Klienci o nas

Tak należy sprzedawać

Od kilku tygodni jestem stałym klientem KAKADU w PORCIE Łódź. Tak fantastycznej i profesjonalnej obsługi klienta już dawno nie widziałem. W tym sklepie jest naprawdę bardzo miło, po kilkunastu zakupach otrzymałem kartę rabatową 7%. Tam chce się chodzić, moi koledzy wędkarze już też zaczynają tutaj przyjeżdżać – wykupiliśmy prawie wszystko firmy TANDEM BAITS szkoda tylko że jest taki mały wybór tej firmy i trochę szkoda, że nie uzupełniacie braków w postaci zanęt. Polecam wszystkim i gratuluje doboru kadry.

Robert

Skarb pracodawcy

Dzień dobry, szkoda ze na Państwa stronie nie można pisać postów, ponieważ chcielibyśmy bardzo podziękować panu Łukaszowi ze sklepu Kakadu w CH Bemowo w Warszawie, za podzielenie się swoja fachowa wiedza w temacie akwarystyki i wsparcie merytoryczne przy zakupach. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni-człowiek z taką pasją to skarb dla pracodawcy.

Pozdrawiamy Izabela i Paweł 

Zoologiczne sklepy stacjonarne
Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 58 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »
Zoologiczny sklep internetowy
Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»
Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta
Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »
Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy
Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.

Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota » Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.

Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni » Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.

Wszystko dla ptaków egzotycznych » Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.

Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium » Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.

Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu