Karmy Sheba dla kotów

Karmy Sheba dla kotów

Karmy Sheba dla kotów od lat cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli tych zwierząt. Wyjątkowo dobry smak sprawia, że zwierzaki chętnie je zjadają. Najważniejsze jest jednak, że produkty Sheba produkowane są z doskonałej jakości składników i występują w dużym asortymencie.

Różnorodność karm Scheba dla kotów

Największa zaletą produktów jest marki jest ich ogromna różnorodność. Znajdziemy wśród nich nie tylko karmy przeznaczone dla kocią lub kotów dorosłych, albo kotów z nadwagą.

Karmy Sheba dla kotów to przede wszystkim wielka rozmaitość smaków: z wołowiną, z jagnięciną, z drobiem, z zającem, itd.

Dzięki tej różnorodności każdy właściciel kota może coś wybrać dla swojego pupila. Zadowoleni powinni być szczególnie ci, którzy chcą jak najbardziej urozmaicać dietę futrzaków.

Również opiekunowie kotów z alergią pokarmową powinni być usatysfakcjonowani, ponieważ mogą znaleźć np. karmę bez drobiu.

Skład mokrych karm dla kotów Scheba

Karmy dla kotów Sheba to przede wszystkim konserwy. Cechują się zatem sporą wilgotnością, do 80%. Musimy zatem serwować kotu porcję, którą jest wstanie szybko zjeść.

Produkty tej marki produkowane są z wysokiej jakości mięsa, którego znajdziemy nawet sporo. Średnia zawartość białka wynosi około 9-10%.

Niektóre karmy Scheba oprócz mięsa zawierają również zboża. Jeśli Twój kot jest na nie uczulony, przeczytaj uważnie skład wybranego produktu i wybieraj karmy bez zbóż.

Tekst: Jacek P. Narożniak
Zdjęcie: Fotolia.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne
Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 44 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »
Zoologiczny sklep internetowy
Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»
Prezenty
Wybierz prezent do zakupów w e-sklepie! Obejrzyj katalog prezentów»
Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta
Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »
Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy
Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.

Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota » Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.

Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni » Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.

Wszystko dla ptaków egzotycznych » Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.

Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium » Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.

Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu