Mokre karmy Schesir dla psów

Mokre karmy Schesir dla psów

Właściwa, dobrze zbilansowana dieta jest podstawą długiego i zdrowego życia naszych psów. Wybór odpowiedniej karmy nie jest łatwy, szczególnie, że w sklepach zoologicznych dostępna jest ich tak bogata oferta. Wśród mokrych karm dla psów prym wiodą niewątpliwie takie marki, jak Schesir. Największą zaletą tych konserw jest duży wybór smaków. Wadą zaś to, że po otwarciu nie można ich zbyt dlugo przechowywać. Jako urozmaicenie codziennej diety nadają się idealnie. Raczej nie zaleca się natomiast, by były jej podstawą, ponieważ tak miękkiego produktu zwierzę nie musi gryźć, a to nie sprzyja utrzymaniu pyska i zębów w zdrowiu.

“Strawność preparatów konserwowych jest wysoka, co oznacza bardzo dobrą dostępność składników pokarmowych. Konsystencja oraz mięsny smak powodują, że jest chętnie zjadana. Konserwowe pożywienie dla psów ma zazwyczaj zbilansowaną zawartość wszystkich składników w odniesieniu do energii… Karmy konserwowe są bezpiecznymi produktami o bardzo długim okresie przechowywania (niezależnie od warunków). Są zazwyczaj produkowane przez rozdrobnienie i zmieszanie głównych komponentów i zmykanie w konserwie po dodaniu odpowiedniego sosu.” – Praca zbiorowa pod red. A. T. B. Edney, Żywienie psów i kotów, 1992.

Dlaczego właśnie karma dla psa Schesir?

O jakości karmy decyduje kilka czynników? Przede wszystkim jakość produktów wyjściowych. Karma Schesir dla psów jest przede wszystkim produkowana na bazie najwyższej jakości mięsa. Stanowi ono od 40 do 60% zawartości puszki.
Co prawda organizm psów przyswaja białko roślinne, które stanowi spory procent ich diety, jednak same warzywa to trochę za mało, by pies był dobrze odżywiony.

Ponieważ pies wymaga mniejszej ilości białka w swoim pożywieniu niż koty, w konserwach Schesir dla psów znajdziemy jego mniejszą zawartość – od 11 d- 14%. Równie istotne jest to, że zawierają one stosunkowo niewielką ilość tłuszczu. Jest to ważna informacja dla właścicieli psów otyłych lub ze skłonnością do nadwagi.

Bogactwo smaków karm Schesir dla psów

Dodatkową zaletą produktów tej marki jest wysoka smakowitość. Oczywiście, przede wszystkim ze względu na dużą zawartość mięsa – a psy za mięsem zwykle przepadają – ale nie tylko.
Smakowitość podnoszą różnego rodzaju dodatki, takie jak np. owoce. W przeciwieństwie do większości kotów, większość psów chętnie zjada słodkie pokarmy, między innymi słodkie owoce.

W chwili obecnej w Sklepach Zoologicznych KAKADU dostępne są następujące karmy Schesir:

  • SCHESIR Dog kurczak z jabłkiem
  • SCHESIR Dog kurczak z ananasem
  • SCHESIR Dog kurczak z papaja
  • SCHESIR Dog filety z kurczaka z aloesem
  • SCHESIR Dog filety z kurczaka z królikiem
  • SCHESIR Dog filety z kurczaka z wołowiną
  • SCHESIR Dog tuńczyk
  • SCHESIR Dog filety z kurczaka

Tekst:: Jacek P. Narożniak
Zdjęcia: Fotolia.com

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu