 do 4 mm oraz od 5 do 10 mm. Nie ma ostrych krawędzi, dzięki czemu nie kaleczy ryb. Przed użyciem należy kilkakrotnie przepłukać żwirek wodą w temperaturze 40°C.

Kwarcowy żwirek akwariowy Little Fish

Drobny biały kwarcowy żwirek polecany jest szczególnie przy hodowli ryb piękniczkowatych i kąsaczowatych. Stanowi również idealne podłoże dla roślin, dlatego jest bardzo przydatny przy zakładaniu akwarium holenderskiego.

Kwarcowy żwirek akwariowy Little Fish dostępny jest w opakowaniach 2 kilogramowych. Granulacja wynosi 0,1-0,3 mm. Nie wpływa na właściwości chemiczne wody i nie ma ostrych krawędzi, więc nie kaleczy ryb. Przed użyciem należy kilkakrotnie przepłukać żwirek wodą w temperaturze 40°C.

Naturalny żwirek akwariowy Little Fish

Wielobarwny, wykonany z naturalnych materiałów żwirek sprawdza się przy hodowli większości gatunków ryb akwariowych. Stanowi również dobre podłoże dla roślin. Idealny przy odwzorowywaniu warunków panujących w rzekach, strumieniach i potokach.

Naturalny żwirek do akwarium nie wpływa na właściwości chemiczne wody i nie ma ostrych krawędzi. Dostępny jest w czterech wielkościach: 1,4-2 mm, 3-5 mm, 5-10 mm i 10-20 mm, w opakowaniach 2 kilogramowych. Przed użyciem należy kilkakrotnie przepłukać żwirek wodą w temperaturze 40°C.

Syntetyczny żwirek akwariowy Little Fish

Kolorowy, syntetyczny żwirek do akwarium jest szczególnie atrakcyjny dla dzieci. Może całkowicie pokrywać dno zbiornika lub stanowić atrakcyjny dodatek do innych rodzajów żwirków. Dostępny jest w kolorach: czerwonym, niebieskim, srebrnym, zielonym, żółtym i złotym.

Syntetyczny żwirek akwariowy Little Fish nie zmienia pH i twardości wody. Granulacja waha się od 2 do 5 mm. Waga opakowania 450 g. Przed użyciem należy kilkakrotnie przepłukać żwirek wodą w temperaturze 40°C.

Fluorescencyjny żwirek akwariowy Little Fish

Wykonany z syntetycznego materiału Fluorescencyjny żwirek akwariowy Little Fish jest szczególnie atrakcyjny dla dzieci, dzięki temu idealnie sprawdza się w pierwszych dziecięcych zbiornikach. Dzięki niemu można uzyskać ciekawe efekty świetlne.

Fluorescencyjny żwirek do akwarium nie zmienia pH i twardości wody i nie ma ostrych krawędzi. Granulacja wynosi od 2 do 5 mm. Dostępny jest w kolorach: pomarańczowym, zielonym i żółtym. Waga opakowania wynosi 450 g.

Tekst: Kakadu
Zdjęcie: Fotolia.com

sklep_akwarystyczny_ch_zielony_park

banerek-promocyjny-kakadu1

Jacek P. Narożniak
Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Autor kilkuset artykułów opublikowanych w serwisie Kakadu.pl. Behawiorysta oraz wielki miłośnik zwierząt. Od kilkunastu lat zajmuje się hodowlą kotów rosyjskich niebieskich. Specjalizuje się w pisaniu tekstów popularnonaukowych o zwierzętach, które zostały opublikowane w wielu czasopismach, takich jak Wiedza i Życie czy Charaktery oraz na licznych portalach internetowych.

Powiązane artykuły

Ozdoby do akwarium

Każdy z nas lubi, kiedy jego akwarium cieszy oko. Aby tak się stało, warto nie tylko zadbać o prawidłowe parametry wody i regularnie czyścić wnętrze zbiornika, ale też pomyśleć o...

Czytaj więcej
Preparaty akwarystyczne i pokarmy dla rybek marki Tropical

Miło nam poinformować, że do Internetowego Sklepu Zoologicznego Kakadu wprowadziliśmy produkty firmy Tropical: pokarmy dla rybek i preparaty do akwarium. Firma Tropical istnieje od 1977 roku. Od tego czasu nieustannie...

Czytaj więcej
Mechaniczne wkłady do filtrów akwariowych

W wodzie unosi się dużo różnego rodzaju widocznych gołym okiem zanieczyszczeń – resztek pokarmu, zawiesiny wydalanego przez ryby kały, drobiny mułu, szczątki roślin i wiele innych. Nie tylko psuje to...

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Czytaj więcej.*


* pole wymagane

Zoologiczny sklep internetowy

Wszystko dla psów

Karmy dla psów suche oraz karmy mokre, a także liczne psie przysmaki - przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji (takie jak szampony dla psów oraz obroża na pchły i kleszcze dla psa), a także w trakcie spaceru (szeroki wybór smyczy oraz obroży dla psów) czy podróży samochodem.
Wszystko dla kotów
Karmy dla kotów suche oraz karmy mokre dla kotów topowych producentów - zarówno dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Szeroki wybór kocich przysmaków - kabanosy, przysmaki dentystyczne oraz odkłaczające. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota. W asortymencie sklepu znajdują się również liczne zabawki dla kota - piłki, wędki czy także myszki dla kota
Wszystko dla małych ssaków
Karmy dla gryzoni (w tym także karma dla królika, karma dla chomika oraz karma dla świnki morskiej), klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także zabawki i ściółki dla gryzoni
Wszystko dla ptaków egzotycznych
Pokarmy dla ptaków, klatki i ich wyposażenie. Akcesoria, zabawki dla ptaków i ściółki.
ⓒ 2022 KAKADU. All rights reserved
crosschevron-downchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram