Mokre karmy Farmina dla kota

Mokre karmy Farmina dla kota

Mokre karmy są istotną częścią kociej diety. To one dbają o nawodnienie naszych mruczków i stanowią kąsek tak smaczny, że nie są w stanie oprzeć mu się nawet największe kocie niejadki. Tak jak suche karmy, tak i mokre przysmaki wybierać musimy jednak niezwykle starannie. Ważne jest więc, by dania te zawierały niezbędne mruczkom składniki odżywcze oraz sporządzane były z produktów szczycących się naprawdę wysoką jakością. Te właśnie postulaty realizuje produkująca kocie specjały marka Farmina.

Kocie karmy marki Farmina

Dania sygnowane logiem Farmina powstały w wyniku fuzji włoskiego producenta pasz Russo Mangimi i angielskiej firmy Farmina zajmującej się badaniem żywności. Choć do zacieśnienia współpracy doszło w latach 90. ubiegłego wieku, po dziś dzień dewizą firmy jest to, by natura szła krok w krok z nauką. Z jednej więc strony do produkcji wykorzystywane są tu najlepsze niemodyfikowane genetycznie, a w przypadku mięsa wolne od sterydów, antybiotyków i hormonów produkty. Z drugiej zaś strony duży nacisk kładziony jest na to, aby skład i sposób produkcji karm współgrał z najnowszymi odkryciami naukowymi. Nad realizacją tego ostatniego postulatu bezpośrednio pieczę swą sprawuje Katedra Żywienia Zwierząt funkcjonująca na Uniwersytecie Fryderyka II w Neapolu. Wybierając przysmaki sygnowane tym logiem, możemy mieć więc pewność, że do miski naszego mruczka trafiają wysokiej jakości specjały zawierające wszystkie istotne składniki odżywcze. Dodatkowo wśród propozycji tej właśnie firmy bez problemu odnajdziemy też dania bezzbożowe oraz takie kocie przysmaki, które wspomagają leczenie rozmaitych doskwierających pupilom zdrowotnych dolegliwości.

Linie mokrych kocich karm marki Farmina

→ Farmina Vet Life „Natural Diet”

Farmina Vet Life „Natural Diet” jest linią weterynaryjną. W skład niej wchodzą więc karmy wspierające leczenie konkretnych zdiagnozowanych schorzeń. W większości linię tę tworzą dania suche, ale odnajdziemy tu też cztery mokre specjały. Vet Life Gastrointestinal dedykowany jest kotom cierpiących na ostre zaburzenia wchłaniania jelitowego, Vet Life Renal z kolei zwierzakom borykającym się z ostrą lub przewlekłą niewydolnością nerek. Karma Vet Life Struvite zapobiegać ma nawrotom kamicy struwitowej, a danie Vet Life Convalescence stosowane może być w celu rekonwalescencji żywieniowej.

→ Natural&Delicious Quinoa Functional Feline

Linia N&D Quinoa wyróżnia się tym, że w składzie jej tradycyjnie używane w karmach zboża zastępuje quinoa, a więc wolna od glutenu i zasobna w błonnik komosa ryżowa. Ponadto dania z tego działu, choć nie są typowymi karmami weterynaryjnymi, ukierunkowane są na konkretne kocie schorzenia. Znajdziemy więc tu takie mokre przysmaki, które pomocne okażą się przy otyłości, kamieniach struwitowych, zaburzeniach trawienia i niewydolności trzustki bądź przy nietolerancji pokarmowej. W przypadku tej ostatniej kwestii do wyboru mamy aż cztery różne propozycje idealnie nadające się do użycia wówczas, gdy konieczne staje się wdrożenie eliminacyjnej diety.

↓ MOKRE KARMY FARMINA ND QUINOA DLA KOTA ↓

→ Natural&Delicious Prime Feline

N&D Prime Feline jest linią całkowicie bezzbożową, aż 98% bazującą na białku zwierzęcym. Po smaki sygnowane tym właśnie logiem sięgnąć możemy więc wtedy, gdy pupila naszego uraczyć chcemy typowo mięsną ucztą.

↓ MOKRE KARMY FARMINA ND PRIME DLA KOTA ↓

→ Natural&Delicious Ocean Feline

Niejako kontynuacją wyżej wspomnianej serii są dania N&D Ocean. Również w tym wypadku liczyć możemy na przysmaki pozbawione jakichkolwiek zbożowych dodatków, podstawą dań jest tu jednak białko pochodzenia morskiego i oceanicznego. W grę wchodzą więc krewetki oraz rozmaite ryby, w tym m.in. tuńczyk, labraks, dorsz, łosoś czy sardynki.

↓ MOKRE KARMY FARMINA ND OCEAN DLA KOTA ↓

→ Natural&Delicious Pumpkin Feline

Mokre karmy Farmina dla kota z linii N&D Pumpkin to, jak sama nazwa wskazuje, seria przysmaków, w której głównym dodatkiem jest dynia. Składnik ten nie tylko wspiera układ odpornościowy, działa przeciwzapalnie i przeciw pasożytniczo, ale i reguluje motorykę jelit, a tym samym pomaga kotom z zaparciami i tendencją do kłaczków. Dodatkowo linia N&D Pumpkin to produkty bezzbożowe i typowo mięsne, gdyż ilość białka zwierzęcego nie spada tu poniżej 96%.

↓ MOKRE KARMY FARMINA ND PUMPKIN DLA KOTA ↓

→ Natural&Delicious Natural

N&D Natural tworzą z kolei karmy uzupełniające. Skład przysmaków sygnowanych tym logiem jest niezwykle prosty. Do czynienia mamy tu bowiem tylko z mięsem, rybami bądź krewetkami oraz rybnym lub mięsnym bulionem. Dania tego typu są niezwykle smakowite i z powodzeniem urozmaicać mogą podstawowy posiłek złożony z suchej karmy. Z racji tej, że specjały te pozbawione są dodatków w postaci glukozaminy, chondroityny, minerałów czy witamin, nie powinny być one jednak serwowane w roli samodzielnego dania.

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zdjęcie: © Monkey Business — istockphoto.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu