Klatki Ferplast dla gryzoni i królikow

Klatki Ferplast dla gryzoni i królików

Klatka to podstawowy, a zarazem najważniejszy, element środowiska życiowego małych ssaków. To właśnie ona jest prawdziwym centrum aktywności naszych pupili. Odpowiednio dobrana i zaaranżowana klatka może więc znacząco ułatwić domowym milusińskim zarówno wypoczynek, jak i radosne zabawy. Jeśli szukamy wygodnego lokum dla gryzonia lub królika, z pewnością powinniśmy zapoznać się ofertą klatek Ferplast.

Klatki modułowe dla chomika

Na co zwrócić uwagę, wybierając klatkę dla gryzonia lub królika?

Klatka powinna dawać każdemu zwierzakowi przynajmniej namiastkę warunków naturalnych. Nasz zwierzak musi mieć w niej możliwość realizowania wszystkich naturalnych zachowań. Lokum pupila powinno stanowić niejako połączenie różnych obszarów, z których na wolności korzystają małe ssaki – stołówki, sypialni, toalety, spiżarni. W mieszkanku musi być zatem dość miejsca na umieszczenie różnorodnych akcesoriów. Nie może w nim ponadto zabraknąć wolnej przestrzeni do swobodnego przemieszczania się i wykonywania ćwiczeń fizycznych. Planując przestrzeń życiową dla gryzonia lub królika, powinniśmy pamiętać również o wymaganiach i preferencjach gatunkowych naszych podopiecznych. Wiele zwierzaków potrzebuje klatek wielopoziomowych lub wieloelementowych, które wzbogacają i rozbudowują ich środowisko. Nie można pominąć także bezpieczeństwa domowych ulubieńców. Klatka musi być na tyle solidna i wytrzymała, by nasz podopieczny nie był w stanie jej zniszczyć czy samodzielnie się z niej wydostać. Istotny jest też rozstaw prętów – nie może on pozwalać na przeciśnięcie się zwierzaka między szczelinami. Małe ssaki są dosyć wrażliwe na przegrzanie i działanie szkodliwych zanieczyszczeń, dlatego ich mieszkanko musi odznaczać się świetną cyrkulacją powietrza. Wybierając lokum dla milusińskiego, powinniśmy uwzględnić także własny komfort podczas obsługi pupila. Liczy się więc nie tylko funkcjonalność klatki, ale również łatwość w jej rozmontowywaniu i czyszczeniu.

Rodzaje klatek Ferplast dla gryzoni i królików

Klatki Ferplast stanowią bardzo ciekawą propozycję dla królików i przedstawicieli wielu gatunków domowych gryzoni. W ofercie producenta znajdziemy mieszkanka o różnych wymiarach, dostosowane do potrzeb poszczególnych zwierzaków. Firma przygotowała zarówno przestronne klatki dla królików i dużych gryzoni (np. świnek morskich), jak i przytulne, niewielkie mieszkanka dla chomików, myszek oraz innych małych podopiecznych. Na szczególną uwagę zasługują ozdobne klatki Ferplast, wyróżniające się ciekawymi wzorami i żywymi kolorami. Wśród akcesoriów nie brakuje ponadto innowacyjnych rozwiązań mieszkaniowych, jakie stanowią np. klatki modułowe dla chomików ». Tego typu lokum można ciągle rozbudowywać i modyfikować, zgodnie z aktualnymi potrzebami czy upodobaniami zwierzaków.

↓ KLATKI FERPLAST DLA GRYZONI I KRÓLIKÓW ↓

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie klatki Ferplast dla gryzoni i królików KLIK »

Zalety klatek Ferplast dla gryzoni i królików

Klatki Ferplastdla gryzoni i królików są godne polecenie przede wszystkim z powodu komfortu i bezpieczeństwa, jakie zapewniają małym zwierzakom. Nowe rozwiązania w zakresie planowania przestrzeni gwarantują naszym podopiecznym odpowiednią przestrzeń do życia. Klatki z serii Casita są o 20% wyższe od standardowych mieszkanek dla małych ssaków, dlatego pozwalają królikom i dużym gryzoniom przyjmować naturalną pozycję badawczą (np. stawanie słupka). Podwyższane klatki dają też możliwość stworzenia kilku poziomów dla zwierzaków uwielbiających wspinaczki czy wypoczynek na wysokości. Przy użyciu klatek modułowych można z kolei wydzielić dla pupili kilka oddzielnych pomieszczeń. Takie akcesoria nie mają ściśle zdefiniowanej ostatecznej przestrzeni i dają nam pełną dowolność w zakresie aranżowania środowiska. Klatki Ferplast są dodatkowo wyposażone w niektóre przydatne akcesoria, dzięki czemu skomponowanie wyprawki dla zwierzaka staje się dużo łatwiejsze. Mieszkanka, za sprawą góry wykonanej z metalowych prętów lub specjalnych kratek wentylacyjnych, zapewniają prawidłowy obieg powietrza. Niewątpliwym atutem klatek Ferplast jest również wysoka kuweta, która zapobiega rozsypywaniu ściółki wokół lokum. Specjalne drzwiczki umieszczone z boku lub u góry akcesoriów gwarantują nam wygodny dostęp do pupila i umożliwiają mu wygodne opuszczenie lokum w razie potrzeby. Klatki Ferplast dla gryzoni i królików można ponadto w prosty sposób rozłożyć – odpinając górną część od kuwety. Z tego względu trudności nie nastręcza ich dokładne wyczyszczenie. Unikalny system „SaveSpace Packing”, zastosowany np. w klatkach Casita, pozwala całkowicie złożyć akcesorium do transportu lub dłuższego przechowywania. Solidne zatrzaski w klatkach uniemożliwiają zwierzakom ucieczkę i zapewniają pełne bezpieczeństwo. Warto też wspomnieć o walorach wizualnych wielu akcesoriów Ferplast, które sprawiają, że stanowią one nie tylko element funkcjonalny, ale także dekoracyjny.

↓ KLATKI DLA GRYZONI I KRÓLIKÓW ↓

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie klatki Ferplast dla gryzoni i królików KLIK »

Zdjęcie: © alexander313 — stock.adobe.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Małe ssaki
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu