O nas

Od powstania pierwszego sklepu Kakadu do dziś minęło wiele lat, firma powstała w 1999r. W tym czasie stała się liderem rynku zoologicznego w Polsce z 42  sklepami zlokalizowanymi w najlepszych centrach i parkach handlowych oraz Sklepem Internetowym. Pełną listę sklepów, dni i godziny ich otwarcia można znaleźć tutaj .

Od samego początku celem Kakadu było stworzenie profesjonalnej sieci sklepów zoologicznych w całej Polsce. Koncepcja zakładała by były one bardziej atrakcyjne od reszty, z lepszą lokalizacją, przyjaznym miejscem dokonywania zakupów oraz atrakcyjnym partnerem w biznesie, który swoją ofertą i podejściem różni się od reszty rynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości karmy, których nie można kupić w super czy hipermarkecie. Obok karm, również przysmaki i akcesoria dla psów, kotów, gryzoni, ptaków i innych zwierząt. W sprzedaży mamy także duży wybór zwierząt – tych rzadko spotykanych, jak i bardzo popularnych. Wszystkie zwierzęta oferowane w sklepach zoologicznych Kakadu są pod stałą opieką lekarzy weterynarii.

Jakość Kakadu dostrzegli klienci, którzy w roku 2012 przyznali marce Kakadu tytuł „DOBRA MARKA 2012 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Sklepów Zoologicznych.

 

Dobra Marka 2012

 

W 2014 roku Internetowy Sklep Zoologiczny Kakadu znalazł się na czołowej pozycji w rankingu najlepiej ocenianych sklepów internetowych w kategorii „Artykuły zoologiczne”, która została opublikowana przez niezależny serwis Opineo.pl.

 

wyroznienie dla kakadu

 

Kakadu współpracuje również z wieloma Towarzystwami Opieki nad Zwierzętami, schroniskami dla zwierząt oraz innymi instytucjami, którym leży na sercu dobro bezdomnych zwierzaków. W naszych sklepach udostępniamy miejsce na prowadzenie zbiórek, a środki pieniężne uzbierane w ten sposób organizacje przeznaczają na pomoc potrzebującym zwierzętom. Od lat prowadzimy również akcję “Akademia Kakadu”, której celem jest szerzenie wiedzy o zwierzętach.

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu