Versele Laga karmy dla gryzoni i krolikow

Versele Laga karmy dla gryzoni i królików

Dobra, pełnowartościowa karma powinna znaleźć się w jadłospisie każdego gryzonia i królika. Suche pokarmy w formie mieszanek lub granulatów są dla naszych podopiecznych skoncentrowanym źródłem niezbędnych składników odżywczych i substancji prozdrowotnych. Jeśli chcemy zapewnić pupilowi odpowiednio zbilansowaną i zróżnicowaną dietę, dobrym wyborem mogą okazać się karmy Versele Laga. Dlaczego są uwielbiane przez zwierzaki i polecane przez ekspertów?

O czym pamiętać, wybierając karmę dla gryzonia lub królika?

Gotowe produkty żywieniowe dla małych ssaków znacząco ułatwiają skomponowanie dla nich właściwego menu. W przypadku zwierząt wszystkożernych (np. szczurów) są one podstawą diety. Dla roślinożernych podopiecznych z reguły stanowią natomiast treściwe uzupełnienie jadłospisu. Aby karma dla gryzonia lub królika stanowiła wartościowy element diety, musi być przede wszystkim precyzyjnie dopasowana do preferencji, cech biologicznych i potrzeb pokarmowych zwierzaka. Z tego względu najlepiej stosować pokarmy dedykowane poszczególnym gatunkom. Bardzo istotna jest też receptura produktów i ich skład analityczny. Mali podopieczni zwykle gustują w karmach stworzonych ze składników, które znajdują się w ich naturalnym menu. Roślinożerne zwierzaki najczęściej potrzebują pokarmów wysokobłonnikowych, a wszystkożerne – wysokowęglowodanowych, wzbogaconych o białko zwierzęce. Wskazane jest także, by karma dla gryzoni i królików wspomagała pielęgnację uzębienia oraz wspierała prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Charakterystyka pokarmów Versele Laga dla gryzoni i królików

Versele Laga to jeden z najlepszych producentów pokarmów dla małych zwierząt towarzyszących. Firma dysponuje własnym ośrodkiem naukowo-badawczym i korzysta z najnowszej wiedzy na temat żywienia zwierząt. Podczas produkcji stosuje też innowacyjne metody. Tworzone przez nią pokarmy odznaczają się najwyższą jakością i odpowiednią wartością odżywczą. Karmy Versele Laga dla gryzoni i królików inspirowane są naturalną dietą zwierząt, dlatego są przez nie wyjątkowo lubiane i doskonale spełniają ich wymagania. Dzięki specjalnej recepturze produkty pozytywnie oddziałują na organizm małych podopiecznych – regulują trawienie, poprawiają stan skóry i sierści, ułatwiają ścieranie zębów, stymulują odporność. Karmy ze specyficznymi formułami (np. wysokobłonnikową, bezzbożową) chronią zwierzaki przed niedoborami pokarmowymi, chorobami dietozależnymi i kłopotami trawiennymi. Oferta pokarmów Versele Laga dla królików i gryzoni jest na tyle bogata, że z łatwością możemy dobrać właściwy produkt dla każdego podopiecznego, nawet tego o szczególnych potrzebach.

Rodzaje karm Versele Laga dla gryzoni i królików

Firma Versele Laga przygotowała kilka rozwiązań żywieniowych dla małych ssaków. Wśród jej propozycji znajdziemy różnorodne karmy pełnoporcjowe i uzupełniające z linii Complete, Nature i Cripsy.

Versele Laga Complete to linia kompletnych pokarmów w formie chrupiących granulek. Postać pokarmu zapobiega selektywnemu wyjadaniu przez zwierzaki tylko ulubionych dietetycznych komponentów. Dzięki temu mamy pewność, że w ich menu niczego nie zabraknie. Twarde i kruche granulki, zawierające długie włókna, gwarantują też naturalną pielęgnację uzębienia. Produkty z tej linii zostały wzbogacone składnikami funkcjonalnymi (np. prebiotykami, przeciwutleniaczami, ziołami) wspierającymi profilaktykę zdrowotną. W ofercie Versele Laga Complete znajdują się zarówno karmy dla królików (dorosłych, młodych i wrażliwych) oraz roślinożernych gryzoni (świnek morskich, szynszyli i koszatniczek), jak i pupili wszystkożernych (chomików i myszoskoczków oraz szczurów i myszy). Pokarmy dla amatorów roślinnych dań są bogate w różnorodne zioła i trawy. Zawierają również smakowite owoce, warzywa czy kwiaty. Dodatkowo wyróżnia je niskoskrobiowa i wysokobłonnikowa receptura. Karmy dla myszy i szczurów, a także chomików i myszoskoczków są natomiast zasobne w zboża, a co za tym idzie – wysokowęglowodanowe. W ich skład wchodzą ponadto produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso z kurczaka, olej z łososia), które uzupełniają jadłospis małych pupili o białka i tłuszcze zwierzęce.

↓ VERSELE LAGA COMPLETE DLA GRYZONI I KRÓLIKÓW ↓

Pokarmy z linii Nature to produkty w formie wieloskładnikowych mieszanek musli, które pozwalają zwierzakom w domowym zaciszu cieszyć się bogactwem darów natury. Pożywienie składa się z elementów różniących się zapachem, teksturą, barwą, wielkością, smakiem. Posiłki stworzone na bazie pokarmów Versele Laga Nature dostarczają pupilom dodatkowej dawki stymulacji zmysłowej, zachęcają do żerowania i realizowania typowych zachowań pokarmowych. Karmy z tej linii nie zawierają potencjalnie szkodliwych dla zwierząt sztucznych konserwantów, barwników i aromatów. W pokarmach dla królików, świnek morskich, szynszyli i koszatniczek znajdują się pyszne zioła, warzywa i owoce – bogate w błonnik, witaminy oraz minerały. Z receptury produktów całkowicie wyeliminowano natomiast zboża, często powodujące u wielbicieli trawiastego pożywienia problemy trawienne. Zupełnie inne kompozycje przygotowano dla chomików, myszoskoczków, myszy, szczurów i wiewiórek. Karmy dla tych zwierzaków obfitują w energetyczne zboża, nasiona i orzechy oraz smakowite wysokobiałkowe larwy mącznika. Niskokaloryczne i lekkostrawne produkty przeznaczono z kolei dla wrażliwych podopiecznych.

↓ VERSELE LAGA NATURE DLA GRYZONI I KRÓLIKÓW ↓

Wszystkim małym miłośnikom chrupiących przekąsek z pewnością przypadną do gustu pokarmy z linii Versele Laga Crispy. Wśród nich znajdziemy produkty pełnoporcjowe i uzupełniające w formie musli lub granulatów. Karmy te zachęcają do gryzienia i pozwalają pupilom zaspokoić wrodzoną potrzebę żucia. Ich dodatkową zaletą jest formuła Happy & Health (z witaminami i minerałami), zapewniająca zwierzakom doskonałą kondycję i wspaniałe samopoczucie.

↓ VERSELE LAGA CRISPY DLA GRYZONI I KRÓLIKÓW ↓

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zdjęcie: Zdjęcie: © Gordana Sermek — stock.adobe.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu