Akwaria Aquael

Akwaria Aquael

Jak zacząć przygodę z akwarystyką? Jak rozeznać się w przebogatej ofercie zbiorników, filtrów, grzałek i całej masy innych akcesoriów niezbędnych do utrzymania akwarium? Początkującym hodowcom ryb i roślin wodnych zapewne niełatwo odnaleźć się w całym gąszczu produktów dostępnych na rynku. Dlatego akwarystom u progu kariery poleca się inwestować w gotowe zestawy, takie jak akwaria Aquael, wyposażone we wszystkie podstawowe sprzęty.

Zakładanie akwarium

Zestaw akwariowy Aquael Shrimp Set Smart

W ofercie marki Aquael dostępne są różne rodzaje akwariów oraz wszelkie akcesoria niezbędne do utrzymania zbiornika w należytym stanie. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza zestawy akwariowe, takie jak Shrimp Set Smart, przeznaczone do hodowli małych ryb, krewetek oraz różnych gatunków roślin. Seria akwariów Shrimp Set obejmuje trzy modele o wymiarach 20x20x25cm, 25x25x30cm i 29x29x35cm, co odpowiada pojemności 10, 20 i 30 l. W skład takiego zestawu wchodzi szklany zbiornik z szybą nakrywkową, filtr wewnętrzny, grzałka automatyczna oraz lampka ledowa Leddy Smart. Zestawy akwariowe Aquael wyróżnia właśnie ten ostatni element. Wspomniana lampa emituje światło o barwie 8000K, które wspomaga wzrost roślin, a dodatkowo poskreśla wybarwienie ryb oraz roślin.

Na uwagę zasługuje także wydajny filtr Pat Mini, którego gęsta gąbka zapewnia optymalną czystość wody, a ponadto stanowi bezpiecznie rozwiązanie w przypadku zbiorników zamieszkiwanych przez drobne larwy krewetek. Warto dodać, że w akwariach z serii Shrimp Set wykorzystano ochronną matę gąbkową zamiast tradycyjnych narożników z tworzywa sztucznego. To oraz praktyczny, nierzucający się w oczy systemem zawieszenia szyby nakrywkowej sprawia, że akwarium prezentuje się ciekawej i stanowi prawdziwą dekorację pomieszczenia.

↓ ZESTAW AKWARIOWY AQUAEL SHRIMP SET SMART ↓

Zestaw akwariowy Aquael Leddy Day&Night

Kolejną propozycją marki Aquael są kompletne zestawy Leddy Set Day&Night, wyposażone zarówno w filtr wewnętrzny » z funkcją napowietrzania, jak i automatyczną grzałkę. Tym, co wyróżnia te akwaria spośród innych, jest nowoczesna pokrywa z zamontowanym w niej oświetleniem ledowym » działającym w trybie dziennym oraz nocnym. Tryb nocny daje światło o barwie błękitnej, imitujące naturalną poświatę księżyca, dzięki której rośliny oraz zwierzęta zamieszkujące zbiornik mogą pozostać aktywne.

Akwaria Aquael wyposażone są także w filtr oraz automatyczną grzałkę (poczytaj więcej o grzałkach akwariowych Aquael KLIK »), czyli akcesoria niezbędne do utrzymania właściwych parametrów wody w zbiorniku. To właśnie one zapewniają odpowiednią temperaturę, skład chemiczny oraz przejrzystość wody. W ofercie producenta dostępne są zbiorniki o trzech różnych pojemnościach. Do wyboru mamy także modele z pokrywą czarną oraz białą.

Zalety zestawów akwariowych Aquael

Zestawy akwariowe Aquael to doskonała propozycja dla wszystkich pasjonatów hodowli ryb oraz uprawy roślin wodnych. Takie wyposażone zbiorniki świetnie posłużą zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym akwarystom. Wszystkie wykonane są z materiałów wysokiej jakości, w tym idealnie przeziernego szkła float o grubości 4mm. Wyróżnia je nowoczesny i bardzo estetyczny design, dzięki któremu akwarium szybko stanie się ozdobą całego pomieszczenia. Kompletne i idealne dopasowane do siebie wyposażenie zbiornika sprawia, że właściwie od razu możemy wpuścić do niego upatrzone gatunki ryb oraz krewetek lub obsadzić ulubionymi gatunkami roślin. Walory estetyczne akwarium podkreślą także unikalne rozwiązania, takie jak lampy LED z trybem dnia i nocy. Dzięki nim o każdej porze dnia akwarium, jego mieszkańcy i podwodny ogród, będą zachwycać swoimi pięknymi barwami.

↓ ZESTAW AKWARIOWY AQUAEL LEDDY DAY&NIGHT ↓

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zdjęcie:© Sergii Figurnyi — stock.adobe.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Karina
    sie 12, 2020 - 07:24 AM

    Witam Czy jest akwarium 30l AQUAEL LEDDY DZIEŃ I NOC ? Jaka cena? Pozdrawiam

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu