Karmy Orijen dla kotów

Karmy Orijen dla kotów

Karmy Orijen dla kotów wytwarza ta sam firma, która produkuje karmy marki Acana. Champion Petfoods jest rodzinną fabryką, która narodziła się w 1985 roku i ma swoją siedzibę w Kanadzie. Do produkcji swoich wyrobów używa wyłącznie świeże, regionalne składniki, takie jak mięso drobiu z wolnego wybiegu i ryby poławiane w naturalnym środowisku. Karmy są wolne od sztucznych konserwantów i barwników. Oczywiście podobnie jak produkty marki Acana, karmy Orijen zaliczamy do klasy super premium.

Jakie cechy posiadają karmy Orijen dla kotów?

Karmy Orijen dla kotów zawierają różnorodne gatunki świeżego mięsa i są pozbawione składników, które najczęściej wywołują alergię pokarmową, czyli zboża o wysokim indeksie glikemicznym

Produkty Orijen zostały tak opracowane, by jak najlepiej odpowiadać naturalną dietę kotów. Cechują się więc przede wszystkim dużą zawartością mięsa (do 80%) małą zawartością warzywa i owoców, oraz całkowitym brakiem zbóż.

Jakie karmy Orijen dla kotów znajdziemy w sklepach zoologicznych?

W porównaniu z innymi markami, oferta karm Orijen dla kotów jest niezwykle uboga. Mamy do wyboru wyłącznie dwa produkty: Orijen Cat & Kitten oraz Orijen Cat 6 Fisch. Niezwykłe jest również to, że obydwa są przeznaczone jednocześnie dla kociąt i kotów dorosłych!

Karma dla kotów Orijen Cat & Kitten

Karma dla kotów Orijen Cat & Kitten zawiera duże ilości mięsa kurczaka i indyka, całe jaja oraz ryby poławiane w naturalnym środowisku. Mięso stanowi w ich aż 80% wszystkich składników. Zamiast wysokoglikemicznych zbóż do jej produkcji zastosowana owoce, warzywa i zioła.

Karma dla kotów Orijen Cat 6 Fish

Karma dla kotów Orijen Cat 6 Fish cechuje się dużą zawartością mięsa łososia, śledzia oraz storni, które są poławiane w wodach Pacyfiku w rejonie North Vacouver Island, oraz mięso białorybów łowionych w zimnych kanadyjskich jeziorach. Ryby dostarczane są do fabryki świeże i nigdy nie mrożone. Karma ORIJEN 6 FISH zawiera ponadto zdrowe owoce i warzywa oraz inne składniki roślinne – kwiat nagietka, liście mięty pieprzowej, korzeń mniszka – bogate w związki fitoodżywcze, witaminy z grupy B oraz niezbędne pierwiastki śladowe.

Tekst: Jacek P. Narożniak
Zdjęcie: Fotolia.com

 

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu