Place zabaw SportPet Designs dla kotów

Place zabaw SportPet Designs dla kotów

Przedstawiamy kolejną nowość w naszych sklepach: place zabaw dla kotów SportPet Designs. Dostępne również w Sklepie Internetowym Kakadu.

Koty uwielbiają wspinać się i skakać. Dlatego chętnie korzystają z tak zwanych kocich mebli, czyli wysokich, rozbudowanych drapaków, zaopatrzonych w półki i domki. Tradycyjne kocie meble, choć również ładne, są jednak dość ciężkie i trudno się je składa. Zupełnie inaczej jest z placami zabaw SportPet Designs.

Place zabaw SportPet Designs, nawet te największe, są wyjątkowo lekkie, dlatego bez problemów można je dowolnie przestawiać w mieszkaniu, co zawdzięczają swojej konstrukcji: na szkielecie z tworzywa sztucznego rozpięte są półki i ścianki z wytrzymałego materiału. Całość jest lekka, stabilna i wytrzymała, a przy tym w każdej chwili można ją złożyć i schować.

Szkielet tych zabawek wykonany jest z lekkiego tworzywa sztucznego. Na nim zaś rozpięte jest mocne płótno, tworzące półki i budki. Bardziej złożone i rozbudowane modele mają jeszcze doczepiane kołki i deski do drapania oraz różnego rodzaju zabawki na sznureczku. Wszystkie są kolorowe i bardzo estetycznie wykonane, przez co są przyjemne dla oka i nie szpecą mieszkania. Dużym plusem tychże placów zabaw jest to, że można je ze sobą łączyć, np. za pomocą specjalnych tuneli.

Najprostsze place zabaw SportPet Designs dla kotów mają postać sześciennego pudełka lub tunelu. Najbardziej rozbudowane zaś są wysokimi konstrukcjami licznymi kryjówkami, półkami i powierzchniami do drapania.

Tekst: Kakadu
Zdjęcia: www.sportpetdesign.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu