Mokra karma Farmina

Mokre karmy Farmina dla psa

Marka Farmina przyciąga uwagę różnorodnością oferty. Zarówno wśród mokrych, jak i suchych karm wybierać możemy tu produkty o różnym smaku i składzie, precyzyjnie dopasowując je do potrzeb naszego zwierzaka. Niezależnie więc od tego, czy w domu mamy małego, czy też dużego pupila, młodego szczeniaka czy dorosłego psiaka, zwierzaka w pełni zdrowego czy cierpiącego na konkretne zdrowotne dolegliwości – znajdziemy tu coś w sam raz dla niego.

Jakość produktów marki Farmina

Poszukując karmy odpowiedniej dla naszych domowych czworonogów, zazwyczaj staramy się znaleźć taki produkt, który pupili naszych nie tylko zachwyci swym smakiem, ale i dostarczy im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dla wielu z nas ważne jest i to, by dania serwowanego zwierzakom współgrały z ich naturalnymi preferencjami żywieniowymi. Produkty takie muszą więc szczycić się naturalnym składem i w zdecydowanej większości bazować na mięsie. Marka Farmina właśnie tym oczekiwaniom wychodzi naprzeciw.

Wszystkie produkty tej marki, niezależnie od linii powstają ze starannie dobieranych składników najwyższej jakości. Nie ma więc tu mowy o tym, by w daniach naszego milusińskiego znalazły się produkty modyfikowane genetycznie bądź mięso zanieczyszczone hormonami lub antybiotykami. Nie ma tu też miejsca na takie sztuczne dodatki jak barwniki, wzmacniacze smaku czy konserwanty.

Ponadto wszystkie produkty marki Farmina zasobne są w białko zwierzęcego pochodzenia. Poszukując dań najbardziej odpowiadających nam i naszym zwierzakom, sięgnąć możemy bądź to po przysmaki zupełnie bezzbożowe, bądź też po produkty o niskiej zawartości zbóż. W pierwszym wypadku do dyspozycji mamy linię N&D Prime zawierającą aż 70% składników zwierzęcego pochodzenia oraz linie N&D Pumpkin, N&D Ocean oraz N&D Quinoa, w której to zboża zastąpione zostały komosą ryżową. Gdy zwierzak nasz nie jest uczulony, a nam w paszach dla psów nie przeszkadza niewielki zbożowy dodatek, wybrać możemy którąś z mokrych karm z linii  N&D Low Ancestral Grain zawierającą takie prazboża, jak orkisz i owies.

 

Dania o niskim indeksie glikemicznym

Tradycyjnie używane, a właściwie nadużywane w karmach zboża nie tylko przyjmują na siebie rolę pustych wypełniaczy, ale i bezpośrednio przyczyniają się do tego, że jedzenie serwowane pupilom uzyskuje wysoki indeks glikemiczny. Za taki stan rzeczy odpowiedzialna jest znajdująca się w zbożach łatwostrawna skrobia. Warto mieć na uwadze fakt, że nasi domowi czworonożni pupile coraz częściej cierpią na otyłość i cukrzycę. Dodatkowo podstawową swą energię czerpią oni ze zwierzęcych białek i tłuszczu. Tak więc mokre karmy marki Farimina pozbawione pszenicy, soi i kukurydzy poza tym, że odpowiadają gustom psiego podniebienia, dbają też o utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi, a tym samym troszczą się o psie zdrowie.

 

Mokre karmy marki Farmina troszczące się o psie zdrowie

Oczywiste jest to, że o stan psiego zdrowia dbamy, serwując zwierzakowi dobrej jakości pożywienie. Specjalnymi karmami wspomagać możemy się jednak też wtedy, gdy milusiński nasz boryka się z konkretną zdrowotną dolegliwością. Wśród mokrych weterynaryjnych karm marki Farmina odnajdziemy dania dedykowane zwierzakom zmagającym się z chorobami żołądka i jelit, z kamieniami struwitowymi czy niewydolnością nerek. Linię Farmina Vet Life tworzą też dania przewidziane dla psich alergików oraz dla zwierzaków w trakcie rekonwalescencji. Na ciekawe propozycje wspierające zdrowie naszych milusińskich natrafimy też, bliżej zapoznając się z linią N&D Quinoa. Danią tak sygnowane pomocne okażą się w walce z otyłością, zaburzeniami trawienia czy nietolerancją pokarmową.

Zobacz wszystkie mokre karmy dla psa marki Farmina

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 63 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu