{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Karmy Fitmin dla psów

Karmy Fitmin dla psów to specjały zaskakujące nie tylko jakością, ale i bogactwem propozycji. Wśród dań tej marki bez najmniejszego problemu odnajdziemy więc takie przysmaki, które idealnie odpowiedzą na psie dietetyczne potrzeby, a same zwierzaki zachwycą swym smakiem.

Fitmin – marka godna zaufania

Producentem karmy Fitmin jest czeska firma Dibaq. W Górach Orlickich, gdyż tam właśnie działa spółka, znajduje się jednak nie tylko fabryka produkująca dania dla psów, kotów i koni. Integralną częścią przedsięwzięcia jest też Centrum Badań i Rozwoju oraz hodowla gospodarskich zwierząt, w tym też owczarków border collie. Produkty marki Fitmin wytwarzane i testowane są więc w tym samym miejscu. W procesie ustalania składu uczestniczą zaś tu zarówno zwierzęcy dietetycy, jak i hodowcy. To właśnie takie rozwiązanie sprawia, że trafiający w ręce klientów produkt jest specjałem naprawdę wysokiej jakości.

Zdrowie i smak – tandem doskonały

Karmy Fitmin dla psów », jak przystało na wysokiej jakości produkty, w przeważającej części bazują na białku zwierzęcym. Surowce zwierzęcego pochodzenia w każdym z dań stanowią ponad 50% składu. Dodatkowo producent jasno zaznacza, że do czynienia mamy tu nie z kurczakiem czy wołowiną, a ze świeżym lub suszonym mięsem drobiowym czy wołowym. Różnica ta, choć brzmi subtelnie, ma kolosalne znaczenie. Często zdarza się bowiem, że wytwórcy psich specjałów wabią nas mylnymi informacjami. Na opakowaniach zaznaczają oni, że w składzie zawarty jest np. kurczak. Tymczasem pod tym dość ogólnym sformułowaniem wcale nie musi kryć się mięso. Równie dobrze w grę wchodzić mogą tu produkty pochodzenia zwierzęcego.

Innym znakiem jakości jest tu zupełna eliminacja wszelkich sztucznych dodatków, w tym barwników i ulepszaczy smaku. W celu podniesienia psiego zdrowia, karmy Fitmin wzbogacono zaś w poprawiający pracę wątroby ekstrakt z rozmarynu oraz w działający przeciwzapalnie wyciąg z juki. Ponadto w specjałach tej marki znajdziemy też chroniące przed licznymi zdrowotnymi dolegliwościami antyoksydanty, dbające o stan skóry i sierści kwasy omega-3 i omega-6 oraz cenne pierwiastki śladowe.

Producent marki Fitmin troszcząc się o kondycję naszych czworonożnych pupili, nie zapomniał też o tym, że psie przysmaki muszą przypaść do gustu głównym zainteresowanym. Sposobem tym obok optymalizacji składu, zadbano tu też o to, by dania kusiły zwierzaki swym smakiem. Jak okazuje się, zadaniu temu znacznie lepiej niż sztuczne wzmacniacze jest w stanie sprostać ekstrakt z wątróbki. To właśnie w nim zanurzona zostaje każda granulka wchodząca w skład suchej karmy, a kompozycja taka już samą swą wonią do miski wabi nawet największe psie niejadki.

Linie marki Fitmin

Fitmin Dog For Life to jedna z podstawowych propozycji marki. W linii tej do wyboru mamy dania o jakości premium. Oczywiście producent tak przygotował znajdujące się tu specjały, by uwzględniały one odmienne psie zapotrzebowanie na składniki odżywcze w różnych etapach życia.

↓ KARMY FITMIN DOG FOR LIFE DLA PSÓW ↓

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie karmy FitminFor Life dla psów KLIK »

Linia Fitmin Dog Purity to specjały z kategorii Super Premium bazujące na dwóch rezygnujących z glutenu recepturach. Pierwszą opcją są tu dania zwane Grain Free, a więc takie, w których nie goszczą żadne zboża. W miejsce tych pojawiają się zaś ziemniaki i groszek. Druga formuła Rice często stosowaną w psich karmach pszenicę i kukurydzę zastępuje ryżem.

↓ FITMIN DOG PURITY DLA PSÓW ↓

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie karmy Fitmin Purity dla psów KLIK »

Kolejną ofertą spod znaku super premium są dania linii Fitmin Dog Solution. Tym razem pod lupę wzięte zostały specyficzne żywieniowe problemy naszych pupili. W kategorii tej odnajdziemy więc idealne dla alergików przysmaki bazujące na jednym tylko rodzaju zwierzęcego białka. Szczególną propozycją jest też karma Soft&Juicy dobrze sprawdzająca się w diecie psich niejadków oraz pupili z nadwrażliwymi zębami.

↓ KARMY FITMIN DOG SOLUTION ↓

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie karmy Fitmin Solution dla psów KLIK »

Fitmin Program to opcja, w której skład wchodzi aż 16 karm. Linia ta przede wszystkim pomyślana została tak, by umożliwić nam łatwe regulowanie ilości dostarczanej psu energii. Do wyboru mamy więc tu specjały Light oraz Performance – pierwsze o zmniejszonej, drugie o zwiększonej kaloryczności oraz dania Fitmin Program Maintenance wspomagające utrzymanie psiej wagi na aktualnym poziomie.

↓ KARMY FITMIN PROGRAM DLA PSÓW ↓

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie karmy Fitmin Program dla psów KLIK »

Zdjęcie: © punghi — stock.adobe.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu