Karmy Mastery dla kotów

Karmy Mastery dla kotów

Karmy Mastery dla kotów zaliczane są do klasy super premium. Wytwarzane są na bazie różnych gatunków mięs. Jest to przede wszystkim kurczak, ale znajdziemy również karmy do produkcji których używane jest mięso kaczki, różnych ryb, w tym łososia. Wszystkie produkty marki Mastery można śmiało podawać także kotom wysterylizowanym. Oczywiście znajdziemy wśród nich karmy dla kociąt, kotów dorosłych i kocich seniorów.

Jakie karmy Mastery dla kotów znajdziemy w sklepach?

Karma dla kociąt, Mastery Kitten Starter: Karma dla kociąt Mastery Kitten Starter jest w pełni zbilansowanym produktem przeznaczonym dla kotów od odstawienia do pierwszego roku życia. Wysoki poziom zawartego w tym produkcie białka zwierzęcego oraz minerałów, witamin i pierwiastków śladowych gwarantuje prawidłowy rozwój szkieletu i mięśni, wpływając na doskonałą kondycję kociąt. Zawarte w karmie kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 wspomagają rozwój tkanki nerwowej a dodatek tauryny na wzrok.

Karma dla kociąt, Mastery Pro Baby & Mummy: Kompletna karma dla kociąt (od momentu odstawienia od mleka matki do 1 roku życia) oraz kotek w ciąży i kotek karmiących (od początku ciąży do 2 tygodni po odstawieniu kociąt).

Karma dla dorosłych kotów, Mastery Preference Duck: Karma Mastery Preference Duck przeznaczona jest dla dorosłych i wykastrowanych kotów.

Karma dla dorosłych kotów, Mastery Adult Preference with Fish: Karma Mastery Adult Preference with Fish wyprodukowana została z myślą o dorosłych i kastrowanych kotach. Wytwarzana na bazie ryb, jednak zawiera również inne gatunki mięsa.

Karma dla dorosłych kotów, Mastery Adult Select with Salmon: Według producenta karma ta przeznaczona jest dla dorosłych, kastrowanych i wybrednych kotów o wrażliwym przewodzie pokarmowym. Zawiera między innymi mięso z łososia.

Karma dla dorosłych kotów z nadwagą, Mastery Adult Light: Jest to kompletna karma dla kotów o zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię, kotów wykastrowanych oraz z tendencją do nadwagi.

Karma dla dorosłych kotów, Mastery Adult Excellence Olive Oil: Karma Mastery Excellence Olive Oil z olejem z oliwek. Przeznaczona jest dla dorosłych i wysterylizowanych kotów.

Karma dla dorosłych kotów, Mastery Adult Skin N’Coat: Karma Mastery Adult Skin N’Coat to produkt dla kotów o wrażliwej skórze.

Karma dla starszych kotów, Mastery Senior Longevity: Mastery Senior Longevity to kompletna, zbilansowana karma dla sterylizowanych kotów powyżej 10 roku życia.

Karma dla dorosłych kotów z nadwagą, Mastery Protection Concept Light: Mastery Protection Concept Light to zbilansowana sucha karma dla dorosłych kotów z nadwagą. Dzięki zredukowanej liczby kalorii ta karma pomaga zwalczyć nadwagę, pomimo tendencji organizmu do otyłości, braku ruchu oraz po zabiegach sterylizacji i kastracji.

Karma dla dorosłych kotów, Mastery PRO Adult Breed with Chicken: Kompletna karma z drobiem dla dorosłych kotów hodowlanych (powyżej pierwszego roku życia).

Karma dla dorosłych kotów, Mastery PRO Adult Breed with Fish: Kompletna karma z rybami dla dorosłych kotów hodowlanych (powyżej pierwszego roku życia).

Tekst: Jacek P. Narożniak

Zdjęcie: Fotolia.com

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu