Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi.

Natomiast pytania dotyczące cen produktów, zwierząt czy dostępności towaru, prosimy kierować bezpośrednio do konkretnego sklepu. Poniżej znajduje się link z adresami email i numerami telefonów do wszystkich sklepów Kakadu.

Znajdź sklep >>

Imię i nazwisko lub nick*

Wpisz adres e-mail jeśli chcesz otrzymać odpowiedź bezpośrednio na swoją skrzynkę ( adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany)

Pytanie do eksperta

Akceptuję zasady polityki prywatności serwisu Kakadu.pl oraz wyrażam zgodę na publikację w nim mojego pytania wraz z odpowiedzią*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu pozostawienia zapytania do eksperta. Administratorem danych jest Super Zoo Sp. z o. o. ul. Annopol 4a, 03-236 Warszawa. Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@e-sklep.kakadu.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Masz prawo do wglądu, edycji, ograniczenia przetwarzania, uzupełniania, przenoszenia oraz usunięcia swoich danych osobowych, w zakresie możliwym do realizacji w zgodzie z uzasadnionym interesem administratora. Możesz wnieść skargę do Organu Nadzorczego. Informujemy, że dane nie są profilowane i nie będą przekazywane poza EOG. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak konieczne w celu pozostawienia zapytania do eksperta . Przetwarzanie danych osobowych będzie trwało do momentu cofnięcia zgody. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

*pole wymagane
Uwaga!
Udzielane przez eksperta Kakadu odpowiedzi nie są poradami weterynaryjnymi i nie powinny zastępować wizyty u lekarza weterynarii.
Redakcja serwisu Kakadu.pl zastrzega sobie prawo do udzialania odpowiedzi jedynie na wybrane pytania.

Zoologiczne sklepy stacjonarne
Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 42 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »
Zoologiczny sklep internetowy
Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»
Prezenty
Wybierz prezent do zakupów w e-sklepie! Obejrzyj katalog prezentów»
Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G,
03-236 Warszawa
NIP: 524-27-77-396
tel. 22 762 97 07,
fax. 22 762 97 17
kakadu@kakadu.pl

Zapytaj eksperta
Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »
Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy
Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.

Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota » Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.

Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni » Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.

Wszystko dla ptaków egzotycznych » Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.

Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium » Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.

Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu