{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Torba dla psa

Wielu z nas dosyć niechętnie rozstaje się ze swoim czworonogiem. Pragniemy, aby nasi domowi ulubieńcy towarzyszyli nam wszędzie, czy to podczas pikniku w parku, dalekiej podróży, czy nawet zwykłych zakupów w supermarkecie. Sklepy zoologiczne Kakadu oferują całą gamę produktów przeznaczonych do bezpiecznego transportu zwierząt, spośród których szczególnie wyróżniają się torby dla psów. Stanowią one bezpieczne i wygodne rozwiązanie, zarówno dla nas, jak i naszych pupili. Jakie standardy powinna spełniać torba dla psa?

Torba dla psa – co to takiego?

Stale powiększający się rynek zoologiczny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy chcą spędzać z pupilem jak najwięcej czasu poza domem. W związku z tym pojawił się cały szereg akcesoriów, ułatwiających bezpieczne i komfortowe przewożenie lub przenoszenie czworonoga z miejsca na miejsce. Jednymi z najbardziej praktycznych transporterów są torby dla psów, idealne dla małych i średnich ras, ważących nie więcej niż 4-5kg.

Transportery tego typu są wygodne i proste w obsłudze. Pozwalają wygodnie przewieźć psa w dowolne miejsce, podróżować samochodem lub rowerem, a nawet wybrać się na zakupy (dowiedz się więcej, jak dobrać dobrać transporter dla psa KLIK).

Kiedy przyda się torba dla psa?

Nawet jeśli nie podróżujemy zbyt często, warto zaopatrzyć się w porządny transporter dla naszego czworonoga. Przyda się to chociażby podczas wspomnianych już odwiedzin u weterynarza czy jakiejkolwiek sytuacji, w której musimy bezpiecznie przewieźć gdzieś pupila. Transporter zapewni psu bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem, ograniczy mu możliwość ruchu, dzięki czemu pupil nie będzie nas rozpraszał. Niektóre torby nadają się do zamontowania przy rowerze, przybierają formy wygodnych plecaków czy eleganckich toreb na ramię. Zapewniają więc maksimum swobody i nie ograniczają nam kontaktu z ulubieńcem.

Torby dla psów sprawdzą się również w miejscach publicznych, takich jak supermarkety czy galerie handlowe, gdzie psy spacerujące obok właściciela nie są mile widziane. Niektóre duże sklepy i galerie zezwalają jednak na obecność zwierząt pod warunkiem, że przebywają stale w zamkniętych transporterach. Stąd w ofercie sklepów zoologicznych Kakadu znalazły się eleganckie torby dla zwierząt, do złudzenia przypominające zwykłe damskie torebki. Taki podręczny transporter zapewnia nam swobodę, a pupilowi bezpieczeństwo, ograniczając jego kontakt z innymi ludźmi czy zwierzętami.

Rodzaje toreb dla psów

Dzisiejszy rynek zoologiczny oferuje szeroki wybór transporterów dla psów, a nawet stale go poszerza. I tak do wyboru mamy tradycyjne torby na ramię, nosidła lub plecaki. Niektóre torby przeznaczone są do przewożenia psa samochodem, rowerem, a nawet samolotem. Bardzo wygodne rozwiązanie stanowią torby na kółkach, dzięki którym transport pupila staje się jeszcze łatwiejszy.

Torby dla psów wykonuje się z rozmaitych materiałów, zaczynając od filcu, skóry, a na futerku kończąc. Poszczególne modele posiadają często specjalne otwory na głowę psa, dzięki którym pupil stale nas widzi i może obserwować otoczenie. Do podręcznych psich toreb często przymocowane są smycze, a zatem pupil nie może z nich wyskoczyć, gdy przestraszy się lub zobaczy coś ciekawego.

Jak wybrać torbę dla psa?

Kupując torbę dla psa powinniśmy kierować się przede wszystkim jego gabarytami oraz temperamentem. Przyjmuje się, że wygodny transporter to taki, w którym pies może swobodnie położyć się i wyprostować łapy. A zasada, że im mniejszy pies, tym mniejszy transporter nie zawsze się sprawdza. Niespokojny pies, który lubi się wiercić, będzie się męczył w zbyt małej torbie, nawet jeżeli sam nie jest zbyt duży. Transporter powinien być dla niego zatem nieco większy, tak aby pupil miał swobodę ruchu. Natomiast torba dla psa spokojnego lub płochliwego może być mniejsza, tak aby zamknięta, ograniczona przestrzeń dawała mu poczucie bezpieczeństwa.

Torba, w której będziemy przenosić pupila powinna mieć usztywnione dno, dzięki któremu psu będzie wygodniej. Ważny jest także otwór na głowę lub okna wykonane ze specjalnej siatki, zapewniające dostęp do świeżego powietrza.

Torba powinna również posiadać kilka zabezpieczeń, które uniemożliwią psu wydostanie się na zewnątrz. Transportery przeważnie zapina się na zamek błyskawiczny lub klamry. Dodatkowo wewnątrz niektórych toreb montowane są krótkie smycze, które przypina się do obroży pupila.

Duże znaczenie ma także materiał, z którego wykonany jest transporter. Wybierajmy możliwie lekkie i dobrej jakości materiały. Tkanina powinna być wytrzymała, miękka i bezpieczna dla zwierzaka. Nie zapominajmy, że materiał torby, z której korzystamy latem musi przepuszczać powietrze, natomiast transportery na zimowe miesiące powinny chronić pupila przed zimnem i złą pogodą.

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu