Sklep online
Sklep online

Little Fish – Nowe żwirki do akwarium w sklepach Kakadu

Przedstawiamy żwirki do akwarium marki Little Fish, dzięki którym Wasz zbiornik nabierze wyjątkowo atrakcyjnego wyglądu i wzbudzi zachwyt wszystkich gości. Żwirki te, występujące w kilku rodzajach, dostępne są we wszystkich sklepach Kakadu, w tym również w sklepie internetowym.

Bazaltowy żwirek akwariowy Little Fish

Ten, wykonany z naturalnego materiału, czarny żwirek doskonale podkreśli subtelne barwy mieszkańców akwarium. Polecany jest szczególnie dla ryb pochodzących z ciemnych wód Ameryki Południowej. Nie zmienia ani pH ani twardości wody, nadaje się dla zarówno dla gatunków preferujących miękką i kwaśną wodę, jak i twardą i zasadową.

Bazaltowy żwirek akwariowy Little Fish dostępny jest w opakowaniach 2 kilogramowych w dwóch rodzajach granulacji: od 2 do 4 mm oraz od 5 do 10 mm. Nie ma ostrych krawędzi, dzięki czemu nie kaleczy ryb. Przed użyciem należy kilkakrotnie przepłukać żwirek wodą w temperaturze 40°C.

Kwarcowy żwirek akwariowy Little Fish

Drobny biały kwarcowy żwirek polecany jest szczególnie przy hodowli ryb piękniczkowatych i kąsaczowatych. Stanowi również idealne podłoże dla roślin, dlatego jest bardzo przydatny przy zakładaniu akwarium holenderskiego.

Kwarcowy żwirek akwariowy Little Fish dostępny jest w opakowaniach 2 kilogramowych. Granulacja wynosi 0,1-0,3 mm. Nie wpływa na właściwości chemiczne wody i nie ma ostrych krawędzi, więc nie kaleczy ryb. Przed użyciem należy kilkakrotnie przepłukać żwirek wodą w temperaturze 40°C.

Naturalny żwirek akwariowy Little Fish

Wielobarwny, wykonany z naturalnych materiałów żwirek sprawdza się przy hodowli większości gatunków ryb akwariowych. Stanowi również dobre podłoże dla roślin. Idealny przy odwzorowywaniu warunków panujących w rzekach, strumieniach i potokach.

Naturalny żwirek do akwarium nie wpływa na właściwości chemiczne wody i nie ma ostrych krawędzi. Dostępny jest w czterech wielkościach: 1,4-2 mm, 3-5 mm, 5-10 mm i 10-20 mm, w opakowaniach 2 kilogramowych. Przed użyciem należy kilkakrotnie przepłukać żwirek wodą w temperaturze 40°C.

Syntetyczny żwirek akwariowy Little Fish

Kolorowy, syntetyczny żwirek do akwarium jest szczególnie atrakcyjny dla dzieci. Może całkowicie pokrywać dno zbiornika lub stanowić atrakcyjny dodatek do innych rodzajów żwirków. Dostępny jest w kolorach: czerwonym, niebieskim, srebrnym, zielonym, żółtym i złotym.

Syntetyczny żwirek akwariowy Little Fish nie zmienia pH i twardości wody. Granulacja waha się od 2 do 5 mm. Waga opakowania 450 g. Przed użyciem należy kilkakrotnie przepłukać żwirek wodą w temperaturze 40°C.

Fluorescencyjny żwirek akwariowy Little Fish

Wykonany z syntetycznego materiału Fluorescencyjny żwirek akwariowy Little Fish jest szczególnie atrakcyjny dla dzieci, dzięki temu idealnie sprawdza się w pierwszych dziecięcych zbiornikach. Dzięki niemu można uzyskać ciekawe efekty świetlne.

Fluorescencyjny żwirek do akwarium nie zmienia pH i twardości wody i nie ma ostrych krawędzi. Granulacja wynosi od 2 do 5 mm. Dostępny jest w kolorach: pomarańczowym, zielonym i żółtym. Waga opakowania wynosi 450 g.

Tekst: Kakadu
Zdjęcie: Fotolia.com

sklep_akwarystyczny_ch_zielony_park

banerek-promocyjny-kakadu1

Jacek P. Narożniak
Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Autor kilkuset artykułów opublikowanych w serwisie Kakadu.pl. Behawiorysta oraz wielki miłośnik zwierząt. Od kilkunastu lat zajmuje się hodowlą kotów rosyjskich niebieskich. Specjalizuje się w pisaniu tekstów popularnonaukowych o zwierzętach, które zostały opublikowane w wielu czasopismach, takich jak Wiedza i Życie czy Charaktery oraz na licznych portalach internetowych.

Powiązane artykuły

Wakacje cenowe Last Minute. Nie pozwól, aby super okazje odleciały Ci sprzed nosa.

Zrób wyjątkowe zakupy w promocji Wakacje Cenowe Last Minute w dowolnym sklepie stacjonarnym Kakadu Zoo i dodatkowo wygraj  jeden z pięciu voucherów o wartości 2 000 złotych na wyjazd ze swoim...

Czytaj więcej
Preparaty do akwarium

Różnorodne preparaty do akwarium bardzo ułatwiają jego utrzymanie. Niektóre z nich są wręcz niezbędne. Inne mogą być stosowane tylko, gdy jest to konieczne. Wszystkie dostępne na rynku preparaty do akwarium...

Czytaj więcej
Tło do akwarium

Tło, które montuje się na tylnej szybie akwarium jest niezbędne. A to przynajmniej z trzech powodów. Przede wszystkim daje rybom poczucie bezpieczeństwa, szczególne gatunkom, które najchętniej przebywają blisko brzegu. Ponadto...

Czytaj więcej
Zewnętrzne filtry do akwariów

Dobra filtracja wody w akwarium ma ogromne znaczenie dla utrzymania w nim równowagi biologicznej. Zewnętrzne filtry do akwariów są zdecydowanie bardziej wydajne od filtrów wewnętrznych. Ponadto nie zajmują miejsca wewnątrz...

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Czytaj więcej.*


* pole wymagane

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Zoologiczny sklep internetowy

Wszystko dla psów

Karmy dla psów suche oraz karmy mokre, a także liczne psie przysmaki - przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji (takie jak szampony dla psów oraz obroża na pchły i kleszcze dla psa), a także w trakcie spaceru (szeroki wybór smyczy oraz obroży dla psów) czy podróży samochodem.
Wszystko dla kotów
Karmy dla kotów suche oraz karmy mokre dla kotów topowych producentów - zarówno dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Szeroki wybór kocich przysmaków - kabanosy, przysmaki dentystyczne oraz odkłaczające. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota. W asortymencie sklepu znajdują się również liczne zabawki dla kota - piłki, wędki czy także myszki dla kota
Wszystko dla małych ssaków
Karmy dla gryzoni (w tym także karma dla królika, karma dla chomika oraz karma dla świnki morskiej), klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także zabawki i ściółki dla gryzoni
Wszystko dla ptaków egzotycznych
Pokarmy dla ptaków, klatki i ich wyposażenie. Akcesoria, zabawki dla ptaków i ściółki.
ⓒ 2022 KAKADU. All rights reserved
crosschevron-downchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram