Transportery Ferplast dla zwierząt

Transportery Ferplast dla zwierząt

Transporter to akcesorium, które koniecznie trzeba mieć w domu. Bez znaczenia, czy mamy mruczka, psiaka czy szczura albo koszatniczkę – nigdy nie wiemy, kiedy będziemy musieli zabrać zwierzaka do weterynarza, w podróż albo przenieść na przykład podczas zmiany mieszkania. Transporter zapewnia pupilowi bezpieczeństwo oraz komfort. To prawda – najczęściej kojarzy się milusińskiemu z czymś przykrym i stresującym (w transporterze najczęściej zabieramy go do weterynarza), ale tak naprawdę to jedyny sposób, aby w dobrych warunkach dowieźć zwierzaka do celu. Czasami zdarza się również tak, że nasz pupil w ogóle nie jest w stanie sam się poruszać – ponieważ jest chory albo kontuzjowany – i wówczas transporter to jedyne mądre rozwiązanie. Jak zatem dobrać ten idealny?

Jaki powinien być transporter dla zwierzaka?

Pierwszą bardzo ważną sprawą jest rozmiar transportera. Pupil musi się w nim wygodnie zmieścić, mieć możliwość położenia się, obrócenia, a nawet siadania. Zdarzają się różne sytuacje i poza zwykłą wygodą, czasem jest konieczność przewożenia zwierzaka w konkretnej pozycji, bo coś mu dolega albo coś sobie złamał. Z tego powodu w transporterze musi być odpowiednia ilość miejsca i odpowiednio szerokie przejście, aby psiak, mruczek albo gryzoń nie musiał się przeciskać przez otwór. Weźmy też pod uwagę, że transporter nie zawsze jest na chwilę. Do weterynarza nie jedziemy wielu godzin, ale już w podróż wakacyjną zdecydowanie tak, więc w transporterze musi być tyle miejsca, żeby zmieścił się tam także pojemnik z wodą i jakieś pożywienie. Niektóre zwierzaki czują się zdecydowanie pewniej, kiedy dostaną do środka także swoją ulubioną zabawkę albo kocyk. Dodaje im otuchy i jest się do czego przytulić. Druga ważna sprawa to wytrzymałość transportera. Zwróćmy uwagę, czy rączka ma dobre mocowanie i nie urwie się nagle podczas przenoszenia całości. Sprawdźmy też wszystkie miejsca, gdzie połączone są poszczególne części pojemnika – dach, spód, a także drzwiczki. Muszą mieć specjalną blokadę, a jeżeli transporter ma wejście także od strony dachu, trzeba je również dobrze sprawdzić. Transporter kupujemy zawsze biorąc pod uwagę nie tylko rozmiary, ale też wagę pupila. Trzecia ważna rzecz to cyrkulacja powietrza, bo milusińskiemu nie może w nim być zbyt duszno, zwłaszcza w trakcie upałów. Poza tym liczą się też takie sprawy jak podatność na zarysowania, szczelność, łatwość użytkowania i czyszczenia. Zwróćmy uwagę, z jakich materiałów wykonany jest transporter, czy za łatwo się nie nagrzewa, czy nie jest toksyczny, nie farbuje i nie pęka.

Transportery Ferplast dla zwierząt

Ferplast ma w swojej ofercie przede wszystkim produkty dla psiaków i mruczków, ale transportery w mniejszych rozmiarach mogą się przydać również królikom, szczurom czy świnkom morskim. Urządzenia posiadają poręczne uchwyty, mocno zamocowane do całości, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że rączka nagle odpadnie podczas przenoszenia zwierzaka. Transportery Ferplast dla zwierząt mają także odpowiednie otwory, umożliwiające prawidłową cyrkulację powietrza, dzięki czemu psiak albo mruczek czują się komfortowo nawet podczas wysokich temperatur. Jako wejście zainstalowano z kolei metalową kratkę: zapewnia ona swobodny przepływ powietrza, pozwala zwierzakowi na oglądanie świata zewnętrznego, a właścicielowi kontrolę nad pupilem i możliwość porozmawiania z nim albo pogłaskania po łapie, aby dodać otuchy. Drzwiczki są porządnie zablokowane podczas transportu. Można je uchylić albo wyjąć w całości, jeżeli podczas wkładania lub wyjmowania futrzaka ze środka zachodzi taka potrzeba. Urządzenie ponadto spełnia wymogi transportu lotniczego. Transportery Ferplast dla zwierząt są lekkie, dostępne w kilku odcieniach (niebieski, różowy, zielony, szary, czarny) i dopasowane do wagi oraz rozmiarów pupili. Na ulotce przy produkcie zawsze znajdziemy dokładną informację, do jakiej wagi zwierzaka wolno nam go przewozić w danym transporterze. Produkt jest solidny i wytrzymały, nie ma ostrych krawędzi ani kantów od wewnętrznej strony, więc zwierzak na pewno nie zrobi sobie w nim krzywdy.

↓ TRANSPORTERY FERPLAST DLA ZWIERZĄT 

Transportery dla zwierząt na specjalne okazje

Oprócz tradycyjnego transportera Ferplast ma w ofercie także te samochodowe, czyli podróżne. Psiaka, mruczka ani żadnego innego zwierzaka nie wolno nam przewozić tak po prostu na kolanach, bez względu na to, czy w podróż wybieramy się samochodem, pociągiem czy autokarem. Transportery samochodowe umożliwiają przypięcie sprzętu pasami bezpieczeństwa. Jeśli mamy małego psiaka lub mruczka, przewozimy je w mniejszym transporterze na tylnym siedzeniu auta. W przypadku psiaków ras dużych i olbrzymich Ferplast oferuje specjalne produkty, które służą do transportu kudłacza w bagażniku. Produkt posiada podwójne, przesuwane drzwiczki oraz dodatkową wentylację w dachu. W górnej części znajdziemy też schowki na psie przysmaki i inne akcesoria. Z kolei dzięki temu, że transporter ma podwójne dno, nie będziemy się musieli martwić czystością nawet podczas długiej podróży, kiedy nie ma możliwości, aby psiak wysiadł i załatwił się w plenerze. Ferplast posiada też zupełnie unikalny produkt, czyli transporter rowerowy. Zmieści się do niego psiak i kot do siedmiu kilo. Takie połączenie transportera i koszyka jest bezpieczne i komfortowe dla pupila. W komplecie poduszka i pas bezpieczeństwa, który mocuje się do obroży lub uprzęży.

↓ TRANSPORTERY FERPLAST DLA ZWIERZĄT – SAMOCHODOWE I ROWEROWE ↓

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zdjęcie: © Africa Studio — stock.adobe.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu