Preparaty uspokajające dla psów i kotów

Preparaty uspokajające dla psów i kotów

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo wielu z nas będzie bawić się na Sylwestra. Niestety, domowi pupile zwykle nie podzielają naszego entuzjazmu. Dla nich sylwestrowa noc to jeden z najcięższych okresów w roku, a to ze względu na fajerwerki. Psy i koty mają zmysł słuchu o wiele czulszy od nas, dlatego huk towarzyszący rozbłyskującym sztucznym ogniom bywa dla nich nie do zniesienia. Pomóżmy naszym zwierzakom przetrwać Sylwestra! Polecamy preparaty łagodzące stres.

W sklepach Kakadu (również w sklepie internetowym) znajdziecie bardzo dobrej jakości preparaty uspokajające dla psów i kotów. Są to środki ziołowe o łagodnym działaniu, które uspokajają, ale nie otumaniają zwierząt. Na przykład STRESS OUT  zawierający tryptofan, dziurawiec i taurynę. Tryptofan (prekursor serotoniny) zmniejsza napięcie mięśniowe i podatność na stres, dziurawiec zwiększa ilość serotoniny w mózgu przez co zwiększa uczucie zadowolenia, tauryna hamuje nadmierne pobudzenie w czasie stresu. Preparat najlepiej zacząć podawać na 3-4 dni przed Sylwestrem – wówczas jego skuteczność jest największa. Pozytywne efekty działania preparatu mogą się utrzymywać nawet do 3-4 dni po podaniu ostatniej dawki.

STRESS OUT ma postać tabletek, co może być problem w przypadku psów i kotów, które nie lubią łykać tabletek. Rozwiązaniem może być preparat w ampułkach o nazwie BEAPHAR NO STRESS SPOT ON. Zawartość ampułki wystarczy wycisnąć na skórę pupila i po kłopocie. Jednorazowa dawka działa do 1 tygodnia. Ważne jest tylko to, by nie kąpać zwierzaka po zastosowania środka, ponieważ zmniejsza to jego skuteczność. Jeśli nasz pupil sam się bardzo zmoczy, np. za spacerze, wskazane jest ponowna aplikacja. NO STRESS SPOT ON zawiera wyciąg z waleriany.

Wymienione preparaty uspakajające dla psów i kotów możemy stosować w każdej sytuacji stresowej. Nawet podczas świątecznej kolacji czy obiadu – niektóre zwierzaki nie lubią gości i zamieszania związanego z ich obecnością.

Tekst: Kakadu.pl
Zdjęcie: Fotolia.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Trackbacks/Pingbacks

  1. Jak pomóc psu przetrwać Sylwestra? | Sieć sklepów zoologicznych Kakadu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 63 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu