Wyprawka dla fretki

Wyprawka dla fretki

Fretki są ruchliwe i zawsze skore do zabawy. Nic dziwnego, że cieszą się coraz większą popularnością wśród miłośników zwierząt. Dlatego też systematycznie zwiększamy asortyment akcesoriów przeznaczonych dla fretki.

Pokarm dla fretki

Fretka jest drapieżnikiem, zatem dobrej jakości pokarm dla fretki musi zawierać sporą ilość białka zwierzęcego.

Póki co, wybór gotowych pokarmów dla tych uroczych stworzonek nie jest jeszcze tak bogaty, jak wybór karm dla psów i kotów, istnieje jednak kilka produktów godnych uwagi.

Oferujemy również przysmaki w postaci dropsów, takich znanych marek. Wzbogacają dietę zwierzęcia i doskonale sprawdzają się w roli nagrody za dobre zachowanie

Klatka dla fretki

Klatka dla fretki jest bardzo przydatna. Lepiej zamykać zwierzątko w nocy i gdy zostaje samo w domu.  Powinna być odpowiednio duża (może być piętrowa).

Kuweta dla fretki

Wiele osób przykrywa całe dno klatki ściółką, jednak lepszym rozwiązaniem jest wypełniona żwirkiem kuweta dla fretki. Fretka może nauczyć się z niej korzystać, ponieważ ma w zwyczaju załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w określonych miejscach.

Zwierzątku można postawić kuwetę dla kota, ale lepiej sprawdza się specjalna kuweta dla fretki, np. Ferplast lub Trixie. Jeśli chodzi o żwirek, z powodzeniem wystarczy koci, np. Brylant.

Hamak dla fretki

Miejscem do odpoczynku jest miękkie legowisko i hamak dla fretki.

Domek dla fretki

Do spania idealne są również wszelkiego rodzaju domki, w których zwierzątko może się schować. Domek dla fretki może być drewniany lub wykonany z materiału.

Sprawdzają się również… budki lęgowe dla dużych papug, naprawdę!

Miski dla fretki

Fretki gryzoniami nie są, jednak uwielbiają gryźć różne rzeczy. Z tego powodu najlepiej kupić im metalowe miski. Wodę do pica podaje się w specjalnym pojniku.

Zabawki dla fretki

Zabawki dla fretki są niezbędnym elementem wyprawki. Fretki bawią się tak, jak koty, dlatego wszystkie zabawki dla kota.

Wspaniałej rozrywki dostarczy tunel dla fretki, ponieważ zwierzęta te uwielbiają włazić we wszelkie dziury i nory.

Szelki dla fretki

Szelki dla fretki potrzebne są podczas spacerów na świeżym powietrzu. Istnieje bowiem ryzyko, że zwierzak przestraszy się czegoś i ucieknie. W naszej ofercie mamy specjalne szelki dla fretek Trixie. Można stosować również szelki przeznaczone dla kotów.

Transporter dla fretki

Podczas dalszych podróży przydaje się transporter. Sprawdza się mały transporter dla kota, ale proponujemy specjalny transporter dla fretki..

Inne akcesoria dla fretki

Każdemu właścicielowi fretki potrzebnych będzie jeszcze kilka różnych akcesoriów. Na przykład szampon dla fretki, ponieważ od czasu do czasu zwierzątko trzeba kąpać. Do pielęgnacji futerka potrzebna jest także szczotka. Fretce trzeba także przycinać pazurki. Do tego celu proponujemy małe nożyczki.

Tekst: Jacek P. Narożniak
Zdjęcie: Fotolia.com

banerek-promocyjny-kakadu1

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne
Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 44 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »
Zoologiczny sklep internetowy
Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»
Prezenty
Wybierz prezent do zakupów w e-sklepie! Obejrzyj katalog prezentów»
Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta
Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »
Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy
Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.

Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota » Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.

Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni » Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.

Wszystko dla ptaków egzotycznych » Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.

Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium » Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.

Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu