Wyprawka dla fretki

Wyprawka dla fretki

Fretki są ruchliwe i zawsze skore do zabawy. Nic dziwnego, że cieszą się coraz większą popularnością wśród miłośników zwierząt. Dlatego też systematycznie zwiększamy asortyment akcesoriów przeznaczonych dla fretki.

Pokarm dla fretki

Fretka jest drapieżnikiem, zatem dobrej jakości pokarm dla fretki musi zawierać sporą ilość białka zwierzęcego.

Póki co, wybór gotowych pokarmów dla tych uroczych stworzonek nie jest jeszcze tak bogaty, jak wybór karm dla psów i kotów, istnieje jednak kilka produktów godnych uwagi.

Oferujemy również przysmaki w postaci dropsów, takich znanych marek. Wzbogacają dietę zwierzęcia i doskonale sprawdzają się w roli nagrody za dobre zachowanie

Klatka dla fretki

Klatka dla fretki jest bardzo przydatna. Lepiej zamykać zwierzątko w nocy i gdy zostaje samo w domu.  Powinna być odpowiednio duża (może być piętrowa).

Kuweta dla fretki

Wiele osób przykrywa całe dno klatki ściółką, jednak lepszym rozwiązaniem jest wypełniona żwirkiem kuweta dla fretki. Fretka może nauczyć się z niej korzystać, ponieważ ma w zwyczaju załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w określonych miejscach.

Zwierzątku można postawić kuwetę dla kota, ale lepiej sprawdza się specjalna kuweta dla fretki, np. Ferplast lub Trixie. Jeśli chodzi o żwirek, z powodzeniem wystarczy koci, np. Brylant.

Hamak dla fretki

Miejscem do odpoczynku jest miękkie legowisko i hamak dla fretki.

Domek dla fretki

Do spania idealne są również wszelkiego rodzaju domki, w których zwierzątko może się schować. Domek dla fretki może być drewniany lub wykonany z materiału.

Sprawdzają się również… budki lęgowe dla dużych papug, naprawdę!

Miski dla fretki

Fretki gryzoniami nie są, jednak uwielbiają gryźć różne rzeczy. Z tego powodu najlepiej kupić im metalowe miski. Wodę do pica podaje się w specjalnym pojniku.

Zabawki dla fretki

Zabawki dla fretki są niezbędnym elementem wyprawki. Fretki bawią się tak, jak koty, dlatego wszystkie zabawki dla kota.

Wspaniałej rozrywki dostarczy tunel dla fretki, ponieważ zwierzęta te uwielbiają włazić we wszelkie dziury i nory.

Szelki dla fretki

Szelki dla fretki potrzebne są podczas spacerów na świeżym powietrzu. Istnieje bowiem ryzyko, że zwierzak przestraszy się czegoś i ucieknie. W naszej ofercie mamy specjalne szelki dla fretek Trixie. Można stosować również szelki przeznaczone dla kotów.

Transporter dla fretki

Podczas dalszych podróży przydaje się transporter. Sprawdza się mały transporter dla kota, ale proponujemy specjalny transporter dla fretki..

Inne akcesoria dla fretki

Każdemu właścicielowi fretki potrzebnych będzie jeszcze kilka różnych akcesoriów. Na przykład szampon dla fretki, ponieważ od czasu do czasu zwierzątko trzeba kąpać. Do pielęgnacji futerka potrzebna jest także szczotka. Fretce trzeba także przycinać pazurki. Do tego celu proponujemy małe nożyczki.

Tekst: Jacek P. Narożniak
Zdjęcie: Fotolia.com

banerek-promocyjny-kakadu1

Kupuj taniej!
Ekskluzywne oferty na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Gady
Psy
Małe ssaki
Koty

Zapisanie się do newslettera jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi kosztami. Zawsze masz możliwość wypisania się
z naszej listy mailingowej. Mail z kodem rabatowym dotrze
do Ciebie w ciągu 24 h.

*Rabat dotyczy zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu