Karmy Schesir dla kotów

Karmy Schesir dla kotów

Na rynku zoologicznym dostępny jest szeroki wybór mokrych karm dla kotów, różnych producentów. Wśród nich znajdziemy kilka marek szczególnie godnych polecenia. Między innymi Schesir dla kotów, który powinien zwrócić uwagę każdego właściciela kota, a który sprzedawany jest w każdym Sklepie Zoologicznym Kakadu.

Dlaczego polecamy mokre karmy dla kotów Schesir?

Koty należą do rzędu drapieżnych. Ale co to oznacza? To, że żywią się pokarmem pochodzenia zwierzęcego. Ale drapieżnikami są również niedźwiedzie, psy, kojoty, itd., jednak gatunki te mają różne potrzeby żywieniowe i nie zawsze mięso jest podstawą ich diety.

O kotach mówimy, że są drapieżnikami obligatoryjnymi. Określenie to oznacza, iż w toku ewolucji przystosowały się do czerpania praktycznie wszystkich składników pokarmowych z ciał innych zwierząt. Ich organizm nie jest zdolny do trawienia i przyswajania pokarmów roślinnych. Musimy uwzględnić ten fakt i wybierać te gotowe karmy dla kotów, które zawierają odpowiednio dużo mięsa.

Mokre karmy dla kotów Schesir produkowane są z najlepszej jakości mięsa. Nie to jest jednak najważniejsze, ale to, że zawierają tego mięsa bardzo dużo. W jednej puszcze znajdziemy go minimum 50 – 60%. W przypadku mokrych karm dla kotów to bardzo dużo i lokuje karmy Schesir w czołówce.

Jak łatwo się domyśleć, duża ilość mięsa wiąże się z dużą zawartością białka. Średnio 12 – 14%. Co również jest ważne, ponieważ koty wymagają diety o dużej zawartości białka zwierzęcego.

Dla jakich kotów przeznaczone są mokre kamy Schesir?

Dla wszystkich kotów w każdym wieku. Wśród bogatego asortymentu karm tej marki, znajdują się produkty przygotowane specjalnie dla kociąt. Prawda jest jednak taka, że wszystkie produkty Schesir możemy podawać kotom bez względu na ich wiek.

Charakterystyczną cechą tych karm jest niska zawartość tłuszczu, średnio 0,5 – 1%. Dzięki czemu idealnie nadają się kotów kastrowanych i kotów z nadwagą.

Duży wybór smaków karm dla kotów Schesir

Niewątpliwą zaletą mokrych karm dla kotów Schesir jest duży wybór smaków. Nie od dziś wiadomo, że jedzenie kotów powinno być jak najbardziej urozmaicone.

Tekst: Jacek P. Narożniak

Zdjęcie: Fotolia.com

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu