Karmy Nutra dla kotów

Karmy Nutra dla kotów

Karmy Nutra dla kotów produkowane są w Stanach Zjednoczonych przez firmę Diamand Pet Foods. Jest to prywatne, rodzinne przedsiębiorstwo, które za swoją siedzibę obrało miasto Meta w stanie Missouri. Diamand Pet Foods wytwarza karmy dla zwierząt już od ponad 30 lat. Do ich produkcji używa wyłącznie nie mrożone i mięso i inne najwyższej jakości składniki. Firma ma w swojej ofercie kilka rodzajów karm dla psów i kotów, w tym oczywiście dwie linie karm Nutra: Nutra Nuggets oraz Nutra Gold.

Karmy Nutra Nuggets dla kotów

Karmy Nutra Nuggets dla kotów są w pełni zbilansowanymi produktami doskonałej jakości. Występują w dwóch rodzajach.

Nutra Nuggets Cat Maintenance

Jest to karma przeznaczona dla wszystkich dorosłych kotów. Jak zapewnia producent może być ona podawana również zwierzętom zagrożonym schorzeniami dróg moczowych. Produkt zawiera również dodatek tauryny – aminokwasu, który jest niezwykle ważny dla prawidłowego funkcjonowania kociego organizmu. Karma Nutra Nuggets Maintenance produkowana jest na bazie drobiu i ryżu.

Nutra Nuggets Cat Proffesional

Karma Nutra Nuggets Profesional przeznaczona jest dla dorosłych kotów o dużej aktywności i bez skłonności do tycia, dla kotów młodych oraz dla kotek w ciąży i karmiących. Podobnie jak poprzedni produkt może być podawana zwierzętom ze skłonnościami do chorób dróg moczowych i zawiera taurynę.

Karmy Nutra Gold dla kotów

Karmy Nutra Gold dla kotów określane są przez producenta mianem holistycznych. Holizm jest koncepcją filozoficzną, z godnie z którą „całość jest czymś więcej niż tylko sumą składników”. Zgodnie z tym podejściem holistyczne karmy dla kotów nie tylko w pełni pokrywają zapotrzebowanie organizmu zwierzęcia na składniki pokarmowe, ale pozytywnie wpływają na jego ogólny stan zdrowia fizycznego i psychicznego. Karmy Nutra Gold dla kotów dostępne są w czterech rodzajach.

Nutra Gold Kitten

Karma Nutra Gold Kitten przeznaczona jest dla kociąt. Wytwarza się ją z mięsa kurcząt i ryżu. Zawiera owoce i warzywa jako cenne źródło przeciwutleniaczy, kwasy Omega-3 i Omega-6, glukozaminę i chodroitynę. Do jej produkcji nie używa się kukurydzy, przenicy i soi.

Nutra Gold Indoor Adult Cat

Holistyczna karma dla dorosłych kotów Nutra Gold Indoor Adult Cat polecana jest szczególnie dla dorosłych kotów, które nie wychodzą z domu. Produkowana jest na bazie mięsa kurcząt i łososia. Zawiera związki zapobiegające powstawaniu kul włosowych. Odpowiednia zawartość kwasów Omega 3 (EPA i DHA) zmniejsza stany alergiczne i zapalne w organizmie. Karma zapewnia utrzymanie pH moczu w granicach 6,1 – 6,4.

Nutra Gold Senior Cat

Karma Nutra Gold Senior Cat produkowana jest z myślą o starszych kotach. Zawiera mięso kurczaka i łososia, związki zapobiegające tworzeniu się kul włosowych oraz związki utrzymujące pH moczu w przedziale 6,1 – 6,4. Jest smaczna i lekkostrawna.

Nutra Gold Finicky Adult Cat

Karma Nutra Gold Finicky Adult Cat dedykowana jest dorosłym kotom wybrednym. Produkuje się ją na bazie kurczaka i łososia.

Tekst: Jacek P. Narożniak

Zdjęcie: Fotolia.com

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu