Karmy Eukanuba dla psów

Karmy Eukanuba dla psów

Marka Eukanuba narodziła się w Stanach Zjednoczonych w 1969 roku. Ciekawostką jest, że nazwa tych karm dla psów wywodzi się od slangowego określenia „You-Kan-Noo-Bah”, które oznacza coś wyjątkowego i najwyższej jakości. Obecnie właścicielem marki jest koncern Proctor & Gamble – jeden z największych producentów artykułów chemicznych i spożywczych.

Czym charakteryzują się karmy Eukanuba dla psów?

Zgodnie ze swoją nazwą karmy Eukanuba dla psów należą do produktów klasy Super Premium. Na ich doskonałą jakość składa się zarówno nowoczesna technologia produkcji, jak i odpowiednio dobrane składniki.

Głównym źródłem białka zwierzęcego w tych karmach jest mięso kurcząt. Niektóre z nich zawierają jednak dodatek innych rodzajów mięs, takich jak jagnięcina lub indyk.

Zwróćmy uwagę na określenie „dodatek”, co oznacza, że nadal znajdziemy w nich białko drobiowe. Mimo więc swojej doskonałej jakości, karmy Eukanuba mogą nie nadawać się dla psów z alergią pokarmową, tym bardziej, że znajdziemy w nich również zboża.

Niemniej jednak jest naprawdę doskonałej jakości pożywienie, które może stanowić jedyny składnik diety naszego pupila.

Jakie karmy Eukanuba dla psów znajdziemy w sklepach zoologicznych?

Pod względem asortymentu Eukanuba wydaje się być największym konkurentem Royal Canin, które słynie z produkcji karm dla psów o bardzo określonych potrzebach żywieniowy. Podobnie jak Royal, Eukanuba wypuszcza na rynek na przykład produkty przeznaczone dla zwierząt rasowych, co jest rzadkością. Istnieją więc karmy tej marki dla owczarków niemieckich, yorków czy labradorów.

Rzecz jasna w sklepach zoologicznych znajdziemy karmy dla psów z różnych grup wiekowych, ale to przecież standard. Produkty dla szczeniąt, psów dorosłych czy seniorów nie są niczym nowym. Mniej natomiast firm może się pochwalić szerokim asortymentem karm dla psów z różnych grup wagowych – małych, średnich i dużych ras, a w przypadku Eukanuby tak właśnie jest.

Eukanuba wypuszcza na rynek także karmy, które adresowane są do psów z pewnymi problemami zdrowotnymi: Eukanuba Daily Care Sensitive Skin – dla psów o wrażliwej skórze; Eukanuba Daily Care Sensitive Joints – dla psów, które mają problemy ze stawami; Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion – dla psów o wrażliwym żołądku i przewodzie pokarmowym.

Istnieje również grupa karm weterynaryjnych Eukanuba, które jednakże dostępne są głównie w gabinetach werynaryjnych.

Tekst: Jacek P. Narożniak
Zdjęcie: Fotolia.com

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu